8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

هشتمین ورودی در نسخه طولانی مدت Resident Evil Capcom در اینجا است. Resident Evil Village همان جایی که Resident Evil 7 را متوقف کرد ، در حالی که قهرمان اصلی آن Ethan Winters بار دیگر سر او قرار دارد ، انتخاب می شود. این بار ، ایتان باید برای نجات دختر گمشده خود ، از قدرت و بقای خود جمع کند.

Resident Evil Village یک کار جدی است. این یک بازی ترسناک برای بقا است ، بنابراین برای زنده ماندن به هوش و هدف خود و مقدار قابل توجهی مهمات نیاز خواهید داشت. اگر به کمک نیاز دارید ، این نکات تست شده را بررسی کنید. این راهنما شامل راه حل های پازل یا گام های قابل دستیابی نیست. فقط چند پیشنهاد مفید از طرف ما به شما

آماده رویارویی با وحشت روستا هستید؟ راهروهای خالی از سکنه Castle Dimitrescu و کارخانه وحشیانه کارل آیزنبرگ در انتظار هستند.

1. به حرکت خود ادامه دهید

8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

Resident Evil Village یک تیرانداز اول شخص است ، اما این نوع تیرانداز اول شخص نیست. شما با انبوهی هیولا خواهید جنگید ، اما پوشش کمی برای پنهان کردن وجود دارد. مناطق خاصی دارای اشیا move قابل جابجایی هستند که می توانند راههای ورودی را مسدود کنند ، بنابراین باید به جای استفاده از اردک در پشت آنها ، از آنها برای کاهش سرعت جریان هیولا به سمت موقعیت خود استفاده کنید.

به حرکت و تیراندازی ادامه دهید. اکثر دشمنان الگوهای حمله متوقف و شروع دارند ، به این معنی که می توانید کمی فاصله بگیرید و با خیال راحت از راه دور صدمه بزنید. علاوه بر این ، بسیاری از برخوردها در صحنه های جنگی با مهمات و تله های پخش شده در اطراف زمین بازی رخ می دهد ، بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید و بی حرکت نمانید.

2. سلاح های خود را عاقلانه انتخاب کنید

فضای ذخیره سازی در دهکده رزیدنت اویل بسیار عالی است. در حالی که مهمات و اقلام مصرفی تمایل دارند که یک یا دو اسلات از موجودی شما را اشغال کنند ، سلاح ها می توانند از شش تا دوازده اسلات را اشغال کنند. هیچ موردی در Village ذخیره نشده است ، بنابراین تنها فضای ذخیره سازی موجود در موجودی شخصی شما است.

فراتر از آن ، به روزرسانی های اسلحه برای لی ، ارز درون بازی هزینه دارد. با فروش بلورهایی که در اطراف شهر پیدا می کنید و قطعات بلوری بدن را که از هیولاها و رئیسان بازیابی می کنید ، لی را بدست خواهید آورد. به روزرسانی های اسلحه بسیار گران است ، بنابراین شما فقط پول کافی برای ارتقا weapons چند اسلحه در هر قسمت بازی را خواهید داشت. دو مورد دلخواه را که متناسب با سبک بازی شما هستند انتخاب کنید و بر روی نسخه های پیشرفته آنها تمرکز کنید.

علاوه بر این ، شما نباید اسلحه و تفنگ را شروع کنید. بعداً نسخه های بهتری از این نوع سلاح دریافت خواهید کرد ، و ارتقا weapon اسلحه از سلاح به سلاح دیگر منتقل نمی شود.

3. خرید فضای ذخیره سازی و دستورالعمل ها

The Duke نسخه Resident Evil Village از Merchant مرموز Resident Evil 4 است. او از منطقه به منطقه دیگر ظاهر می شود و کالاهای خود را ارائه می دهد و یک مکان ذخیره مناسب را ارائه می دهد. اگرچه دوک مهمات ، اقلام شفابخشی و ارتقا weapon اسلحه می فروشد ، اما اولین خرید شما باید تهیه دستور العمل ها و فضای ذخیره سازی بیشتر باشد.

دستورالعمل های ساخت کارگاه به شما امکان می دهد مهمات اضافی از ضایعات و مواد دیگر بسازید. در نتیجه ، دیگر نیازی به اطمینان از یافتن مهمات خاص پراکنده در اطراف روستا نخواهید داشت. همچنین باید حداقل اولین نسخه ذخیره سازی را خریداری کنید. گران است ، اما ارزش آن را دارد.

4. گنجینه ها را بفروشید

8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

بهترین راه شما برای دریافت لوت بیشتر برای به روزرسانی و خریدهای دیگر است؟ فروش گنج. بلورها ، خرده ریزها و اعضای بدن بلورین را روی هیولاهای مرده خواهید یافت. بسیاری از اینها را می توان با کمی مشکل فروخت. هیچ دلیلی برای نگه داشتن آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید  فهرست استیم و زره های جدید و مدل های خانم به راست اضافه میشوند

برخی از موارد در توضیحات “Combinable” ذکر شده اند. در این موارد ، شما باید موارد دیگری را که می تواند با آنها ترکیب شود پیدا کنید. پس از ترکیب ، می توانید گنجینه های حاصل را بفروشید. به عنوان مثال ، شما می توانید سر یک عروسک خزنده را با بدن آن ترکیب کنید. شما می توانید به صورت جداگانه هر یک از این کالاها را بفروشید ، اما برای یک عروسک کامل پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

5. غذای خود را با دوک به اشتراک بگذارید

یکی از راه های به روزرسانی دائمی در Resident Evil Village آوردن دوک برای پخت انواع گوشت است. گوشت را از کشتن خوک ها ، بزها ، ماهی ها و مرغ ها بدست خواهید آورد. دوک دستور العمل های مختلفی دارد که به شما کمک می کند تا سلامتی و افزایش سرعت دائمی داشته باشید ، همچنین دستورالعمل هایی برای کاهش خسارت از دشمنان وجود دارد.

گوشت موجودی شما را اشغال می کند ، که هرگز خوب نیست. گفته شد ، شما می توانید گوشت را به دوک بدهید ، و او آن را نگه می دارد. لازم نیست یک دستور غذا را یکباره کامل کنید. اگر ترک کنید و برگردید هنوز آنجا خواهد بود. پس از شر آن گوشت خلاص شوید ، این فقط ارواح را جذب می کند.

6. مهمات و مواد منفجره خود را برای نبردهای بزرگ ذخیره کنید

همانطور که قبلاً گفته شد ، مهمات در دهکده رزیدنت اویل در یک قیمت عالی است. شما وارد موقعیت های نبرد سنگین شده اید که نیاز به تیراندازی زیادی دارد. بنابراین گلوله های اسلحه خود را برای شکستن جعبه های باز یا شکار حیوانات هدر ندهید، از چاقو استفاده کنید. تفنگ ساچمه ای یا مواد منفجره خود را برای موقعیت های شلوغ و نه درگیری های یک به یک ذخیره کنید. و همین که M1851 Wolfsbane Magnum بسیار قدرتمند را دریافت کردید ، این گلوله های ارزشمند را برای درگیری های رئیس ذخیره کنید. مدیریت مهمات در این بازی کلیدی است.

7. از نقشه استفاده کنید

نقشه Resident Evil Village اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می دهد. این نه تنها دارای آیکون هایی برای گنجینه های بزرگ است ، بلکه به شما امکان می دهد وقتی اتاق را کاملا تمیز کردید ، بدانید. اتاق ها با کشف اولین بار به رنگ قرمز در می آیند ، اما پس از پاک شدن ، آنها کبود می شوند. برای پاکسازی یک اتاق ، باید تمام موارد تعامل پذیر را در محیط پیدا کنید. از این به عنوان یک روش مفید برای تمیز کردن اتاق به ازای هر کمی ماده مفید استفاده کنید.

8. دوباره بازی کنید

8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

شما Resident Evil Village را کتک زده اید؟ عالی! اما شما لزوماً با بازی تمام نشده اید. در اولین تکمیل ، فروشگاه محتوای اضافی را باز خواهید کرد که در بخش پاداشها در فهرست عنوان موجود خواهد بود. همانطور که از طریق Resident Evil Village بازی می کنید ، برای تکمیل اهداف ، از جمله ضرب و شتم بازی در هر سطح دشواری ، جمع آوری دستاوردها و ارتقا weapons اسلحه به حداکثر ظرفیت خود ، امتیازات محتوا (CP) دریافت خواهید کرد.

پس از CP ، می توانید قفل هدیه های جدید را در فروشگاه محتوای اضافی باز کنید. این مزایا شامل سلاح های جدید ، مهمات بی نهایت در برخی از سلاح ها و کل حالت چند نفره Mercenaries است. قادر نخواهید بود قفل همه موارد را از طریق یک اجرا باز کنید ، به این معنی که برای باز کردن قفل همه موارد ، باید چندین بار از طریق کمپین داستان بازی کنید.

منبع

4.6/5 - (11 امتیاز)

نظرات در مورد : 8 نکته برای تجربه بهتر بازی Resident Evil Village

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *