پادویش

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

باز هم وقت آن است که ما برخی از برنامه‌های تازه کشف شده را آزمایش ‌کنیم تا به شما در بهبود تجربه Android خود کمک کنیم. فهرست این ماه شامل راه‌اندازی یک برنامه مورد انتظار، برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد در چند ثانیه موسیقی بسازید، و برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند صفحه اصلی خود را تمیز نگه دارید. ما مطمئن هستیم که بهترین برنامه‌های رایگان اندروید این ماه را دوست خواهید داشت!

برنامه اندروید رایگان 2023

هر هفته صدها برنامه در فروشگاه Play آپلود می‌شوند، اما برنامه‌هایی که به نمایش گذاشته می‌شوند در حال حاضر محبوب هستند. بنابراین، یافتن چند گوهر پنهان یک کار است. دقیقاً به همین دلیل است که ما قصد داریم هر ماه این لیست از بهترین برنامه های رایگان اندروید را بنویسیم تا از جدیدترین برنامه های اندروید به روز بمانید. علاوه بر این، استفاده از همه این برنامه ها رایگان است. برای بررسی لیست ما از بهترین برنامه های اندروید رایگان برای این ماه به ادامه مطلب بروید!

CHATGPT :برنامه رسمی OPENAI در نهایت اینجا است

فروشگاه Google Play مملو از برنامه‌هایی بود که ادعا می‌کردند قابلیت ChatGPT را ارائه می‌دهند، اما تک تک آنها قابل استفاده نبودند. خوشبختانه OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای اندروید و آیفون راه اندازی کرده است.

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

برای استفاده از برنامه، با حساب OpenAI خود وارد شوید. بخش لمسی در برنامه سزاوار ذکر ویژه است. آنها به رابط کاربری شیک و مرتب اضافه می کنند. بنابراین، ارائه یک رابط کاربری فوق العاده. به محض باز کردن برنامه، می توانید یک مکالمه با ربات چت را شروع کنید.

شما همان مجموعه ای از گزینه ها را به عنوان برنامه وب ChatGPT دریافت می کنید. می توانید سابقه چت خود را مشاهده و حذف کنید، داده های چت را صادر کرده و حساب خود را حذف کنید. همچنین گزینه ای برای غیرفعال کردن اشتراک گذاری داده با OpenAI نیز دریافت می کنید. استفاده از این برنامه رایگان است و هیچ گونه تبلیغاتی ندارد. با این حال، برای دسترسی به تمام ویژگی های ChatGPT، باید در نسخه ChatGPT Plus مشترک شوید.

قیمت: رایگان

دانلود

  1. Giga Icon: آنچه را که بیشترین اهمیت را دارد به صفحه اصلی خود اضافه کنید

آیا همیشه در یافتن یک نماد برنامه خاص در بین لیست برنامه ها در صفحه اصلی خود مشکل دارید؟ اگر بله، یک راه حل حذف نمادهای برنامه از صفحه اصلی و ساده نگه داشتن آن است. با این حال، شما همچنان به چند برنامه ضروری در صفحه اصلی خود نیاز دارید، بنابراین در مورد افزایش اندازه برنامه ای که بیشتر باز می کنید چطور؟ این دقیقا همان کاری است کهGiga Icon انجام می دهد!

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

Giga Icon به شما کمک می کند یک نماد بزرگ شده از یک برنامه را به صفحه اصلی خود اضافه کنید. در اصل آیکون برنامه را می گیرد و آن را به یک ویجت قابل تغییر اندازه تبدیل می کند. استفاده از این برنامه بسیار ساده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که نماد برنامه ای را که می خواهید در صفحه اصلی خود بزرگ کنید انتخاب کنید. استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی وجود ندارد.

قیمت: رایگان

دانلود

 

  1. DATA MONITOR: مشکل 5G را حل می کند

انقلاب 5G اینجاست و شما سرعت یک شبکه وای فای را در گوشی هوشمند خود دارید. با این حال، نقطه ضعف این است که داده ها با سرعت بیشتری مصرف می شوند، بنابراین محدودیت شما را خسته می کند. این مشکل در کشورهایی است که 5G بدون تغییر پهنای باند داده طرح معرفی شده است.

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

بنابراین، نظارت موثر داده ها برای دانستن اینکه کدام برنامه بیشترین داده را مصرف می کند، مهم است. سومین برنامه در لیست ما، به نام Data Monitor، به شما در انجام این کار کمک می کند.

این برنامه دارای یک رابط کاربری زیبا است و یکی از بهترین برنامه های نظارت بر داده است که ما استفاده کرده ایم. می‌توانید ویجتی اضافه کنید که آمار مصرف داده‌های شما را نشان می‌دهد و این برنامه همچنین اعلان‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین می‌توانید آمار دقیقی در مورد نحوه مصرف هر برنامه از وای فای و داده‌های تلفن همراه خود مشاهده کنید. علاوه بر این، می توانید از فیلترهایی استفاده کنید که به طور موثر جزئیات مصرف داده مورد نظر شما را ارائه می دهند. این برنامه همچنین دارای یک ابزار تشخیص شبکه است که به شما کمک می کند شبکه را تشخیص داده و مشکلات را بررسی کنید. استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی ندارد.

قیمت: رایگان

دانلود

 

  1. AWAKE – INTELLIGENT ALARMS: دیگر کارهایتان به تعویق نمی افتد

اگر میلیون ها بار در زنگ صبح خود دکمه snooze   برای چرت زدن را فشار دهید، شما را درک می کنیم. ما از خواب طولانی لذت می بریم، اما به زودی به پشیمانی و بدبختی تبدیل می شود و به خود قول می دهیم که به موقع از خواب بیدار شویم. خوب، اگر به خاطر زیر پا گذاشتن چنین وعده‌هایی مقصر هستید در اینجا برنامه‌ای وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون استفاده از دکمه snooze  از خواب بیدار شوید!

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

Awake Intelligent Alarms :برنامه ای با چالش های منحصر به فرد برای متوقف کردن زنگ هشدار است. می‌توانید چالش‌هایی مانند حل یک مسئله ریاضی، تکان دادن تلفن هوشمندتان، بازی کردن، یا استفاده از رمز عبور یا الگو برای متوقف کردن زنگ تنظیم کنید. همه اینها حواس شما را روشن می کند و شما را برای بلند شدن از رختخواب و شروع روز آماده می کند.

می توانید برای خواب، چرت زدن و عادات زنگ هشدار ایجاد کنید. این طیف گسترده از الگوهای زنگ هشدار دلیل دیگری است که این انتخاب بهتر برای یک برنامه هشدار است. رابط کاربری نیز به خوبی طراحی شده است و تبلیغات در برنامه بسیار کم و غیر مزاحم هستند. نسخه پریمیوم چالش‌های بیشتری را باز می‌کند که می‌توانید با زنگ هشدار و چند گزینه پیشرفته برای سفارشی کردن آلارم‌ها و تایمرها تنظیم کنید.

قیمت: رایگان

نسخه پولی: 0.99 دلار به بالا

دانلود

 

  1. MELODIA – AI MUSIC GENERATOR : با استفاده از هوش مصنوعی ضربات موسیقی جدیدی ایجاد کنید

هوش مصنوعی یک تقویت عظیم برای ایده های خلاقانه ما است. افکار و ایده ها می توانند فوراً با طیف گسترده ای از ابزارها به واقعیت تبدیل شوند. برنامه پنجم در این مقاله به شما کمک می کند تا از متن موسیقی بسازید.

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

Melodia برنامه ای است که موسیقی را از طریق درخواست تولید می کند. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد ضربات پنج ثانیه ای ایجاد کنید. پس از وارد کردن فرمان، می توانید سبک موسیقی را انتخاب کنید. پیشنهادات سریع به شما کمک می کند تا نحوه نوشتن یک درخواست را درک کنید. علاوه بر این،  دارای بخشی است که در آن می توانید ایده هایی برای تولید موسیقی پیدا کنید.

موسیقی تولید شده در کتابخانه شما ذخیره می شود و می توانید آن را به فضای ذخیره سازی خود اکسپورت کنید. استفاده از این برنامه رایگان است و نسخه پولی آن مدت زمان ضرب را تا سی ثانیه افزایش می دهد و سبک های موسیقی بیشتری را اضافه می کند.

قیمت: رایگان

نسخه پولی: 6.99 دلار به بالا.

دانلود

 

  1. NEUROBIT ZEN :هوش مصنوعی برای بهبود خواب شما

خواب یک جنبه حیاتی برای حفظ سلامت جسمی و روانی خوب است. با این حال، بسیاری از ما وقتی روی تخت می خوریم در به خواب رفتن مشکل داریم. خوب، یک هوش مصنوعی برای حل این مشکل وجود دارد و این برنامه Neurobit Zen نام دارد.

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

هدف Neurobit Zen بهبود کیفیت خواب شماست. این برنامه دارای صداهای آرامش بخش مختلفی است که به شما امکان می دهد آرام شوید و سریع بخوابید. این برنامه صداها را بر اساس ترجیحات و الگوهای خواب شما تولید می کند. این برنامه قبل از راه‌اندازی چند سوال از شما می‌پرسد تا بفهمد چگونه به خواب می‌روید.

بر اساس پاسخ های شما، برنامه صدایی منحصر به فرد و سفارشی را برای شما ایجاد می کند و بصری آرامبخشی را برای شما ایجاد می کند. این صدا ترکیبی از صدای محیط، نویزهای سفید و صدای انسان همراه با دستورالعمل است. شما می توانید این صدا را با تنظیم پارامترهای آن بیشتر سفارشی کنید. استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی ندارد. با این حال، ورود به سیستم برای استفاده از برنامه الزامی است.

قیمت: رایگان

دانلود

 

  1. UNITTO :برنامه ماشین حساب کاملاً جدید برای اندروید

برنامه ماشین حساب داخلی دستگاه شما به احتمال زیاد فقط ویژگی های اساسی را ارائه می دهد. با این حال، ماشین حساب یک ابزار ضروری است و یک برنامه کاربردی غنی از ویژگی ها می تواند در موقعیت های مختلف به شما کمک کند. در اینجا برنامه ای به نام Unitto وجود دارد که عملکردهای مختلفی را به ماشین حساب اضافه می کند.

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

چیزی که ما در مورد برنامه دوست داریم مبدل داخلی است که ارائه می دهد. شما می توانید از طیف گسترده ای از مقادیر را برای تبدیل انتخاب کنید و محاسبات خود را آسان تر کنید. علاوه بر این، رابط کاربری کاملاً قابل تنظیم است و می توانید طرح های رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید. ما همچنین عاشق ماشین حساب تفاوت تاریخ هستیم که به شما کمک می کند تعداد روزهای بین دو تاریخ را پیدا کنید.

استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی ندارد.

قیمت: رایگان

Unitto را دانلود کنید

 

منبع

به این پست امتیاز بدید

https://www.guidingtech.com/best-android-apps/

نظرات در مورد : 7 برنامه اندروید رایگان در آگوست 2023

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *