پادویش

70 ایموجی در بروزرسانی بعدی iOS 12 افزوده خواهد شد

بروزرسانی iOS 12

بروزرسانی iOS 12 | همانطور که می دانید اخیرا کمپانی اپل از نسخه ی جدید سیستم عامل خود با نام iOS 12 رونمایی به عمل آورد و برای تمامی دیوایس های خود از آیفون 5S به بعد منتشر کرد. اکنون این سیستم عامل باگ های بسیاری دارد و کمپانی اپل تصمیم دارد تا بروزرسانی جدید برای دستگاه های خود که iOS 12 را دریافت کرده اند، منتشر نماید.

فرادرس

بروزرسانی iOS 12

کاربران آیفون های کمپانی اپل به احتمال زیاد از دانستن این مسئله خوشحال خواهند شد که حدود 70 ایموجی جدید برای گوشی هوشمندشان منتشر خواهد شد. این ایموجی ها در حال حاضر در نسخه ی بتای عمومی و نسخه ی بتای توسعه دهندگان iOS 12.1 در دسترس قرار دارد و در بروزرسانی بعدی iOS ،Mac Os و Watch OS حضور خواهند داشت. از جمله این ایموجی های جدید می توان به ایلاما، پشه، راکون، کانگورو، لابستر و طوطی اشاره نمود.

بروزرسانی iOS 12

طرفداران ورزش های فیزیکی با ارائه بروزرسانی بعدی قادر به ارسال اموجی هایی با متن های سافت بال، اسکیت برد و فریزبی خواهند بود و اموجی های بیگل، نمکدان، کاپ کیک و انبه نیز لیست اموجی های غذا را تکمیل تر می نماید. همه ی این اموجی ها بر اساس کاراکترهایی تولید شده اند که قبلا به تایید یونیکد 11.0 رسیده اند. کنسرسیوم یونیکد گروهی می باشد که به تعیین استانداردهای مرتبط با ایموجی ها می پردازد و کمپانی اپل می گوید که مشغول به همکاری با این گروه است تا در سال 2019، ایموجی هایی با مضمون افراد معلول اضافه نماید.

بروزرسانی iOS 12

ایموجی های جدید کمپانی اپل طراحی شده اند تا به برقراری ارتباط بین مردم در سراسر جهان کمک نمایند. بر اساس گفته های کمپانی اپل بعضی از این ایموجی ها نمایش دهنده ی مردم کشورهایی غیر از ایالات متحده آمریکا هستند و متن هایی مانند کیک ماه چینی، پاکتی قرمز رنگ که در برخی کشورهای آسیایی برای هدیه دادن پول نقد استفاده می گردد و چشم زخم که در کشورهایی از جمله ایران به عنوان چشم شیطان در نظر گرفته خواهد شد را به دنبال دارد.

بروزرسانی iOS 12

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 70 ایموجی در بروزرسانی بعدی iOS 12 افزوده خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *