پادویش

5 پلتفرم برتر بدون کد که هر توسعه دهنده ای باید در سال 2022 درباره آنها بداند!

5 پلتفرم برتر بدون کد که هر توسعه دهنده ای باید در سال 2022 درباره آنها بداند!

پلتفرم‌های توسعه بدون کد، زمانی که تقاضا برای نرم‌افزار به سرعت از عرضه کدنویسی پیشی می‌گیرد به عنوان یک تکنیک کدنویسی جدید در سازمان‌ها در عصر هزاره ظهور می‌کنند.

تلفن های همراه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. برنامه ها در تلاش برای آسان تر و سریع تر کردن زندگی با گذشت زمان، چه قابل انتقال و چه غیر قابل انتقال بوده اند. با این حال، می‌دانیم که ایجاد برنامه‌ها از ابتدا چقدر زمان‌بر است. آیا راهی برای پاسخگویی سریعتر به تقاضا برای توسعه اپلیکیشن موبایل وجود دارد؟ پاسخ این سوال در این پست است. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

پلتفرم بدون کد

امروزه تقاضا برای نرم‌افزار به سرعت از عرضه کدنویسی پیشیگرفته است. هر کسب و کاری به یک برنامه برای ارائه خدکات خود نیاز دارد. طبق گفته گارتنر، توسعه اپلیکیشن های کم کد/بدون کد تقریباً 65 درصد از فعالیت های توسعه اپلیکیشن را تا سال 2024 به خود اختصاص خواهند داد.

ما می‌دانیم که تعداد زیاد پلتفرم‌ها و ابزارهای موجود برای توسعه بدون کد ممکن است زیاد باشد، به همین دلیل است که ما فهرستی از بهترین پلتفرم‌های بدون کد را گردآوری کرده‌ایم.

5 پلتفرم برتر بدون کد که هر توسعه دهنده ای باید در سال 2022 درباره آنها بداند!

Bubble

Bubble یکی از اولین شرکت هایی است که پلتفرمی را برای ایجاد برنامه های بدون کد ارائه می دهد. Bubble به شما آزادی خلاقیت کامل را در طرح‌بندی‌های برنامه و محتوایتان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد محتوا و طرح‌بندی‌های پویا و سازگار با موبایل برای کالاهای دیجیتال ایجاد کنید.

این یک پلتفرم هاست ابری با یک ویرایشگر وب قدرتمند نقطه و کلیک است که به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌ها و جریان‌های کاری کاملاً سفارشی‌سازی شده وب، از نمونه‌های اولیه کوچک گرفته تا بازارهای پیچیده، راه‌حل‌های SaaS و موارد دیگر را بسازند. همچنین برای تکمیل این کار به هیچ دانش CSS یا HTML نیاز ندارید. این پلتفرم همچنین استقرار و میزبانی وب سایت را مدیریت می کند. مقدار داده هایی که می توان ذخیره کرد، میزان ترافیک تحویل داده شده و تعداد کاربرانی که می توان به آنها دسترسی داشت همگی نامحدود هستند.

Appy Pie

می‌توانید با پلت‌فرم بدون کد Appy Pie که شامل سازنده اپلیکیشن موبایل بدون کد، سازنده وب‌سایت بدون کد، سازنده ربات چت بدون کد، و سازنده اتوماسیون گردش کار بدون کد است، شروع کنید. این پلتفرم می‌تواند بدون در نظر گرفتن دانش کدنویسی، استعدادهای فنی یا محدودیت‌های مالی، برنامه‌هایی را برای هر کسی ایجاد کند.

همچنین به شما امکان می‌دهد ویژگی‌ها را به برنامه بکشید و رها کنید و به آن اجازه می‌دهد در عرض چند دقیقه به صورت زنده پخش شود. همچنین با استفاده از Triggers و Actions برای مدیریت کارآمد وظایف خسته کننده، به اتوماسیون و ادغام فرآیندهای هوشمند کمک می کند.

Airtable

Airtable یک پلت فرم توسعه بدون کد است که به کاربران اجازه می دهد راه حل های چابکی بسازند و خلاقیت تیم را افزایش می دهد. چک باکس ها، URL ها، پیوست ها و بارکدها را می توان به صفحات گسترده و پایگاه های داده اضافه کرد. این شبیه به یک ابزار گردش کار و مدیریت پروژه است، اما ویژگی های بسیار بیشتری دارد.

این نرم افزار به تیم ها و افراد اجازه می دهد تا کار خود را با گروه بندی، فیلتر کردن و مرتب سازی سازماندهی کنند. همچنین ممکن است تصاویری را برای موارد استفاده مختلف ایجاد کند و آنها را برای استفاده بعدی حفظ کند.

Quixy

Quixy یک پلتفرم پیشرفته بدون کد مبتنی بر کلود است که به کاربران تجاری، بدون توجه به صنعت عمودی، قادر می‌سازد و به آن‌ها قدرت می‌دهد تا فرآیندها را خودکار کنند و بدون نوشتن کد برنامه‌ها را بسازند. این پلتفرم با اجازه دادن به کاربران تجاری برای استفاده از واسط‌های کشیدن و رها کردن بصری برای ایجاد برنامه‌های پیچیده در سطح سازمانی، خود را از رقبا متمایز می‌کند و در زمان و هزینه در توسعه و ارائه برنامه‌ها صرفه‌جویی می‌کند.

Webflow

وقتی صحبت از ارائه ابزارهای مورد نیاز برای توسعه وب سایت های زیبا به مصرف کنندگان می شود، هیچ کس این کار را بهتر از Webflow انجام نمی دهد. بدون نوشتن هیچ کدی، Webflow به شما امکان توسعه، آزمایش و استقرار وب سایت ها را می دهد. با استفاده از این ابزار پیچیده می توانید به راحتی وب سایت هایی با ظاهری واکنش گرا و جذاب بسازید. این کاملاً به شما بستگی دارد که چه چیزی ایجاد می کنید. به دلیل انتخاب‌های سفارشی‌سازی و سهولت استفاده و تنوع آن، Webflow یکی از هیجان‌انگیزترین و قدرتمندترین پلتفرم‌های بدون کد قابل دسترسی است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 5 پلتفرم برتر بدون کد که هر توسعه دهنده ای باید در سال 2022 درباره آنها بداند!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *