35.9 میلیون دلار از سهام ساتیا نادلا در مایکروسافت به فروش رسید

ساتیا نادلا

ساتیا نادلا | این روزها در شرایط اقتصادی و بحران های جهانی بسیاری از افراد در این میان سهام های خود را در شرکت های مختلف به فروش می رسانند ولی گویای این موضوع به کمپانی مایکروسافت نیز رسیده و بزرگ ترین سهامدار این کمپانی، ساتیا نادلا نیز 35.9 میلیون دلار از سهام خود را به فروش رسانید !

بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی سازمان اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ، مدیر عامل کمپانی مایکروسافت اخیرا 35.9 میلیون دلار از سهم خود را در مایکروسافت به فروش رسانده است. بر اساس این اوراق، ساتیا نادلا با فروش 328 هزار سهم خود، اساسا یک سوم از سهام مشترک خود را به فروش رسانده است؛اما با تمامی این شرایط نادلا همچنان 778.569 هزار سهم برابر با ۲.۲ میلیون سهم متغییر خود را در شرکت مایکروسافت دارا می باشد.

ساتیا نادلا

در طی این شرایط، ساتیا نادلا بزرگترین فروش سهم خود از زمان انتصاب به مقام مدیریت کمپانی مایکروسافت را انجام داده است؛ قبلا نیز نادلا 8.3 میلیون دلار از سهام خود را در سال 2016 میلادی به فروش رسانده بود. در طی یک اطلاعیه ای کمپانی مایکروسافت اعلام نموده است که این کار به منظور مقاصد مالی شخصی انجام گرفته و در اصل این اقدام به منظور آغاز یک طرح تجاری بوده که نادلا برای رسیدن به آن، در بازه‌ های زمانی متفاوت بخشی از سهام خود را به‌ طور منظم خواهد فروخت.

کمپانی مایکروسافت با مدیریت ساتیا نادلا توانسته فصل های بسیار مالی موفقی را پشت سر گذاشته و هم اکنون با رسیدن به ارزش ۸۳۵ میلیارد دلار، فاصله‌ی زیادی با یک تریلیون دلاری شدن ندارد و همین مسئله سبب خواهد شد تا در آینده‌ سهام مدیرعامل مایکروسافت بیش‌ از گذشته ارزش یابد.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  همکاری مایکروسافت با ارتش ایالات متحده همچنان ادامه دارد

نظرات در مورد : 35.9 میلیون دلار از سهام ساتیا نادلا در مایکروسافت به فروش رسید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *