پادویش

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

والپیپر یا تصویر زمینه عنصری ضروری برای ایجاد حس و حال در گوشی هوشمند شما هستند. حتی بهتر هست که تصویر با طراحی فیزیکی گوشی هماهنگ باشد. اما، مجموعه بسیار محدودی از تصاویر پس زمینه پیش فرض در دستگاه شما وجود دارد. اگر علاقمند به تصویرزمینه های جذاب هستید، در این پست برخی از بهترین برنامه ها دارای تصویر زمینه برای آیفون به شما معرفی می کنیم.

فرادرس

تصویر زمینه رایگان برای آیفون

این لیست دارای برنامه‌هایی است که همه انتخاب‌های شما را برآورده می‌کنند، خواه به والپیپر برای حالت تاریک نیاز داشته باشید یا یک تصویر زمینه زنده . بنابراین، ادامه مطلب را بخوانید و به برنامه های موجود در این لیست نگاهی بیندازید تا یک تصویر زمینه جدید انتخاب کنید!

VELLUM: بهترین تصاویر پس زمینه با وضوح بالا

اگر یک برنامه وجود داشته باشد که ما فوراً روی یک دستگاه کاملاً جدید اپل نصب می کنیم  آن Vellum است. هر تصویر زمینه ای که از این برنامه انتخاب می کنید کاملاً زرق و برق دار است. Vellum با بیش از 20 دسته بندی ، برخلاف هر برنامه دیگری مجموعه ای را ارائه می دهد.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

همچنین یک تصویر زمینه ویژه روزانه وجود دارد تا بتوانید هر روز به سرعت کاغذ دیواری تازه را کشف کنید. همچنین مجموعه‌ای وجود دارد که  نقاشی‌های معروف را برای استفاده به عنوان تصویر زمینه قرار داده است. اگر از آیفون با صفحه نمایش OLED استفاده می کنید، تجربه بهتری با این برنامه خواهید داشت.

تجربه کاربری نیز کاملاً تمیز است و گزینه ای برای محو کردن تصویر زمینه نیز وجود دارد. تبلیغات در پایین وجود دارد اما مزاحم نیستند. همچنین یک نسخه پریمیوم وجود دارد که دسترسی به چهار هفته تصاویر پس زمینه روزانه را ارائه می دهد و همچنین تبلیغات را غیرفعال می کند.

گفتنی است، اگر می‌خواهید حداقل تصویر زمینه را داشته باشید، بهتر است از چند برنامه دیگر در این لیست استفاده کنید. اکثر والپیپرهای Vellum کاملا هنری هستند و ممکن است به دلخواه همه نباشد.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 1.99 دلار

دانلود Vellum 

Backdrops : مجموعه ای عالی از تصویرزمینه های تمیز

Backdrops  محبوب ترین برنامه های والپیپر برای آیفون هستند. برخلاف Vellum، Backdrop دارای متریال بیشتر و حداقل تصاویر پس زمینه است که به شما اطمینان می دهد که تمرکز خود را بر روی نمادهای برنامه خود در صفحه اصلی از دست نمی دهید. در حالی که آنها تعداد زیادی دسته بندی دارند، ما عاشق تب explore  آن هستیم که لیست بی پایانی از تصاویر پس زمینه جدید را ارائه می دهد. Backdrops  همچنین یک تصویر زمینه جدید در زیر ” wall of the day section ” به شما می دهد.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

اکثر این برنامه ها توسط توسعه دهندگان Backdrops توسعه یافته و اضافه شده اند. اما، گزینه ای نیز برای کاربران وجود دارد که تصاویر پس زمینه را نیز آپلود کنند. اینها در بخش جامعه همراه با هزاران والپیپر به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران نشان داده شده است. Backdrops  همچنین اطلاعاتی در مورد اندازه و وضوح تصویر زمینه قبل از دانلود آن در اختیار شما قرار می دهد.

این برنامه بسیار خوب عمل کرد و دانلود و تنظیم یک تصویر زمینه جدید آسان است و تبلیغات غیر مزاحم بسیار کمی در رابط کاربری وجود دارد. همچنین یک نسخه حرفه ای وجود دارد که مجموعه اضافی از تصاویر پس زمینه AMOLED را باز می کند و تبلیغات را نیز غیرفعال می کند. به طور کلی، ما Backdrops را دوست داریم و این یک برنامه توصیه  شده برای همه کاربران آیفون است.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 3.99 دلار

دانلود Backdrops

ZEDGE: تصاویر پس زمینه و NFTS

Zedge یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سایت های تصاویرزمینه در اینترنت است مجموعه گسترده ای از تصاویر پس زمینه از جمله تصاویر پس زمینه زنده، در چندین دسته از منابع مختلف در اینترنت وجود دارد. اما در اینجا یک بخش جالب در مورد Zedge وجود دارد، NFT ها و تصاویر پس زمینه را ادغام می کند.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

با استفاده از Zedge می توانید از تصاویر پس زمینه به عنوان NFT استفاده کنید. این بدان معناست که می‌توانید NFT‌ها را بدون وارد شدن به کل حوزه رمزنگاری، در صفحه اصلی خود خریداری کرده و به نمایش بگذارید.

به طور کلی، ما احساس کردیم که تجربه می تواند بهتر باشد. اما اگر ویژگی های ذکر شده برنامه را جالب و جذاب می دانید، این ممکن است برای شما مناسب باشد. آنچه که ما را تحت تأثیر قرار داد، تنوع تصاویرزمینه آن و توانایی مرتب کردن تصویرزمینه ها توسط هنرمندان محبوب طراحی آنلاین بود. اگرچه همه تصاویر پس زمینه رایگان نیستند. برای باز کردن قفل همه، باید نسخه پولی آن را خریداری کنید.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان؛ اشتراک حق بیمه: 1 دلار برای 500 سکه

دانلود Zedge 

Live Wallpaper for Me: بهترین تصاویر پس زمینه زنده HI-RES

والپیپرهای زنده برای مدت طولانی در اندروید یکی از ویژگی‌های موجود بودند، اما تنها در سال 2014 روی آیفون با iOS 7 وارد شدند. از آن زمان، اپل به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر پس زمینه زنده شخص ثالث را روی صفحه اصلی و صفحه قفل تنظیم کنند. تعداد والپیپرهای زنده پیش‌فرض به میزان قابل توجهی کمتر است و به همین دلیل، می‌توانید اپلیکیشن Live Wallpaper for Me را بررسی کنید.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

این برنامه دارای مجموعه ای عالی از تصاویر پس زمینه زنده با وضوح بالا برای آیفون است. طیف گسترده ای از دسته بندی ها را دارد و پیش نمایش همه جانبه ای از تصویر زمینه را ارائه می دهد.

در حالی که همه تصاویر پس زمینه رایگان نیستند، شما به اندازه کافی تصویر رایگان دریافت می کنید. اما، اگر قصد دارید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید، تمام مجموعه ها را باز می کند و شما مرتباً به روز رسانی های مشابه را دریافت می کنید. علاوه بر این، مانند سایر برنامه ها، تبلیغات نیز غیرفعال هستند. بنابراین اگر از طرفداران والپیپرهای Apple Dynamic بودید، مطمئن هستیم که این برنامه تصویر زمینه زنده را دوست خواهید داشت!

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 14.99 دلار در سال

دانلودLive Wallpaper for Me

Wallcraft: تصاویر پس زمینه آیفون دوتایی و زنده

Wallcraft یکی از بهترین برنامه های تصویر زمینه زنده برای آیفون است. ما مجموعه ای از تصاویر پس زمینه زنده تمیز را که با برنامه ارائه می شود دوست داریم. شما، البته، تصاویر پس زمینه ثابت نیز دریافت می کنید، و ما مجموعه ای از تصاویر دنیای واقعی را دوست داریم.

یکی از ویژگی‌های جالب، والپیپر دوتایی است می‌توانید از یک جفت کاغذدیواری صفحه اصلی و صفحه قفل برای ایجاد یک تجربه تعاملی استفاده کنید.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

با این حال، همه تصاویر پس زمینه رایگان نیستند. می توانید آنها را با استفاده از سکه هایی که با تماشای تبلیغات به دست آورده اید خریداری کنید. اگر حوصله ندارید، می توانید به نسخه حرفه ای نیز تغییر دهید. با این حال، کمی گران است. به طور کلی، ما در حین استفاده از برنامه تجربه آرامی داشتیم و از مجموعه تصاویر پس زمینه فانتزی که حتی در نسخه رایگان ارائه می دهد کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتیم.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان، نسخه پریمیوم: 12.99 دلار

دانلود Wallcraft

PIXIS: والپیپرهای آیفون خود را سفارشی کنید

Pixis یکی از جالب‌ترین برنامه‌های تصویر زمینه آیفون است. مشکلی که همه ما قبل از دانلود والپیپر داریم این است که آیا با چیدمان صفحه اصلی مطابقت دارد یا خیر. Pixis به شما امکان می‌دهد تصویر زمینه را در صفحه قفل و صفحه اصلی پیش‌نمایش کنید و به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که پشت آیکون های برنامه خوب به نظر می‌رسد یا خیر.

مانند سایر افراد در لیست، Pixis نیز مجموعه ای عالی از والپیپرها دارد. بهترین بخش این است که به شما امکان می دهد با افزودن فیلترهای مختلف تصویرزمینه را سفارشی کنید .

Pixis در مقایسه با Backdrops یا Vellum رابط کاربری تمیز و ظریفی دارد.

6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

قیمت: رایگان؛ اشتراک: از 2.49 دلار در ماه شروع می شود

دانلود Pixis 

زمان آن است که تصویر زمینه خود را در آیفون خود تغییر دهید

اینها برنامه های تصویر زمینه مورد علاقه ما برای آیفون بودند. در حالی که مواردی که اپل اضافه می کند بسیار زیبا هستند، ما از تعداد محدود آنها ناامید هستیم. یا شاید وقت آن رسیده است که اپل مجموعه ای ممتاز از تصاویر پس زمینه را به عنوان یک سرویس پولی اضافه کند؟ ایده ای از ما برای این غول فناوری.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 6 برنامه تصویر زمینه رایگان برای آیفون در سال 2022

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *