3 روش برای کسب سود در بازار رمزارز

کلیدهای تجارت کریپتو

اکثر تحلیلگران در بازار اظهار می کنند که در بازار رمزارز، سود بیشتر زمانی حاصل می شود که خرید در بازار نزولی و فروش در بازار صعودی انجام شود. جو پریس، تحلیلگر محبوب، با بیان نظرات خود در مورد این وضعیت، 3 راه برای کسب درآمد در بازار نزولی را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است.

1.     سرمایه گذاری در پروژه های جدید در دوران رکود می تواند بازدهی را به همراه داشته باشد

 

او تاکید می‌کند که تحلیلگر می‌تواند با سرمایه‌ گذاری در پروژه‌های کریپتوکارنسی در طول کاهش مداوم، بازدهی 5 برابر یا بیشتر را فراهم کند. این تحلیلگر بیان می کند که با سرمایه گذاری در پلتفرم هایی مانند Seedify یا  MetaVPad، می توانید یکی از اولین سرمایه گذاران پروژه های جدید راه اندازی شده باشید و می توانید سود قابل توجهی کسب کنید.

  • سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زوم تک در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

نکته دیگری که این تحلیلگر به آن توجه می کند این است که یکی از اولین سرمایه گذاران در بازار رمزارز بودن می تواند سود و زیان نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل تاکید می کند که این عرصه بسیار پرخطر است. بنابراین تحلیلگر به سرمایه گذاران توصیه می کند که ابتدا پروژه های محکمی را پیدا کرده و تحقیقات جدی انجام دهند تا از این راه سود ببرند.

2.     روشی که ریسک کمتری نسبت به اولین سرمایه گذاری در بازار رمزارز دارد

 

جو پاریز در مورد روش دیگری صحبت می کند که سرمایه گذاران می توانند با بازدهی، وام دادن و سهام در بازار نزولی سود خوبی به دست آورند. در این مرحله، تحلیلگر بیان می کند که می توان به سود جدی به خصوص با سهام بندی دست یافت. از سوی دیگر، چنین روش هایی که می توانند در رکود، درآمد غیرفعال ایجاد کنند، به نظر می رسد ریسک کمتری نسبت به سرمایه گذار اول داشته باشند. با این حال، نکته ای که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب پروژه مناسب و انجام تحقیق است. این تحلیلگر همچنین بیان می کند که با این راه ها سرمایه گذاران می توانند پول خود را چند برابر کنند.

3.     شناخت بازارهای صعودی و نزولی

 

این تحلیلگر همچنین روشی را برای سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند ارزهای دیجیتال را در بازار نقدی نگه دارند، ارائه می دهد. این تحلیلگر همچنین بیان می‌کند که اگر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی نگه داشته شود، پس از مدتی می‌تواند در پایین‌ترین سطح خود فروخته شود. به همین دلیل وی بیان می کند که سرمایه گذاران باید چرخه های سرمایه گذاری خود را دنبال کنند. به نظر این تحلیلگر، همه چیز در اکوسیستم ارزهای دیجیتال امکان پذیر است، اما تحلیلگر به دنبال کنندگان خود اطلاع می دهد که تقریبا غیرممکن است که بدانیم پایین یا بالا کجا خواهد بود. با این حال، Parys همچنین به دنبال کنندگان خود می گوید که سرمایه گذاران می توانند در حالی که تحلیلگران را دنبال می کنند و از آموزش های رایگان بهره می برند، مکان های نزدیک به نقاط پایین و بالا را شناسایی کنند.

 

تجارت رمزارز برای سود کوتاه مدت

 

این راهنما به شما کمک می‌کند تا در دنیای هیجان‌انگیز اما پرخطر تجارت رمزارزها پیمایش کنید با کپی ترید و اصطلاحات رمزارز آشنا شوید و سرمایه گذاری در بیت کوین و دامیننس تتر را عمیق تر بشناسید. هدف ما ارائه دیدگاهی منطقی در مورد تجارت کریپتو است که اکثر معامله گران تنها پس از ماه ها یا سال ها آزمون و خطا یاد می گیرند.

کریپتو به هر کسی اجازه می دهد تا یک پردازنده باشد. هنگام سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، نیازی به ثبت نام در یک کارگزار، پرداخت هزینه های گران، واجد شرایط بودن برای وضعیت معامله گر یا هر یک از این موارد نیست. به سادگی یک حساب کاربری در Kriptomat یا هر صرافی دیگری ایجاد کنید و تجارت را شروع کنید. سهام در دسترس تر و هیجان انگیزتر از معاملات آتی طلا یا سویا هستند.

اول از همه: تجارت یک روش ثابت یا قابل اعتماد برای کسب درآمد نیست. قانون سرانگشتی در اینجا این است که در حالی که تبلیغات پلت فرم معاملاتی قابل باور هستند، اکثر معامله گران پول خود را از دست می دهند.

 

کلیدهای تجارت کریپتو

 

تجارت رمزارز به تجارت دارایی های دیجیتال (توکن ها، کوین ها، NFT ها)، اشاره دارد. در این زمینه، بیایید تاکید کنیم که یک معامله گر در واقع یک سرمایه گذار نیست. سرمایه گذاران اهدافی را تعیین می کنند و سبدهایی برای بازدهی بلندمدت می سازند. از سوی دیگر معامله گر بر سود جاری متمرکز است. هدف ورود و خروج سریع و به جیب زدن سود است. به این معاملات روز کریپتو می گویند.

 

سه نکته مهم هنگام معامله رمزارزها وجود دارد:

 

تجزیه و تحلیل بنیادی، چشم انداز محصول، پایگاه مشتری فعلی، کیفیت تیم، مشارکت، درآمد فعلی وغیره. این بر پایه های یک شرکت یا پروژه استوار است، از جمله  تحلیل تکنیکال بازار رمزارز بر روی نمودار قیمت متمرکز است و از شاخص های تاریخی مختلف برای پیش بینی بر اساس الگوهای تاریخی استفاده می کند. این تمرکز اصلی اکثر معاملات است.

چالش روانی در اینجا ایجاد صبر، انضباط و روش های سرمایه گذاری مناسب برای کاهش ریسک است. این مهمترین عنصر استراتژی سرمایه گذاری است.

سوالات اساسی در مورد تجارت را می توان به موارد زیر کاهش داد:

چی بخرم؟

چقدر باید مصرف کنم؟

کی باید مصرف کنم؟

چه زمانی باید بفروشم؟

ارزش کوین ها بسته به درک بازار از ارزش آنها افزایش و کاهش می یابد. این برداشت‌ها بر اساس نگاه معامله‌گران به الگوهای نمودار قیمت (تحلیل فنی) و سایر فعالان بازار به دنبال اخبار پروژه (تحلیل بنیادی) است.

انتخاب اینکه چه چیزی و چه زمانی بخرید بستگی به تحقیقات زیاد و زمان خوش شانسی بر اساس چرخه های بازار دارد.

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال

 

سرمایه گذاری هم مهارت است و هم هنر. در زیر، برخی از جنبه‌های مهم را برجسته می‌کنیم، زیرا پاسخ‌های نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و نحوه تجارت روزانه ارزهای دیجیتال را می‌آموزید.

چرخه صعود/نزول عالی

یکی از محبوب‌ترین افکار در فضای کریپتو، چرخه بازار “صعودی و نزولی” است که در این صفحه توضیح داده شده است:

ایده ارائه شده در اینجا این است که بازارها به نوعی روندهای قابل پیش بینی را تکرار می کنند:

 

روند صعودی: قیمت ها افزایش می یابد و افزایش می یابد. امید به خوش بینی و باور تبدیل می شود و با رسیدن قیمت ها به اوج های نجومی به هیجان و در نهایت شور و شوق تبدیل می شود.

روند نزولی: قیمت ها شروع به کاهش می کنند و سرمایه گذاران برای فروش بیش از حد بی تفاوت هستند زیرا فکر می کنند روند صعودی ادامه خواهد داشت. اما با ادامه کاهش قیمت‌ها، اضطراب ایجاد می‌شود که منجر به انکار، وحشت، عصبانیت و افسردگی می‌شود.

چرخه کامل بازار از یک رشد بزرگ تا سقوط بزرگ می تواند ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد.

 

افزایش و سقوط بزرگ در معاملات بیت کوین

 

نوسانات بیت کوین به خوبی شناخته شده است و به این معنی است که قیمت آن به سرعت افزایش و کاهش می یابد. رونق اخیر بیت کوین در ژانویه 2018 اتفاق افتاد، زمانی که بیت کوین به قیمت 15000 یورو رسید.

نقطه ای که پس از این افزایش به آن رسید، دسامبر 2018 بود، زمانی که بیت کوین به حدود 2400 یورو سقوط کرد.

پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال شما باید داده های کافی برای مشاهده چرخه های بازار در اختیار شما قرار دهد – به خصوص اگر در حال معامله بیت کوین هستید. برای مشاهده نمودار قیمت فعلی بیت کوین، از صفحه قیمت بیت کوین ما دیدن کنید .

این الگو در واقع یک فراکتال است، به این معنی که در دوره های زمانی تکرار می شود. آنها چرخه های صعودی/نزولی کوچک در چرخه های صعودی/نزولی متوسط ​​در چرخه های اصلی صعودی/نزولی هستند. همیشه از یک الگو پیروی نمی کند، اما شکل کلی حلقه زمانی که از دور به آن نگاه می کنید مشخص است.

این دینامیک فراکتال به معامله‌گران انتخابی اجازه می‌دهد تا چرخه‌ها را در مناطق زمانی مختلف (ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه) شناسایی کنند و سپس موقعیت‌های ورود و خروج خود را بر این اساس زمان‌بندی کنند تا در زمان مناسب از مزیت استفاده کنند.

نحوه معامله 3 3

 

بهترین راه برای خرید و فروش رمزارز این است که سخت کار کنید و آماده شوید. خطر در اینجا این است که معامله گران تازه کار گرفتار نوسانات روز به روز، ساعت به ساعت یا حتی دقیقه به دقیقه بازارها می شوند و بسته به گرمای لحظه، بیش از حد می فروشند.

 

معاملات ارزهای دیجیتال 101: هنگام معامله احساساتی نباشید

 

قطعا یادگیری تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کمی زمان می برد. اما این سخت ترین بخش تجارت نیست. دشوارترین کار پیش روی معامله گران این است که احساسات خود را مدیریت کنند و به اندازه کافی نظم و انضباط داشته باشند تا از استراتژی های خود به جای انگیزه های مبتنی بر احساسات پیروی کنند.

همه معامله گران هنگام خرید و فروش رمزارز با احساسات خود دست و پنجه نرم می کنند. فریب معاملات بسیار شدید است. پتانسیل سود زیادی را می بینیم. سکه ها در اینجا 5 درصد، آنجا 8 درصد، سپس دوباره سقوط می کنند.

اگر فقط می توانستیم آن افزایش قیمت ها را بگیریم! آیا معاملات روز کریپتو برای استفاده از نوسانات بازار امکان پذیر است؟

بله – اگر در مورد آن نظم و انضباط دارید. تجزیه و تحلیل تراکنش ها نظم و انضباط زیادی می طلبد. اکثر مردم در مورد یک سهام خاص یا ارز دیجیتال هذل می بینند، می بینند که قیمت در حال افزایش است و نمی خواهند عقب بمانند، بنابراین به یکباره مقدار زیادی خرید می کنند. FOMO – ترس از دست دادن – در اینجا نقش دارد.

سپس چرخه بازار معکوس می شود و قیمت ها شروع به کاهش می کنند. معامله‌گر تا زمانی که موقعیت‌های مورد انتظار خود را بازیابی می‌کند و یا سود می‌برد یا آنها را با زیان می‌فروشد، عصبی می‌شود.

بهترین راه برای خرید و فروش رمزارز

نحوه کسب درآمد غیرفعال در کریپتو به 3 روش

 

بازار رمزارزها هر روز افراد بیشتری را  به سوی خود جذب می کند. دارایی های دیجیتال دارای ویژگی های منحصربه فرد زیادی هستند که به محبوبیت آنها کمک می کند. یکی از آنها امکان کسب درآمد غیرفعال در ارزهای دیجیتال است. بنابراین، ایده برنده شدن تقریباً بدون تلاش همیشه جالب است. بیایید نگاهی به سه روش اساسی ایجاد درآمد غیرفعال از ارزهای دیجیتال بیندازیم.

خرید و ذخیره سازی

ساده‌ترین راه برای کسب درآمد غیرفعال از رمزارز این است که با این انتظار که قیمت کریپتو در بلندمدت افزایش پیدا کند، آن را بخرید و نگه دارید.

منطق در این شرایط، ارزیابی صحیح پتانسیل دارایی است. شما باید خود را با ایده ارزهای دیجیتال به طور مفصل آشنا کنید، تاریخچه توسعه آن، برنامه های خود را برای آینده مطالعه کنید و حرفه ای بودن تیم توسعه و تجربه آنها را در پروژه های دیگر ارزیابی کنید.

همچنین دیدن رتبه‌بندی‌ها از منابع پیشرو و صرافی‌های رمزنگاری و اخبار مربوط به ارز انتخابی برای ایجاد نتیجه‌گیری در مورد پتانسیل آن بسیار مهم است.

در عین حال، به خاطر داشته باشید که قیمت رمزارزهای پایه ممکن است افزایش یا کاهش یابد، زیرا نوسانات به اندازه فیات نیست. اما تحقیقات خوب می‌تواند به شما کمک کند تا ریسک‌ها را به حداقل برسانید و از ارزهای دیجیتال درآمدزایی کنید.

 

چندین روش استیکینگ کریپتو با ویژگی های مشترک یکسان وجود دارد:

وجوه در یک کیف پول دیجیتالی مشخص برای سررسید مشخص با سود قرار می‌گیرد.

با کمک این صندوق ها، مشکلات مالی و فنی مختلف حل می شود.

در سررسید، سرمایه گذار وجوه سرمایه گذاری شده را با بهره تعلق گرفته پس می گیرد.

راه های پیچیده تری برای کسب درآمد غیرفعال از رمزارزها برای معامله گران با تجربه وجود دارد.

شرکت‌کنندگان دارایی‌های خود را به یک استخر سپرده می‌کنند، که نقدینگی را برای کسانی که مایل به معامله با این دارایی‌ها هستند، فراهم می‌کند. هنگام خرید یا فروش دارایی از طریق استخر نقدینگی، وجوه استخر قفل شده استفاده می شود و معاملات توسط یک بازارساز خودکار (AMM) انجام می شود.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 3 روش برای کسب سود در بازار رمزارز

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *