8 ویژگی که می خواهیم در watchOS 8 مشاهده کنیم

بی شک ساعت های هوشمند اپل گزینه های جذابی برای کاربری هستند و افراد نیز می توانند تجربه کاربری لذت بخشی داشته باشند. بخصوص اینکه ساعت های موردبحث دارای طراحی و مشخصات کلیدی برجسته هم هستند.

از زمان تأسیس آن در سال 2015 ، watchOS راهی طولانی را طی کرده است. از داشتن یک سیستم عامل نسبتاً کند تا تبدیل شدن به یک ویژگی پرظرفیت ، watchOS به یک روش یکپارچه برای Apple Watch تبدیل شده است. اما این نشان نمی دهد watchOS 7 همه جعبه ها را از بین برده است. هنوز مناطق زیادی وجود دارد که سیستم عامل می تواند خود را بهتر کند. علاوه بر این ، چندین مورد درد نیز وجود دارد که اپل باید زودتر از اینها به آنها بپردازد. و با تأیید WWDC 2021 برای ژوئن امسال ، در اینجا تمام ویژگی هایی که می خواهم در watchOS 8 مشاهده کنم وجود دارد.

watchOS 8 ویژگی ها لیست علاقه مندی ها، تاریخ انتشار و موارد دیگر

8 ویژگی که می خواهیم در watchOS 8 مشاهده کنیم

آنچه ممکن است برای بسیاری غیرضروری به نظر برسد ، انتخاب برخی از موارد ضروری است. و آنچه ممکن است برای بسیاری جذاب باشد به نظر برخی ممکن است زائد باشد. بنابراین ، اگر لیست من از ویژگی های منتظر ساعت watchOS 8 را بسیار دور از ذهن یا غیر ضروری می بینید ، تعجب نکنید.

اگرچه من ویژگی هایی را بر اساس تجربه شخصی ام یادداشت کرده ام ، اما ممکن است این ویژگی ها با سلیقه شما نیز مطابقت داشته باشند. شایان ذکر است که من همچنین دارای چند ویژگی خاص سخت افزاری هستم که ممکن است با Apple Watch 7 یا مدل های آینده ارائه شوند. با توجه به اینکه اپل سخت افزاری و نرم افزاری را برای یک تجربه یکپارچه عمیقاً ادغام می کند ، نمی توانم آنها را از این لیست خواسته ها دور نگه دارم. با این حساب ، بیایید ادامه دهیم!

1. یک مرورگر کامل

حتی اگر من علاقه زیادی به مرور وب در Apple Watch ندارم ، اما در بعضی مواقع احساس می کنم باید یک مروگر مفید روی مچ دست داشته باشم. مخصوصاً وقتی آیفونم در کیفم مانده است یا اگر قطار شلوغ مترو هستم.ین چیزی نیست که من همیشه بدنبال آن باشم.

داشتن یک مرورگر برای جستجوی سریع سهولتی است که من در watchOS 8 منتظر آن هستم. این باعث می شود ساعت هوشمند مجهزتر و توانایی بیشتری داشته باشد و استفاده از iPhone شما را کاهش دهد. هرچند مقالات Beebom را روی آن چمبات

وقتی این همه تأکید بر مستقل بودن اپل واچ وجود دارد ، به سختی توضیح وجود مرورگر وجود دارد. اگرچه می توانید با یک ترفند هوشمند در Apple Watch مرور کنید (برای خود یک iMessage با پیوند به Google ارسال کنید و سپس آن را باز کنید) ، امه زده و مطالعه نکنید.

2. صفحه نمایش همیشه روشن قابل تنظیم

صفحه نمایش همیشه روشن یکی از ویژگی های مورد علاقه من در Apple Watch است (که در اپل Watch Series 5 و 6 موجود است). چیزی که من بیشتر در مورد آن دوست دارم توانایی پیگیری زمان و داشتن صفحه ساعت و جدیدترین برنامه شما در همه زمان ها است.

وقتی مچ دست پایین است ، صفحه نمایش کم می شود تا مصرف باتری غیرضروری کاهش یابد. بالا بردن مچ دست یا ضربه ساده روی صفحه Apple Watch همه چیز را به حالت عادی برمی گرداند. در حالی که ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن در وضعیت فعلی جای کمی برای شکایت باقی می گذارد ، من فکر می کنم کمی بیشتر شخصی سازی عالی است.

من می خواهم این توانایی را داشته باشم که تعداد انگشت شماری از ساعت ها را که می توانم به طور خودکار از طریق صفحه نمایش همیشه روشن از آنها دور بزنم ، انتخاب کنم. علاوه بر این، گزینه نمایش برنامه های مورد علاقه خود به جای برنامه اخیراً استفاده شده نیز جالب است.

3. برنامه یادداشت های بومی اپل

آیا تا به حال نیاز داشته اید که ایده های خود را درست هنگام حرکت در Apple Watch یادداشت کنید و از اینکه هیچ برنامه یادداشت بومی برای watchOS وجود ندارد ناامید شوید؟ من در مورد شما نمی دانم ، اما چندین بار برای من اتفاق افتاده است.

آنها می گویند ، “بهترین ایده ها وقتی که حداقل انتظار را از آنها داشته باشیم ذهن ما را جلب می کنند.” بنابراین ، هرچه زودتر نقاط را بگیرید ، بهتر است. موافقت ، تایپ کردن روی صفحه نمایش کوچک Apple Watch یک امر کاملاً دردناک است. بنابراین ، من کاملا مطمئن هستم که بسیاری از شما دوست ندارید این راه را طی کنید. با این حال ، من یک برنامه یادداشت بومی را در watchOS 8 دوست داریم.

در مورد برخورد با صفحه کلید روی صفحه ، من کار خود را از طریق دیکته انجام می دهم زیرا بسیار خوب کار می کند. بیشتر اوقات ، از یاددات برداری یا یادداشت برداری یا حتی ارسال سریع پیام استفاده می کنم. بنابراین ، من فکر نمی کنم که در یادداشت کردن افکار درباره ساعت اپل مشکل داشته باشیم.

4. Face / Touch ID برای Apple Watch

در حالی که به نظر می رسد Touch / Face ID برای Apple Watch در سال 2021 بسیار دور از ذهن باشد ، من هرگز با ورود رمز عبور بارها و بارها در صفحه تماشای کوچک صلح نکردم. بنابراین ، مدتهاست که در رادار من است.

بیشتر بخوانید  بررسی اپل واچ

اگرچه می توانید ساعت هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که هنگام باز کردن قفل آیفون خود قفل آن به طور خودکار باز شود (تنظیمات -> کد عبور -> باز کردن قفل با آیفون) ، اما مشکل اصلی این است که فقط در زمان وجود iPhone کار می کند.

هنگام عصر که در پارک می آویزم یا عصر طولانی پیاده روی می کنم ، حتماً آیفونم را در خانه می گذارم تا جیبم را تا آنجا که ممکن است سبک باشد. در حالی که هیچ موردی از بازوبندهای با کیفیت وجود ندارد ، اما آنها انتخاب های مورد علاقه من نیستند.

و این همان چیزی است که باعث می شود من انعطاف پذیری لازم را داشته باشم تا Apple Watch را با Touch ID / Face ID باز کنم. هرچقدر جالب به نظر برسد ، اپل از قبل در تلاش است تا Touch ID را به دکمه پاور ساعت اپل اضافه کند. طبق گزارش ، اسکنر اثر انگشت می تواند برای اهداف مختلفی مانند مجاز کردن تراکنش ها ، باز کردن قفل دستگاه و موارد دیگر در watchOS 8 استفاده شود.

با وجود امکان پشتیبانی از Touch ID روی کارت ها ، فکر نمی کنم ورود Face ID به Apple Watch خیلی دور باشد. از این گذشته ، داشتن راحتی برای باز کردن قفل ساعت هوشمند با یک نگاه کاری امری است که خیلی ها (اگر بیشتر از همه نباشند) دوست دارند داشته باشند.

5. پشتیبانی از عوارض در کنترل سنتر

مدتی است مرکز کنترل پیشرفت چندانی نداشته است. با ممنوعیت چند تنظیمات اساسی مانند اضافه کردن / حذف ویژگی ها ، مرکز کنترل watchOS چیز زیادی برای ارائه ندارد. یکی از بهترین روش هایی که اپل می تواند مرکز کنترل را در watchOS 8 تغییر دهد ، افزودن پشتیبانی برای عوارض است.

پشتیبانی از پیچیدگی ها نه تنها دروازه شخصی سازی را باز می کند بلکه مرکز کنترل را برای کاربر پسندتر می کند. دیدن اطلاعات خاص از برنامه ها در مرکز کنترل watchOS 8 بسیار خوب است. بنابراین ، من مطمئن هستم که بسیاری از شما این ایده را رد می کنید.

6. دوربین زیر صفحه نمایش

براساس اختراع ثبت شده با عنوان “دستگاه های الکترونیکی با نمایشگرهای دو مرحله ای” ، اپل در حال بررسی امکان تعبیه دوربین زیر نمایشگر در Apple Watch است. طبق گفته Patently Apple ، این فناوری با لایه بندی آرایه ای پیکسلی برای نمایش تصاویر و یک لایه بیرونی شامل آرایه ای از سلولهای تعدیل کننده نور کار می کند که می تواند نور را مسدود کند یا شفاف شود.

“هنگامی که می خواهید تصاویر را بگیرید ، مدارهای کنترل در دستگاه الکترونیکی ممکن است به طور موقت شاتر را در یک حالت شفاف قرار دهند تا اجازه عبور نور از فلاش و / یا نوری را که توسط دوربین به تصویر کشیده می شود ، قرار دهید.”

با دوربین تعبیه شده و فلش درون نمایشگر ، اپل واچ در نهایت می تواند به یک ابزار ارتباطی تصویری مچ دست استفاده شود. گرچه فکر نمی کنم به این زودی ها واقعیت داشته باشد ، اما انگشتانم را حفظ می کنم تا با Apple Watch 7 / watchOS 8 به دست من برسد.

7. اعلان های تشخیص صدا

ویژگی “تشخیص صدا” ممکن است از نکات مهم iOS 14 نباشد ، اما به بیش از یک دلیل برای من همچنان یک انتخاب قابل توجه است. اول از همه و مهمترین ، آنها کاربران را در مورد صداهایی که ممکن است قادر به شنیدن آنها نباشند هشدار می دهد. افراد دارای اختلال شنوایی می توانند از این ویژگی برای آگاهی از اطراف استفاده کنند.

با توجه به اینکه قابلیت دسترسی بخشی اساسی از اکوسیستم اپل است، افزودن قابلیت تشخیص صدا در ساعت هوشمند اپل با watchOS 8 مناسب خواهد بود و این باعث می شود که این ساعت برای افرادی که دارای توانایی های مختلف هستند نیز دوستانه تر باشد.

8- امکان انجام چند کار در هنگام تماس تلفنی

8 ویژگی که می خواهیم در watchOS 8 مشاهده کنیم

هر زمان که از طریق Apple Watch خود تماسی دریافت می کنید ، انجام چند وظیفه ای متوقف می شود. من واقعاً این رفتار را دوست ندارم و شرط می بندم که من تنها کسی نیستم که آن را تحقیر می کند. همانطور که اپل آن را با معرفی یک اعلان مکالمه تماس ورودی کم در iOS 14 مرتب کرده است ، انجام همان لطف به watchOS 8 نباید مسئله خاصی باشد.

مدل های Apple Watch سازگار با watchOS 8

حال ، اگر فکر می کنید که آیا Apple Watch شما به روزرسانی watchOS 8 را دریافت می کند یا خیر ، لیست دستگاه های سازگار زیر را بررسی کنید:

  • اپل واچ سری 3
  • اپل واچ سری 4
  • اپل واچ سری 5
  • Apple Watch SE
  • اپل واچ سری 6
  • Apple Watch Series 7 (اعلام نشده)

برای کسانی که غافلند ، watchOS 7 با Apple Watch Series 3 و به بعد سازگار است. غول کوپرتینو به دلیل پشتیبانی گسترده از نرم افزار معروف است. بنابراین اگر حدس بزنم ، watchOS 8 با همان ساعتهای سازگار با watchOS 7 سازگار خواهد بود. ممکن است اپل واچ سری 3 (که هنوز برای خرید در فروشگاه اپل موجود است) قبل از حذف از لیست بعدی ، یک به روزرسانی نهایی دریافت کند سال

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 8 ویژگی که می خواهیم در watchOS 8 مشاهده کنیم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *