3 اشتباه در تشخیص بهترین آموزش و مشاوره سئو در اصفهان

3 اشتباه در تشخیص بهترین آموزش و مشاوره سئو در اصفهان

در این مقاله، 3 اشتباه رایج افراد را به شما معرفی می کنیم که باعث می شود در آموزش سئو اصفهان یا خدمات سئو اصفهان دچار اشتباه شوند و نتوانند متخصص درستی را انتخاب کنند.

اگر قصد یادگیری سئو یا خدمات سئو سایت در اصفهان را دارید، تجربه نویسنده در این مقاله می تواند به شما کمک کند که بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله 3 معیار را به شما معرفی خواهیم کرد که برای قضاوت درباره کیفیت آموزش یا خدمات سئو، به شما کمک می کند.
آموزش سئو و سئو سایت یکی از جذاب ترین راه های کسب درآمد از گوگل است. SEO در واقع هنر رتبه گرفتن برای سایت، در نتایج گوگل است. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، وقتی شما مثلا عبارتی مثل “خرید موبایل سامسونگ” را در گوگل جستجو می کنید، نتایجی که در رتبه های اول گوگل مشاهده می کنید، بخاطر تلاش های یک متخصص سئو، شکل گرفته است.

یک تجربه تلخ از سئو در اصفهان

مدتی پیش بود که با انتشار آگهی های مختلف، در سطح شهر، بدنبال جذب یک متخصص سئو در اصفهان بودیم. با 13 نفر مصاحبه انجام شد، بیش از 30 رزومه بررسی شد و هیچ یک از افراد، تخصص کافی در زمینه سئو نداشتند. این موضوع نشان می دهد یکی از مهم ترین مشکلات شهر اصفهان در زمینه سئو، کمبود متخصص و افراد حرفه ای در این زمینه است.

بنابراین افرادی که در زمینه سئو در اصفهان، بتوانند حرفه ای عمل کنند، برای استخدام شدن در شرکت های معتبر کار چندان سختی نخواهند داشت، چرا که افراد متخصص این حوزه تعداد بالایی ندارند!

راه های آموزش سئو در اصفهان

برای آموزش سئو در اصفهان، راه های مختلفی وجود دارد، ممکن است شما هیچ نیازی به یک آموزشگاه و آموزش فیزیکی نداشته باشید، البته در نظر بگیرید که باید با طراحی سایت وردپرس آشنایی داشته باشید تا بتوانید سئو یک سایت را پیاده سازی کنید.

بعد از تحقیقات فراوانی که انجام شده است، مستر کلاس سئو سایت مدیر سبز، دوره سئو سایت ابزاروردپرس و آموزش رایگان سئو چرتکه پلاس، 3 دوره برتر سئو از نظر، سادگی و مفید بودن اطلاعات هستند.

در ادامه 3 شاخص به شما معرفی خواهیم کرد که از طریق آن می توانید تشخیص دهید، که خدمات سئو سایت یا آموزش سئو در اصفهان را از چه کسی دریافت کنید.

1.نداشتن مجوز یا مؤسسه برای آموزش سئو در اصفهان

اگر می خواهید از شخصی خدمات سئو سایت در اصفهان، یا آموزش سئو در اصفهان را دریافت کنید، بهتر است با یک هویت حقوقی، طرف باشید، یا حداقل از خدمات شخصی استفاده کنید که دفترکار مشخص، یا مکان مشخص داشته باشد.

اواخر مهر 1401 بود که یکی از دوستانم که از شرکت های ارائه دهنده اطلاعی نداشت، با فردی برای خدمات سئو سایت در اصفهان قرارداد بست و متأسفانه شخص، پس از مدتی مسئولیت ها را نپذیرفت و پروژه را بدون عودت هزینه، نیمه کاره رها کرد.

اگر می خواهید آموزش سئو در اصفهان را دنبال کنید، حتما از آموزشگاه های زیرنظر سازمان فنی و حرفه ای در زمینه سئو، مثل چرتکه پلاس خدمات بگیرید تا بتوانید از مدرک آموزش سئو نیز استفاده کنید. گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای در زمینه سئو، قابل ترجمه و رسمی می باشند و برای استفاده برای مهاجرت، استخدام یا … مفید هستند. همچنین آموزشگاه هایی مثل چرتکه پلاس، می توانند پس از اتمام آموزش، از شما برای استخدام در شرکت ها بعنوان متخصص سئو، حمایت کنند.

2.نداشتن سایت فعال و رتبه های برتر در گوگل

بارها مشاهده شده است، که افرادی برای آموزش سئو، یا انجام خدمات آن، خود را معرفی می کنند، ولی وقتی از آن ها درخواست می کنید که پروژه های مؤفق خود را ارائه دهند، سایت فعالی ندارند، یا عباراتی را سئو کرده اند، که یک فرد عادی هم از پس آن برمی آید.

حتما توجه کنید که سئو کردن سایت در اصفهان، نیاز به تخصص و تجربه دارد و اگر می خواهید تجربه شخصی را بسنجید، از او بخواهید تصویری از نمودار Google search console یکی از سایت هایی که روی آن کار می کند، ارائه دهد. با این کار متوجه خواهید شد، متخصص سئو، چقدر از طریق سرچ گوگل در سایت شخصی خود ترافیک جذب می کند.

برای مثال، مؤسسه چرتکه پلاس، در حال حاضر روی عباراتی همچون”آموزش فارکس”، “دوره فارکس” در تهران” و ” آموزش رایگان فارکس” رتبه های 1 تا 3 گوگل را در اختیار دارد. این در حالی ست که بعلت فعالیت صرافی های فارکس در خارج از کشور، و بودجه دلاری بالای آن ها در این زمینه، سئو کردن یک سایت در زمینه آموزش فارکس کار بسیار سختی است.

3.نداشتن دوره آموزشی رایگان برای ارزیابی سطح آموزش

فراموش نکنید، در روزگار کنونی، که تولید محتوا بشدت در حال انجام است، یکی از راه های سنجش حرفه ای بودن یک شخص، یا مجموعه، بررسی محتواهای آموزشی آن است.

عموماً افرادی که در یک زمینه، متخصص هستند، در آموزش آن هم می توانند به کاربر این حس را منتقل کنند که خودشان به علم شان مسلط هستند. حتما مطالب و فیلم های آموزشی رایگان را بررسی کنید تا بهتر متوجه شوید، که آیا برای یادگیری SEO شخص یا مؤسسه مناسبی را پیدا کرده اید یا خیر.

اگر می خواهید به صورت فیلم آموزشی، سئو را یاد بگیرید، می توانید از آموزش رایگان سئو چرتکه پلاس استفاده کنید. کل مباحث سئو، مطابق تصویر، به دو دسته سئوی داخل و خارج سایت تقسیم می شود. اگر می خواهید سئو را کامل یاد بگیرید، سعی کنید تمام موارد زیر را پوشش دهید.

3 اشتباه در تشخیص بهترین آموزش و مشاوره سئو در اصفهان

توصیه مهم:

قراردادهای سئو مدت دار هستند.

اگر می خواهید سئو سایت خود را به یک شرکت سئو در اصفهان بسپارید، توجه کنید که تضمین کسب نتایج در سئو، به صورت دقیق امکان پذیر نیست. رتبه های سایت ها در گوگل مدام در حال جابجایی هستند و الگوریتم های گوگل برای رتبه دهی همیشه تغییر می کنند.

هیچکس نمی تواند تضمین دهد که دقیقا برای شما “رتبه یک گوگل” در یک عبارت را به ارمغان می آورد.اجازه دهید با شما صادق باشیم، چنین ادعایی، بیشتر تبلیغاتی و برای جذب مشتری می باشد.

تجربه بیزنسی سئو کار را جدی بگیرید!

به این نکته عمیقا توجه کنید که سئو سایت، یک کانال مهم جذب مشتری برای کسب و کارهاست. سئوکار باید پیشنهادات شما را در زمینه عبارات کلیدی اصلاح کند. مثلا اگر شما در زمینه هدایای تبلیغاتی در اصفهان فعالیت می کنید و فکر می کنید که باید روی عبارت “فروش هدایای تبلیغاتی اصفهان” سئو شوید، اشتباه فکر می کنید، بهتر است از عبارات مناسب تری استفاده کنید، و سئو سایت خود را بهبود دهید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید، می توانید از آموزشگاه فنی و حرفه ای چرتکه پلاس مشاوره بگیرید. برای مشاوره می توانید بصورت حضوری یا تلفنی، اقدام کنید.

همچنین این آموزشگاه، بهترین شرکت های سئو در اصفهان را در صورت نیاز به شما معرفی خواهد کرد.

اصفهان شیخ صدوق شمالی ساختمان آرمان طبقه 4 شرکت پردیس توسعه چرتکه

031-36642654

09906260367

 

3 اشتباه در تشخیص بهترین آموزش و مشاوره سئو در اصفهان

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 3 اشتباه در تشخیص بهترین آموزش و مشاوره سئو در اصفهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *