پادویش

6 دلیلی که شما را به سری دوم ساعت هوشمند Apple علاقه مند می کند

سری دوم ساعت هوشمند Apple اینجاست و در حالی که شباهت بسیاری با سری اول این ساعت های هوشمند دارد، برخی تغییرات جدید و کلیدی موجب می شود تا شما احساس بهتری نسبت به سری دوم داشته باشید.

در اینجا ما سعی می کنیم ویژگی های متمایزکننده سری دوم ساعت های هوشمند Apple را معرفی کنیم.

1. می توانید با آن شنا کنید

11درست است! Apple تنها یک ساعت هوشمند است که شما انتظار دارید در برابر آفتاب، باران یا نهایتا زیر دوش مقاوم باشد. اما نه. باید انتظارتان را بالاتر ببرید چون سری دوم این ساعت های هوشمند به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توانید با آن تا عمق 50m شنا کنید. و این بدان معناست که ساعت هوشمند Apple در سری دوم توجه و رضایت شما را بر می انگیزد.

2. GPS دارد

2یکی از ویژگی های اصلی سری دوم ساعت هوشمند Apple داشتن GPS است. و این GPS نه تنها دویدن را برای دونده ساده تر می کند بلکه شما می توانید در شنا و پیاده روی از آن بهره ببرید.

3. با لذت از آن استفاده می کنید

Apple از ابتدا به لذت استفاده کردن توجه کرده است. بنا به همین مسئله جزئی بزرگ لانچری را برای این ساعت در نظر گرفته که برنامه ها را با سرعت بیشتری اجرا می کند.

4. عمر باطری طولانی تر است

موبایل، لپ تاپ، تبلت و… وسایلی هستند که ما هر روز آن ها بیش از حد شارژ می کنیم. اما اگر نگران شارژ کردن ساعت هوشمند Apple هستید باید بگوییم به لطف پیشرفت سخت افزاری عمر باطری سری دوم این ساعت هوشمند به قدر کافی بیشتر شده.

در آزمایشات نشان داده شده که حداقل عمر باطری آن دو روز تا سه روز کامل می باشد.8

خب هیچکس یک توده سیم برای شارژ کردن را دوست ندارد. بنابراین ما به شما مژده می دهیم که برای استفاده کردن از این ساعت کمتر با سیم مداخله دارید.

5. در کنترل کردن استرستان به شما کمک می کند 

اگر شما یک کارمند ساده هستید یا به طور مداوم بی حرکت روی یک صندلی می نشینید تا وقتی که کسی به شما نگوید از جایتان بلند نمی شوید یا حتی نمی دانید چه مدت زمانی بی تحرک نشسته اید.

مسلما این بی تحرکی برای شما مضر است. شما فرصتی را می خواهید (البته اگر یادتان باشد!) تا ذهنتان را بازیابی کنید و به دست و پاهایتان حرکت بدهید.

22wsبه همین ترتیب Apple یک برنامه جدید تحت عنوان Breathe ارائه کرده است. این برنامه دقیقا همان چیزی است که شما بدان نیاز دارید. Breathe به شما کمک می کند تا با استفاده از نشانه های بصری و ارتعاشی عمیق و آرام تنفس کنید و طی این فرآیند ذهنتان را از همه چیز پاک کنید.

این تنها یک برنامه ساده است که استفاده مدام از آن به شما یادآوری می کند سلامت روان اهمیت بیشتری نسبت به سلامت جسمتان دارد.

6. نهایتا آن را به هر نحوی می پوشید

pساعت Apple نه تنها یک ابزار هوشمند است بلکه یک پوشش مد روز محسوب می شود.

به همین خاطر Apple در سری دوم 7 نوع ساعت هوشمند در دو سایز با 50 بند چرمی گوناگون در نظر گرفته است.

حالا فکر نمی کنید Apple فکر همه جا را کرده است؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 6 دلیلی که شما را به سری دوم ساعت هوشمند Apple علاقه مند می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *