8 راهی که موجب افزایش بازدید استوری اینستاگرام می شود

8 راهی که موجب افزایش بازدید استوری اینستاگرام می شود

اینستاگرام این روزها کاربران بسیاری داشته و توانسته به شبکه اجتماعی محبوبی تبدیل شود. هر روز نیز بر کاربران این شبکه اجتماعی در حال افزوده شدن است. بسیاری به دنبال افزایش بازدید پیج خود در این شبکه هستند.

استوری اینستاگرام یکی از راه های کاربردی برای تعامل بیشتر با دنبال کنندگان بوده و کمک می کنند تا فالوور بیشتری هم کسب کنید. بنابراین استفاده از استوری کمک شایانی در رشد پیج اینستاگرامی شما خواهد داشت. در این مطلب قصد داریم به روش هایی بپردازیم که بازدید استوری شما را شدید افزایش خواهد داد با ما همراه باشید.

 

1-استفاده از هشتگ مناسب

8 راهی که موجب افزایش بازدید استوری اینستاگرام می شود

این یک واقعیت شناخته شده است که هشتگ ها یک ابزار مفید برای افزایش دید و دسترسی به پست های اینستاگرام هستند. اما آیا می دانید که می تواند همین شگفتی ها را در استوری های اینستاگرام شما انجام دهد؟

با تمام تأکید اینستاگرام روی هشتگ ها ، زمان آن فرا رسیده است که از آنها در استوری های خود استفاده کنید. هشتگ های مناسب و مناسب اطمینان حاصل می کند که استوری های شما بازدید بیشتری خواهند داشت.

اگرچه اینستاگرام به شما امکان می دهد فقط 10 هشتگ در یک استوری اضافه کنید ، اما برای جلب توجه مخاطبان مورد نظر کافی است. اکنون کاربران اینستاگرام می توانند هشتگ ها را دنبال کنند ، و شما می توانید از این ابزار برای دسترسی به افراد فعال و علاقه مند استفاده کنید.

اگر نمی خواهید دنبال کنندگان خود را با هشتگ ها بمباران کنید ، می توانید اندازه فونت را کاهش داده و برچسبی روی آنها قرار دهید.

 

2-تگ لوکیشن را به کار گیرید

استفاده از برچسب مکان راه دیگری برای افزایش دید Story برای مخاطبان جدید است. این به افراد در مکان برچسب خورده کمک می کند تا داستانهای شما را ببینند و بنابراین ، بازدیدهای بیشتری از مخاطبان بیشتری دریافت می کنید.

هنگامی که یک کاربر مکان خاصی را در اینستاگرام جستجو می کند ، می تواند ببیند که سایر کاربران IG در مورد آن مکان چه چیزی ارسال می کنند. از آنجا که اینستاگرام محتوای تولید شده توسط کاربر را در مورد مناطق مختلف نمایش می دهد ، استوری شما شانس زیادی برای نمایش دارد.

 

3-به پیام ها پاسخ دهید

گاهی اوقات ، پیروان در پاسخ به استوری های شما پیام هایی برای شما ارسال می کنند. به جای مشاهده داستان شما و پیمایش به داستان بعدی ، آنها تلاش کردند تا پاسخ دهند. بنابراین اگر می خواهید به آنها احساس قدردانی کنید ، سعی کنید به آنها پاسخ دهید.

ممکن است یک قدم بی اهمیت از پایان شما به نظر برسد ، اما برای کسی که به داستانهای شما پاسخ داده است بسیار مهم خواهد بود. پاسخ شما اولین قدم برای ایجاد گفتگو بین شما و پیروان شما است. در حالی که این تازه شروع نامزدی است ، اما می تواند تا حد زیادی پیش برود.

به یاد داشته باشید ، مشارکت نقش عمده ای در علاقه مندی بیشتر مردم به شما دارد. آنها همچنین علاقه بیشتری به مشاهده داستانهای آینده شما خواهند داشت.

 

4-بهترین استوری ها را هایلایت کنید

طول عمر استوری اینستاگرام شما فقط 24 ساعت است و هرکسی که در این مدت اینستاگرام را بررسی نکند ، مطمئناً آن را از دست خواهد داد. اما اگر بتوانید داستانهای خود را برای مدت نامحدود قابل مشاهده کنید چه؟ مطمئناً بازدیدهای بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

با استفاده از ویژگی Highlights می توانید این کار را انجام دهید. این امر باعث می شود تا داستانهای برجسته در قسمت خاصی از نمایه شما قابل مشاهده باشند تا زمانی که آنها را حذف کنید.

بنابراین ، پیروان شما می توانند هر زمان که بخواهند آنها را تماشا کنند و درنتیجه تعداد بیشتری از این داستانها مشاهده شود. محل بخش هایلایت شده دقیقاً زیر قسمت بیوگرافی اینستاگرام است. بنابراین ، توجه بازدیدکنندگان نمایه شما را به خود جلب می کند و آنها را مجبور می کند تا بهترین داستان های شما را بررسی کنند.

 

5-گذاشتن استوری در بهترین زمان

به عنوان فردی که قصد افزایش بازدید در استوری های اینستاگرام را دارد ، آگاهی از بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام باید هدف نهایی شما باشد. وقتی استوری ارسال می کنید در حالی که اکثر دنبال کنندگان شما فعال هستند ، این فرصت بیشتری برای مشاهده استوری ها به شما می دهد.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام در آپدیت جدید خود چه تغییراتی میکند؟

عامل به موقع بودن یا تکرار مجدد مسئول آن است. معمولاً آپلود استوری اینستاگرام بین ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر در روزهای هفته باید بازدیدهای بیشتری برای شما داشته باشد. با این حال ، بسته به منطقه زمانی دنبال کنندگان شما ، ممکن است برای شما متفاوت باشد.

ممکن است همیشه امکان ارسال داستان در بهترین زمان وجود نداشته باشد. در این صورت ، مطمئن شوید که آنها را در بدترین زمان ارسال نمی کنید. شما باید فعالیت پیروان خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بهترین و بدترین زمان ها را برای تعامل پیدا کنید.

 

6-دنبال کنندگان وفادارا را منشن کنید

اگر تازه کار هستید و نمی دانید که می توانید دیگران را در استوری های اینستاگرام خود ذکر یا برچسب گذاری کنید ، این نکته برای شما مناسب است. ذکر دوستان و دنبال کنندگان خود در Stories قطعاً راهی مطمئن برای به دست آوردن بازدیدهای بیشتر است.

به عنوان مثال ، هنگام ارسال استوری در مورد گربه محله خود ، می توانید دوست اینستاگرامی خود را که وسواس گربه ها یا حیوانات به طور کلی دارد ، تگ کنید. در هر داستان می توانید حداکثر 10 نفر را تگ کنید.

پس از برچسب گذاری ، آنها یک اعلان به صورت جداگانه دریافت می کنند و می توانند آن را به داستانهای خود اضافه کنند. وقتی دوستان شما داستانهای شما را به اشتراک می گذارند ، دنبال کنندگان آنها این موارد را مشاهده می کنند. بسیاری از آنها ممکن است از نمایه شما نیز دیدن کرده و در نهایت پیرو شما شوند.

با این حال ، نباید افرادی را که می شناسید در برنامه با برچسب گذاری آنها در هر استوری اسپم کنید.

8 راهی که موجب افزایش بازدید استوری اینستاگرام می شود

7-در ارسال استوری مداومت داشته باشید

آیا هر روز فقط یک استوری در اینستاگرام ارسال می کنید یا هر چند وقت یکبار که مناسب به نظر می رسد فقط یکبار پست می کنید؟ سپس ، شما شانس Stories خود را برای رسیدن به دنبال کنندگان خود کم می کنید. حتی اگر برای شما شگفت آور باشد ، دفعات ارسال استوری های اینستاگرام نقش مهمی در به دست آوردن بازدیدها دارد.

طبق الگوریتم اینستاگرام ، هرچه تعداد استوری ها بیشتر باشد ، بهتر است. یک پیرو می تواند فقط چهار داستان را همزمان در صفحه اصلی مشاهده کند. بنابراین ، شما باید دائماً داستان ارسال کنید تا قابل مشاهده باشید. ارسال فعالانه در فواصل منظم به داستان های شما حداکثر شانس برای رسیدن به دنبال کنندگان را می دهد.

 

8-استوری های دیگر را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری تنها مربوط به مراقبت نیست. همچنین به معنای مشارکت در رشد و محبوبیت است. با تشویق دنبال کنندگان خود برای به اشتراک گذاشتن داستانهای خود از نمایه های خود ، می توانید بازدیدهای بیشتری به دست آورید.

ارسال داستان های قابل اشتراک گذاری یکی از بهترین راه ها برای این کار است. این می تواند کارت های نقل قول مربوط ، بازی های این یا آن ، یا نظرسنجی باشد. نکته اینجاست که داستانها باید جذاب ، جذاب و چیزی باشند که همه بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

افزودن نام کاربری اینستاگرام در استوری ها ایده خوبی است و اگر کسی هنگام اشتراک گذاری شما را برچسب گذاری نکند ، مفید خواهد بود. همانطور که افراد بیشتری داستان های شما را به اشتراک می گذارند ، بازدیدها افزایش می یابد ، در حالی که می توانید انتظار داشته باشید که دنبال کننده های جدیدی نیز داشته باشید.

 

استوری اینستاگرام تعامل را افزایش می دهد

اکنون که نکات موثر در افزایش بازدید از استوری های اینستاگرام را می دانید ، آنها را امتحان کنید. مطمئناً می توانید داستانهای خود را به تعداد بیشتری از مردم برسانید و لیست دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.

همچنین بسیاری از ابزارهای آنلاین را پیدا خواهید کرد که به شما در مدیریت حساب های اجتماعی مانند Instagram کمک می کند. یکی از این ابزارها Crowdfire است که ویژگی های اولیه رایگان را برای شروع به شما ارائه می دهد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 8 راهی که موجب افزایش بازدید استوری اینستاگرام می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *