آنتی ویروس پادویش

بعد از 27 سال، مدیر عامل Play Station کمپانی سونی را ترک خواهد کرد!

پلی استیشن

به گفنه ی منابع خبری نزدیک به ابن کمپانی گویا اندرو هاوس قصد دارد پس از 27 سال مدیریت پلی استیشن کمپانی سونی ، این پست را ترک کرده و جای خود را به جان کدرا بدهد. اندرو هاوس یکی از بنیان گذاران پلی استیسن سونی بوده و نقش اساسی را در شناساندن این کنسول های بازی در میان طرفداران سونی داشته است به طوری که در پایان سال گذشته 78 میلیون از این دستگاه در سراسر جهان به فروش رسیده است.

فروش هدست های واقعیت مجازی این کمپانی نیز در کارنامه ی اندرو هاوس ثبت شده است و که عرضه ی آن یک سال پیش صورت گرفت و تا کنون بیش از 1 میلیون دستگاه از این هدست فوق العاده به فروش رسیده است. این مدیر دلسوز و پرقدرت این بخش از سونی قصد دارد در سن 52 سالگی سمت خود را به جان کدرا تحوثل داده و خود را بازنشست نماید. البته سونی در این مورد گزارش کرده است که احتمالا تا پایان سال جاری به عنوان رئیس این بخش فعالیت خواهد کرد تا در این مدت پست خود را به مدیریت جدید تحویل دهد.

موضوع جالب توجه این است که اندرو هاوس در جایی اعلام کرده است که قصد دارد چالش های جدید را دنبال کند. ایشان در یک مصاحبه ی خبری گفت: پلی استیشن یکی از بخش های بزرگی زندگی من در طول این 20 سال اخیر بوده است که با موفقیت های بسیاری نیز رو به رو شد، اکنون تصور می کنم که باید دست به انجام چالش های جدیدی زد.

اکنون منظور ایشان از چالش های جدید مشخص نیست و باید منتظر بمانیم که خبرهای جدیدی از این مدیر لایق پلی استیشن بشنویم. پلی استیشن در سال 1988 که شروع به کار کرد خیلی پر فروش و محبوب نبود ولی از سال 1994 با ایجاد طراحی های جدید و تکنولوژی های پیشرفته در سراسر دنیا مطرح شد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی هوشمند سونی اکسپریا زد 3 با چه مشخصاتی ارائه می شود؟

نظرات در مورد : بعد از 27 سال، مدیر عامل Play Station کمپانی سونی را ترک خواهد کرد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *