پادویش

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

اگر مشتاق سفر یا حتی ادامه تحصیل در یک کشور اسپانیایی زبان هستید، اما بیشتر از «hola» و «amigos» نمی ‌دانید. یادگیری یک زبان جدید با استفاده از برنامه های موجود در گوشی بسیار آسان است. و در این مقاله، برخی از بهترین برنامه ها را برای یادگیری اسپانیایی در آیفون و اندروید به شما نشان خواهیم داد.

بهترین برنامه یادگیری زبان اسپانیایی

دیگه روزهایی که مجبور بودید پول زیادی هزینه کنید و زمان اختصاص دهید برای یادگیری یک زبان جدید گذشته است. بسیاری از برنامه‌های توسعه‌ یافته به شما کمک می ‌کنند زبان‌ها را از سطح مبتدی یاد بگیرید. و هنگامی که ما به جستجوی چنین برنامه هایی برای کمک به یادگیری زبان اسپانیایی پرداختیم، توانستیم شش برنامه کاربردی را در لیست این مقاله قرار دهیم. اجازه دهید شروع کنیم.

DUOLINGO

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

Duolingo برنامه مورد علاقه ما برای یادگیری یک زبان جدید بوده است. این برنامه درس های کوچکی را فقط در قالب آزمون ها و بازی های کوچک ارائه می دهد. یادگیری یک زبان جدید اغلب یک کار طاقت فرسا به نظر می رسد، اما با استفاده از Duolingo، یک رویکرد ساده و سرگرم کننده برای انجام این کار به دست می آورید.
همانطور که برنامه را راه اندازی می کنید، می توانید سطح دانش خود را مشخص کنید، چه مبتدی یا متوسط به زبان اسپانیایی صحبت کنید. همچنین از شما خواسته می شود که هدف خود را برای یادگیری اسپانیایی بیان کنید. هنگامی که جزئیات خود را ارائه کردید، یک روش موثرعلمی برای یادگیری یک زبان جدید به شما داده می شود.
هنگامی که شروع به گذراندن دروس در Duolingo کردید، این برنامه یک ” streak ” یادگیری را در اختیار شما قرار می دهد که در واقع انگیزه بزرگی است برای اینکه هرگز یک روز را در Duolingo از دست ندهید. این برنامه همچنین دارای داستان های صوتی کوتاه است تا مهارت های زبانی شما را پیگیری کند و تلفظ شما را بهبود بخشد.
طراحی برنامه نیز کاربرپسند است. با این حال، دارای چند تبلیغ است. می ‌توانید با خرید نسخه پرمیوم این تبلیغات را غیرفعال کنید، که شامل آزمون‌های پیشرفت بیشتر و بسیاری از ویژگی‌های اضافه‌ شده دیگر است.

در حالی که برنامه عمدتاً نظرات مثبتی دارد و در رده آموزش رتبه اول را دارد، بسیاری از کاربران در مورد از دست دادن پیشرفت خود با آخرین به روز رسانی برنامه شکایت دارند. با این حال، ما با مشکلات زیادی مواجه نشدیم، از این رو، Duolingo یک توصیه برای یادگیری اسپانیایی است.

قیمت: رایگان، نسخه حرفه ای: 0.99 دلار به بالا

ROSETTA STONE

اسپانیایی را با یک برنامه آموزشی منحصر به فرد یاد بگیرید. اگر قصد دارید دوره های اسپانیایی را با برنامه درسی دقیق بگذرانید، Rosetta Stone اپلیکیشنی برای شماست. این یک برنامه خوب طراحی شده با یک رابط کاربری زیبا است که حاوی چندین درس است که به شما کمک می کند تا به راحتی اسپانیایی را یاد بگیرید.

در تب Learn، دسته بندی های مختلفی از درس ها وجود دارد. و آموزش را با فصل «مبانی زبان» شروع میکنید و در ادامه، می ‌توانید موضوعاتی مانند خرید، تعطیلات، گردشگری و تفریح و غیره را بررسی کنید. همچنین دارای یک « Phrasebook » اختصاصی است که عباراتی را بر اساس فعالیتی که انجام می ‌دهید در دسترس شما قرار می ‌دهد.
اساسا، Rosetta Stone به شما کمک می کند تا اسپانیایی را یاد بگیرید تا با هر موقعیتی کنار بیایید. ما طرفداران زیادی از دسته بندی درس ها بر اساس موقعیت ها هستیم، و این چیزی است که آن را به یکی از بهترین برنامه ها برای یادگیری اسپانیایی در تلفن شما تبدیل می کند. در حالی که برنامه عمدتاً روان و آسان برای استفاده بود، ما چند اشکال پیدا کردیم، به خصوص اینکه چگونه برنامه به طور خودکار حالت افقی می شود.
با این حال، چند گزینه یادگیری گسترده مانند یک همراه صوتی و یادگیری از طریق Stories فقط در نسخه پولی برنامه وجود دارد. خرید نسخه پولی دسترسی کامل به برنامه را باز می کند و حتی می توانید چند سخنرانی در مورد زبانی که در حال یادگیری آن هستید تماشا کنید.

قیمت: رایگان، نسخه پولی: 44.99 دلار / 3 ماه به بعد

با این حال، چند گزینه دیگر مانند یک همراه صوتی و از طریق Stories فقط در نسخه پولی برنامه وجود دارد. خرید نسخه پولی دسترسی کامل به برنامه را باز می کند و حتی می توانید چند سخنرانی در مورد زبانی که در حال حاضر آن را تماشا کنید.
قیمت: رایگان، نسخه پولی: 44.99 دلار / 3 ماه به بعد

BABBEL – برنامه تعاملی برای یادگیری زبان اسپانیایی

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

BABBEL برای آموزش زبان به شما رویکردی کاملاً رسمی دارد. این طرح مینیمالیستی دارد و بر کمک به یادگیری زبان اسپانیایی بدون سایر زنگ ها و سوت ها تمرکز دارد. بنابراین اگر Duolingo را کمی سخت می‌دانید و یک بازی را دوست دارید، Babbel ممکن است برنامه مناسب شما باشد.
این برنامه خسته کننده نیست. تمام تمرین‌ های صوتی و تصویری معمولی را دارد که در اکثر برنامه‌های موجود در این لیست پیدا می‌ کنید. دارای بخش بررسی است که به شما کمک می کند دایره لغات خود را به طور منظم بررسی کنید. همچنین یک بخش Live در برنامه وجود دارد که می توانید از افرادی که در این زبان مهارت دارند بشنوید و یاد بگیرید.

نکته ای که مشاهده کردیم این است که دسته بندی فصل ها و درس ها رویکردی رسمی دارد.دسته بندی ها بصورت A1، A2 و غیره نام گذاری شده اند . اما مانند Duolingo، یک راه اصلی برای یادگیری اسپانیایی نیست.

یک نقطه ضعف بزرگ این برنامه این است که فقط اولین درس زبان برای آزمایش رایگان در دسترس است، بقیه آن نیاز به اشتراک دارد. علاوه بر این، شما همچنین تمام بازی ها، ویدیوها، پادکست ها و سایر ویژگی ها را فقط در اشتراک پولی دریافت می کنید.
اگر به طور جدی به یادگیری زبان اسپانیایی فکر می کنید، باید اشتراک پولی را خریداری کنید.

قیمت: رایگان، نسخه پولی: 17.99 دلار در ماه

MEMRISE – بهترین برنامه برای یادگیری زبان اسپانیایی با کمک تصویری واقعی

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

هنگامی که ما شروع به استفاده از Memrise کردیم، متوجه چند شباهت با Duolingo شدیم. Memrise همچنین دارای یادگیری مبتنی بر streak بود و همچنین رابط کاربری مشابهی داشت. اما درست زمانی که اولین درس خود را شروع کردیم، متوجه شدیم که Memrise چیزهای بیشتری برای ارائه دارد.

ما عاشق دسته بندی درس ها هستیم. به‌جای « Basics 1 »، « Basics 2 » و همه این‌ها، درس‌هایی بر اساس مضامینی مانند پرداختن به انسان‌ها، غذاها، اشیاء و غیره دریافت می‌کنید. هنگامی که یک درس را انتخاب می ‌کنید، تصاویر واقعی را دریافت می ‌کنید، یک زبان مادری اسپانیایی در حال نشان دادن کلمه یا عملی است که شما سعی در یادگیری آن دارید.

به همین دلیل است که ما این ویژگی را دوست داریم. یادگیری کلمات جدید با درک معنای آنها یک چیز است. اما برای یادگیری نحوه صحبت کردن با آن، برخی از کلمات نیاز به درک خوبی از توناژ و زبان بدن دارند، که تنها زمانی به بهترین شکل نمایش داده می شود که به صحبت یک شخص بومی گوش دهید. این دقیقاً همان چیزی است که Memrise شما را در برنامه خود قرار می دهد.
با این حال، ما احساس کردیم که رابط برنامه کمی به هم ریخته است و چندین گزینه را به طور همزمان در اختیار شما قرار می دهد. امیدواریم از طریق به روز رسانی در آینده رفع شود. علاوه بر این، Memrise یک نسخه پولی نیز دارد که در آن به تمام کلیپ‌های زبان مادری دسترسی کامل دارید، دوره‌ها را به صورت آفلاین دانلود می‌کنید و همه تبلیغات را غیرفعال می‌کنید.

قیمت: رایگان، نسخه پولی: 8.99 دلار در ماه به بعد

Learn Spanish for Beginners

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون
این یکی از بهترین برنامه های رایگان برای یادگیری زبان اسپانیایی می باشد. چند برنامه اخیر بر روی یک شکل معاصر از یادگیری متمرکز شده اند، که برای نسل رسانه های اجتماعی که فاصله توجه طولانی تری ندارند، طراحی شده است. اگر روش ساده ‌تری برای یادگیری زبان را ترجیح می ‌دهید، Learn Spanish for Beginners برنامه مناسب شماست.

شما در مجموع حدود بیست و شش کلاس در این برنامه دریافت می کنید که فقط به یادگیری زبان اسپانیایی اختصاص دارد. هنگامی که روی یک فصل کلیک می کنید، به تمام مطالب مرتبط مانند آزمون ها، نمایش اسلایدها و فهرست های مطالعه دسترسی خواهید داشت. استفاده از این برنامه مانند بازگشت دوباره به مدرسه است که چیز بدی نیست.
ما دوست داریم که دسترسی به مطالب و فصل‌ها آسان است و این یک برنامه بدون سر و صدا است. با این حال، رابط کاربری ممکن است برای همه جذاب نباشد. مانند ویژگی Streak در Duolingo، کمک به حفظ ثبات در یادگیری شما نمی کند.

همچنین دارای یک ویژگی مترجم داخلی، برای ترجمه انگلیسی به اسپانیایی هست که بنظر مفید است اما دارای تبلیغاتی نیز می باشد، با این حال، آنها فقط در پایین برنامه وجود دارند و به محتوای اصلی برنامه نفوذی ندارند.

قیمت: رایگان

SpanishDict

6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

برنامه ‌ای است که نه تنها به شما کمک می ‌کند زبان اسپانیایی را یاد بگیرید، بلکه یک واژگان غنی از ویژگی‌ها را نیز به برنامه اضافه می ‌کند. ابزارهای زیادی برای کمک به حفظ واژگان شما در اسپانیایی وجود دارد. در حالی که می ‌توانید یک زبان را در یک دوره زمانی یاد بگیرید، بهبود آن و کشف روش‌های جدید برای درست صحبت کردن نیز به همان اندازه مهم است و این دقیقاً همان کاری است که SpanishDict انجام می‌ دهد.

SpanishDict دارای پنج بخش کلیدی در داخل برنامه است. شما برگه یادگیری اسپانیایی را دارید تا به شما کمک کند یادگیری خود را به زبان اسپانیایی شروع کنید. و سپس برای بهبود صرف و واژگان خود، دو بخش مجزا دارید. ویژگی conjugation صرف چیزی است که ما دوست داریم، زیرا برای مرتب کردن زمان ها، ضمایر و افعال بسیار مفید است. in translator یا مترجم داخلی نیز بی عیب و نقص کار می کند و در واقع مکمل خوبی برای گوگل ترنسلیت است.
همچنین برنامه دارای یک بخش day section می باشد که به شما کمک می کند کلمات جدید اسپانیایی را در حال حرکت کشف کنید. به طور کلی، ما بسیار از این برنامه راضی هستیم و از این رو، آن را به لیست ما از بهترین برنامه های یادگیری اسپانیایی می رساند.
در حالی که نسخه رایگان برای اکثر افراد کافی است، می توانید نسخه پولی آن را برای یادگیری آفلاین، برگه های تقلب و غیرفعال کردن تبلیغات از رابط خریداری کنید.

قیمت: رایگان، نسخه پرمیوم: 12.99 دلار در ماه

این پایان لیست ما از بهترین برنامه ها برای یادگیری اسپانیایی در تلفن شما است. اگر هنوز سؤالی دارید، به بخش سؤالات متداول زیر نگاهی بیندازید.

سوالات متداول در مورد برنامه های آموزشی اسپانیایی

1. یادگیری اسپانیایی در Duolingo چقدر طول می کشد؟
اگر یک ساعت در روز وقت بگذارید، می توانید مطالب دوره را در مدت 90 روز تکمیل کنید.

2. آیا می توانید از برنامه هایی مانند Duolingo برای مطالعه و واجد شرایط بودن در آزمون های رسمی استفاده کنید؟
نه به عنوان یک ماده مطالعه مستقل، بلکه به عنوان یک همراه، می توانید از چنین برنامه هایی استفاده کنید. با این حال، همیشه توصیه می شود که مطالب رسمی مطالعه را برای چنین امتحاناتی تهیه کنید.

3. آیا می توانید از آیفون خود به زبان اسپانیایی استفاده کنید؟
بله، می توانید از آیفون خود به زبان اسپانیایی استفاده کنید.

خلاصه مطلب برنامه های یادگیری زبان اسپانیایی

این برنامه ها شش تا از بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان اسپانیایی هستند که می ‌توانیم آنها را از فهرست بلندبالایی از برنامه‌های موجود در فروشگاه App و Play Store لیست کنیم. و ما واقعاً مجذوب این هستیم که چگونه می توانید به طور مؤثر یک زبان را فقط در تلفن هوشمند خود یاد بگیرید. بنابراین دفعه بعد که Money Heist را تماشا کردید، نیازی به زیرنویس ندارید!

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 6 برنامه عالی برای یادگیری اسپانیایی در اندروید و آیفون

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *