آنتی ویروس پادویش

25 جایگزین ChatGPT برای امتحان در سال 2023

25 جایگزین ChatGPT برای امتحان در سال 2023

زمانی که ChatGPT راه‌اندازی شد، کسی نبود که در مورد اینکه چگونه یک ابزار هوش مصنوعی زندگی‌ها را خارق‌العاده می‌کند صحبت نکند. ChatGPT یک چت بات است که به شما امکان می دهد تجربه چت آنلاین با هوش مصنوعی باورنکردنی داشته باشید. و کاربران فکر می کردند که هرگز به دنبال جایگزین ChatGPT نخواهند بود. از نوشتن شعر و پست های وبلاگ گرفته تا ارائه ایده های مفهومی و داشتن یک گفتگوی صمیمانه، هیچ محدودیتی برای انجام آن با چت جی پی تی وجود ندارد.

خیلی زود، به دلیل افزایش تعداد افرادی که از ChatGPT استفاده می کنند، کاربران از ChatGPT لاک شدند. خوشبختانه، بسیاری از گزینه های ChatGPT حتی در عملکرد خود بهتر از ChatGPT عمل می کنند. به عنوان مثال، جایگزین های برتر مانند Chatsonic و Bard بر خلاف ChatGPT دارای ویژگی هایی مانند اتصال به اینترنت هستند. اینها به دلیل محتوای بی‌نظیر هوش مصنوعی که تولید می‌کنند ارزش وقت شما را دارند.

بهترین جایگزین ChatGPT برای تجربه کامل هوش مصنوعی

یکی از اشکالات بزرگ ChatGPT این بود که نمی‌توانست داده‌های بلادرنگ تولید کند زیرا پلتفرم هوش مصنوعی با داده‌ها تا سال 2021 آموزش داده می‌شود. بنابراین، وقتی جایگزین ChatGPT را انتخاب می‌کنید، به دنبال ویژگی‌های پیشرفته‌ای می‌گردید که آن را بهتر از هوش مصنوعی محبوب می‌کند. چت بات بسیاری از آخرین ابزارهای هوش مصنوعی وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر پولی هستند. بگذارید اکنون چند گزینه عالی را ببینیم.

ChatSonic

ChatSonic

ChatSonic از Writesonic شایسته ترین نامزد در هنگام بحث در مورد جایگزین ChatGPT است. آن را دوست، فیلسوف یا راهنمای خود بنامید. این چت ربات هوش مصنوعی نسخه پیشرفته ChatGPT است که می تواند پاسخ های به ورودی های کاربر ایجاد کند. علاوه بر این، ادغام با گوگل، داده ها و تصاویر را در زمان واقعی ارائه می دهد.

ChatSonic که توسط GPT-4 پشتیبانی می‌شود، پشتیبانی عالی از خدمات مشتری ارائه می‌کند، زیرا می‌تواند مکالمات موفقی را انجام دهد. اگر می خواهید با شخصیت های مختلف هوش مصنوعی صحبت کنید، ربات را با انتخاب از بین 13 شخصیت مختلف شخصی سازی کنید. یک واقعیت قابل توجه این است که شما را از  طریق مکالمات گذشته ای که داشتید به یاد می آورد، بنابراین مجبور نیستید اغلب خود را معرفی کنید.

قیمت:

می توانید با استفاده از یک نسخه آزمایشی رایگان از ChatSonic استفاده کنید. همچنین دارای طرح بلندمدت 12.67 دلار در ماه است.

 1. هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت

تغییری را برای موتور جستجوی مایکروسافت بینگ تجسم کنید و جدیدترین هوش مصنوعی بینگ را دریافت کنید. هوش مصنوعی بینگ برای بهبود کارایی و سرعت، هوش مصنوعی را در موتور جستجو گنجانده است. کاربران می توانند پرس و جوهای طولانی را همانطور که در ChatGPT انجام می دهند وارد کنند و پاسخ های دقیقی دریافت کنند.

اگر چت هوش مصنوعی Bing نمی تواند دقیق ترین پاسخ را برای درخواست شما بدهد، پاسخ های مرتبط را می دهد. از حالت های مختلف مکالمه پشتیبانی می کند که می تواند برای سناریوهای مختلف انتخاب شود. از آنجایی که مبتنی بر مدل زبان بزرگ OpenAI است، رقابت سختی را برای ChatGPT ایجاد می کند.

قیمت:

می توانید در ابتدا از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید و سپس در حین استفاده پرداخت کنید.

 1. Google Bard

Google Bard

زمانی که غول‌های فناوری مانند مایکروسافت هیچ قدمی بر جای نگذاشتند، اکنون نوبت گوگل بود. گوگل بارد یک جایگزین ChatGPT، یک سرویس آزمایشی مکالمه هوش مصنوعی است. به لطف موتور جستجو، سوالات کاربران را با جدیدترین اطلاعات بهتر پردازش می کند. در نتیجه، کاربران انتظار پاسخ های آگاهانه و به روز را دارند.

این شرکت اشاره می کند که Google Bard می تواند متون، خلاصه و موارد دیگر ایجاد کند. گفته می شود، برد در مراحل اولیه خود است، بنابراین ما هرگز بازار آینده آن را نمی دانیم. با این وجود، می توانید برای استفاده از این سرویس ثبت نام کنید و آن را با سوالات خود بمباران کنید.

قیمت:

گوگل هنوز در مورد قیمت این چت بات تصمیم نگرفته است.

Jasper Chat بر ایجاد محتوا تمرکز دارد، خواه پست های وبلاگ، کپی های بازاریابی، فیلمنامه های ویدئویی یا حتی نامه های عاشقانه باشد. استفاده از اطلاعات تا اواسط سال 2021 برای ارائه دقیق ترین متن درخواستی شما حرفه ای است. این مبتنی بر GPT 3.5 است و با OpenAI شراکت دارد، بنابراین می توان به صحت آن اعتماد کرد.

اگر شما صاحب مشاغلی مانند بازاریابی هستید، Jasper Chat مفیدتر است. این به این دلیل است که بیشتر برای تولید محتوای مناسب به جای مکالمات معمولی مناسب است. علاوه بر این، با قابلیت به خاطر سپردن مکالمات ساخته شده است تا بازگشت و شروع از جایی که ترک کرده اید آسان شود.

قیمت:

می‌توانید با یک دوره آزمایشی رایگان 5 روزه شروع کنید و بعداً به برنامه‌های Starter، Boss Mode یا Business ارتقا دهید.

دانلود Jasper Chat

 1. Perplexity AI

Perplexity AI

اگر به دنبال جایگزین ChatGPT هستید که استفاده از آن ساده باشد، Perplexity AI را امتحان کنید. از آنجایی که با OpenAI همکاری می کند، عملکردها مشابه ChatGPT هستند. هنگامی که با این سرویس چت می کنید، خواهید دید که به راحتی می تواند با استفاده از پاسخ های صحیح مکالمات منظم داشته باشد.

هوش مصنوعی Perplexity اساساً اطلاعات خود را از منابع آنلاین مختلف دریافت می کند که به همراه پاسخ ها ذکر شده است. اما خاموش و روشن، ممکن است متوجه شوید که محتوای سرقتی دارد. در مرحله بتا است و نارسایی هایی دارد. اما، بر خلاف چند موردی که در بالا به آن پرداختیم، فقط ارتباط متنی وجود دارد.

قیمت:

استفاده از هوش مصنوعی Perplexity کاملا رایگان است.

از هوش مصنوعی Perplexity استفاده کنید

 

 1. کلود

با چت بات صادق و بی ضرر کلود آشنا شوید. کلود که توسط Anthropic توسعه داده شده است، به عنوان یک ربات که می تواند مکالمات را ادامه دهد و محتوای مناسب تولید کند، شهرت مناسبی دارد. این سرویس در جستجوها، خلاصه سازی، پرسش و پاسخ و موارد دیگر عملکرد خوبی دارد. بیشتر سازمان‌ها را هدف قرار می‌دهد، اما هر کسی می‌تواند به آن سؤال کند.

در حال حاضر، شما می توانید از Claude فقط از طریق NTDev و Slack استفاده کنید. اگر یک حساب Slack دارید، افزودن ربات و چت فوری آسان می شود. همانطور که در دوره بتا است، فرآیند به همین سادگی است. اما مراقب پاسخ‌های بی‌معنی گهگاهی باشید که ممکن است بدهد.

قیمت:

اگر کلود را به حساب Slack خود اضافه کنید، استفاده از آن رایگان است.

 1. OpenAI Playground

OpenAI Playground

OpenAI Playground یک چت ربات هوش مصنوعی است که یک جایگزین ChatGPT با تمام قابلیت های آن بارگذاری شده است. تفاوت این است که عملکردهای پیشرفته تری نسبت به ChatGPT دارد. اما به یاد داشته باشید که این ربات برای کاربران روزانه نیست. اما اگر نمی توانید به ChatGPT دسترسی پیدا کنید، این یکی را برای تجربه مشابه امتحان کنید.

با OpenAI Playground، کاربران آزادی انتخاب یک مدل زبان را دارند. آنها سپس می توانند با عواملی مانند توالی توقف، تعداد توکن ها، و غیره آزمایش کنند. این باعث می شود نسبت به رقبای خود انعطاف پذیرتر باشد. مزیت قابل توجه دیگر این است که سرویس به سرعت به سوالات شما پاسخ می دهد.

قیمت:

پس از ایجاد حساب می توانید از OpenAI Playground استفاده کنید.

به OpenAI Playground وارد شوید

 1. ColossalChat

ColossalChat یک مدل هوش مصنوعی قدرتمند است که می تواند جایگزین ChatGPT شود. این یک راه حل منبع باز مبتنی بر مدل LLaMA و RLHF است. با یادگیری تقویتی و جمع‌آوری داده‌های تحت نظارت، ربات چت در صورت درخواست هوشمندانه پاسخ می‌دهد. علاوه بر این، از مکالماتی که انجام می دهد یاد می گیرد.

ColossalChat پاسخ‌های سریعی می‌دهد، چه بخواهید یک کد بنویسد، خلاصه ارائه دهد یا مکالمات عادی داشته باشید. علاوه بر این، مکالمات قبلی شما را به خاطر می‌آورد، بنابراین می‌توانید در هر زمان با آن صحبت کنید. تنها نقطه ضعف آن عدم امکان دسترسی هر لحظه به دلیل بار اضافی است.

قیمت:

این یک ربات چت رایگان است که نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد.

 1. NeevaAI

NeevaAI

NeevaAI موتور جستجوی مدرنی است که با قابلیت‌های هوش مصنوعی ترکیب شده است. مانند هر موتور جستجویی، توصیه های مربوط به رابطه، دستور العمل ها و موارد دیگر را ارائه می دهد، تفاوت این است که شما نیازی به جستجو در صفحات نتایج جستجو ندارید. در عوض، یک پاسخ واحد را ارائه می دهد، که شامل همه چیزهایی است که باید بدانید.

هنگامی که پاسخ ها داده می شود، جایگزین ChatGPT نیز منابع را ذکر می کند و بررسی آنها را آسان می کند. موتور جستجو به هیچ وجه از ردیاب ها پشتیبانی نمی کند و بدون آگهی کار می کند. این یک جستجوی شخصی برای همه کاربران خود انجام می دهد و به روشی ساده پاسخ های بلادرنگ می دهد.

قیمت:

NeevaAI سه برنامه ارائه می دهد: رایگان، Premium Annual و Premium Monthly.

 1. LaMDA

LaMDA

مدل زبان برای برنامه های گفتگو یا LaMDA، یکی دیگر از پاسخ های گوگل به ChatGPT است. میلیاردها پارامتر و تریلیون‌ها کلمه به آن داده می‌شود و به طور کامل آموزش داده می‌شود تا آن را به بهترین مدل هوش مصنوعی تبدیل کند. در نتیجه، این یک فناوری مکالمه پیشرفته است که از نظر پایه، کیفیت و ایمنی برتر است.

LaMDA دارای مهارت های مکالمه درجه یک برای مطابقت با مکالمات متنوعی است که توسط انسان ها انجام می شود. این ربات آموزش داده است تا گفت و گو را انجام دهد تا در مکالمات باز به حرفه ای تبدیل شود. هر سوال پیچیده ای که به سرویس بدهید احتمالاً در عرض چند ثانیه پاسخ رضایت بخشی خواهد داد.

قیمت:

برای دانلود و استفاده از LaMDA می توانید به لیست انتظار بپیوندید.

از LaMDA استفاده کنید

 1. Copilot

Copilot

Copilot مانند واحه برنامه نویس است. این به عنوان یک جایگزین منحصر به فرد ChatGPT ساخته شده است که به کدنویس ها کمک می کند تا عملکردها و کدهای خود را در زمان واقعی توسعه دهند. مانند بسیاری از رقبای دیگر، بر پایه OpenAI است و با پلتفرم های ویرایشی مانند JetBrains، Neovim و بسیاری دیگر سازگار است.

قابلیت جستجوی صوتی و چت تعبیه شده در Copilot به کاربران اجازه می دهد تا درخواست های خود را به سرعت ارسال کنند. حتی می تواند بهبود کد را پیشنهاد کند. این سینتکس 12 زبان برنامه نویسی، از جمله جاوا، پی اچ پی و پرل را درک می کند. این واقعیت که Copilot با استفاده از میلیاردها خط کد آموزش دیده است، آن را به مکانی مناسب برای توسعه دهندگان تبدیل می کند.

قیمت:

Copilot نسخه‌های رایگان و پولی دارد، دومی با برنامه‌های Team و Enterprise.

کد با Copilot

 1. YouChat

YouChat در قابلیت هایش مانند ChatGPT است اما با دسترسی به اینترنت. بنابراین، ربات چت همیشه به وب متصل است و اطلاعات به روز را به عنوان پاسخ به سؤالات کاربر ارائه می دهد. می توانید از آن بخواهید که کد بنویسد، ایده بدهد، کتاب ها را خلاصه کند و موارد دیگر. به عنوان یک ربات مطیع، همه کارها را به نحو احسن انجام می دهد.

اما با توجه به آنچه گفته شد، به یاد داشته باشید که YouChat در مرحله یادگیری خود است، بنابراین اشتباهات مطمئناً رخ خواهند داد. هیچ پشتیبانی برای اشتراک گذاری چت و جستجوی صوتی وجود ندارد. اما این واقعیت که پایگاه داده آن به طور منظم با اتصال به اینترنت به روز می شود، آن را جایگزین بسیار بهتری برای ChatGPT می کند.

قیمت:

می توانید به وب سایت YouChat مراجعه کرده و سوالات خود را به صورت رایگان تایپ کنید.

 1. Socratic

Socratic

این به شما بستگی دارد که Socratic را جایگزین ChatGPT بنامید یا خیر. Socratic در واقع برای یادگیری ساخته شده است. این یک برنامه مورد علاقه دانش آموزان و معلمان است که سوالات خود را در عرض چند ثانیه حل می کنند. این مدل که متعلق به گوگل است، یک مدل هوش مصنوعی مبتنی بر آموزش است. از موضوعات مدرسه مانند علوم، ریاضی، ادبیات و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

بیشتر بخوانید  بررسی جامع هوش مصنوعی کاراکتر بتا: سایتی رایگان برای تولید کاراکتر

دانش آموزان می توانند یک عکس از تکالیف خود آپلود کنند و یک سوال خاص را برای حل برنامه انتخاب کنند. سپس سقراط برای درک بهتر توضیحات تصویری ارائه می دهد. همچنین می توانید ورودی صوتی یا متنی بدهید و راه حلی بخواهید. راه حل قابل اعتماد است، زیرا بهترین منابع یادگیری موجود را بررسی می کند.

قیمت:

استفاده از Socratic رایگان است.

با Socratic بیاموزید

Amazon Codewhisperer یک ابزار توسعه نرم افزار از آمازون است و از هوش مصنوعی پشتیبانی می کند. می‌توانید در حین کدنویسی پیشنهاداتی را بخواهید و با کد مناسب پاسخ می‌دهد. این زبان‌ها از زبان‌هایی مانند سی شارپ، جاوا اسکریپت و چند زبان دیگر پشتیبانی می‌کند که برای یک برنامه‌نویس عمومی کافی است.

Codewhisperer از تکنیک های پردازش زبان طبیعی و الگوریتم های یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل و اشکال زدایی کد شما استفاده می کند. می توانید برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات کدنویسی خود در کمترین زمان ممکن به آن تکیه کنید. رابط کاربر پسند و گزینه های سفارشی سازی قابل ذکر است.

قیمت:

افراد می توانند به صورت رایگان از Codewhisperer استفاده کنند، در حالی که سازمان ها می توانند اشتراک های پولی دریافت کنند.

کد با Amazon Codewhisperer

 1. Character AI

Character AI یک جایگزین ChatGPT است که همه چیز در مورد شخصی سازی کاراکتر است. این مبتنی بر مدل های زبان عصبی است و می توانید از چت با شخصیت های مختلف لذت ببرید. از تونی استارک و سم آلتمن گرفته تا سقراط، همه شخصیت‌ها به صدای شما پاسخ می‌دهند! بنابراین، انتخاب کنید که می خواهید با چه کسی صحبت کنید.

وقتی شخصیت‌ها را انتخاب می‌کنید، می‌توانید توضیحات، صدا و موارد دیگر را سفارشی کنید تا لذت زیادی ببرید. می توانید ورودی صوتی بدهید و منتظر پاسخ صوتی باشید. شما همچنین می توانید شخصیت های خیالی برای صحبت با آنها ایجاد کنید. خدمات گاهی کندتر پیش می روند که ممکن است با گذشت زمان بهبود یابد.

قیمت:

کاراکتر AI رایگان است، اما برای مکالمات طولانی باید وارد حساب کاربری شوید.

 1. DialoGPT

DialoGPT

DialoGPT مانند ChatGPT کار می کند، اما در مقایسه با ChatGPT یک مدل هوش مصنوعی ساده است. این برنامه که روی میلیون ها دیالوگ از Reddit آموزش دیده است، پایگاه داده مناسبی دارد. تجربه می گوید اگر می خواهید یک مکالمه معمولی و عاری از اصطلاحات و مفاهیم پیچیده داشته باشید، چت بات بهتر کار می کند.

DialoGPT در مکالمات چند نوبتی خوب است. شما می توانید چندین گفتگو با آن داشته باشید و آن را در حافظه ذخیره می کند. اگرچه جنبه های خوبی دارد، اما از جستجوهای صوتی و شخصیت ها پشتیبانی نمی کند. اما انرژی ای که برای یک مکالمه منظم می گذارد، کاربران را نیز پرانرژی می کند.

قیمت:

توسعه دهندگان تاکنون قیمتی را ذکر نکرده اند.

 1. Rytr

یک جایگزین ChatGPT برای کمک به نوشتن. Rytr بر اساس یک مدل هوش مصنوعی زبان، یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی است که به ایجاد محتوا برای شما برای هر هدفی کمک می کند. به عنوان مثال، می توانید یک نامه، یک داستان، یک خلاصه بنویسید، سؤالات مصاحبه را آماده کنید و لیست تمام نشدنی است. Rytr ابزار مناسبی برای دریافت بهترین محتوایی است که ذهن را به خود جلب می کند.

Rytr با رنگ های بسیاری همراه است و از مواردی استفاده می کند که می توانید انتخاب کنید. همچنین، بیش از 30 زبان را پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید متن را به هر زبانی که می خواهید بسازید. و ده برابر سریعتر می نویسد. توسعه دهندگان ادعا می کنند که شما یک کپی کامل دریافت می کنید که می تواند مستقیماً بدون ویرایش استفاده شود.

قیمت:

با طرح رایگان می توانید 10000 کاراکتر در ماه ایجاد کنید. طرح حق بیمه از 9 دلار در ماه شروع می شود.

با Rytr بنویس

 1. استخراج کردن

اگر می خواهید از جایگزین ChatGPT برای تحقیق استفاده کنید، Elicit را دریافت کنید. Elicit یک دستیار تحقیقاتی است که از مدل زبان GPT-3 برای کمک به آسان‌تر کردن کار محققان استفاده می‌کند. علاوه بر این، دارای ویژگی بررسی ادبیات است که در پاسخ به سؤالات شما، خلاصه هایی از مقالات تحقیقاتی برتر را در اختیار شما قرار می دهد.

این به سوالات تحقیقاتی خیلی سریع پاسخ می دهد زیرا مجموعه داده خوبی در اختیار دارد. علاوه بر این، می توانید از صحت محتوا مطمئن باشید زیرا این مطالب از اسناد با بالاترین امتیاز استخراج شده اند. این برای دانشجویان محقق بسیار مفید است زیرا آنها به اطلاعات دقیق در کمترین زمان ممکن نیاز دارند.

قیمت:

استفاده از Elicit رایگان است.

 1. Tabnine

Tabnine

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار می‌توانند با کمک ChatGPT جایگزین Tabnine به موفقیت‌های بزرگی دست یابند. Tabnine یک دستیار هوش مصنوعی است که به کدنویسی بدون دردسر کمک می کند. بر اساس آخرین فناوری ها می تواند کد را برای شما تکمیل کند. علاوه بر این، نحو و زمینه را برای پیشنهاد کدها در نظر می گیرد.

Tabnine تکمیل کدهای تمام خط و عملکرد کامل را انجام می دهد. می توانید برای ایجاد کدهای معتبر و بدون سرقت به آن تکیه کنید. بهترین چیز این است که می توانید سفارشی سازی هایی را برای مطابقت با سبک کدنویسی خود انجام دهید. این ابزار حتی اگر کدهای طولانی و پیشرفته می خواهید بهترین کار را دارد.

قیمت:

اگر طرح استارت را انتخاب کنید، هیچ پرداختی نمی کنید. همچنین می توانید طرح Pro را با قیمت 12 دلار در ماه و طرح Enterprise داشته باشید.

کد با Tabnine

 1. Peppertype

همیشه خریدارانی برای محتوای عالی وجود دارد و Peppertype سعی می کند تا محتوای منحصر به فردی برای شما بسازد. بنابراین چه برای معرفی وبلاگ جدید، توضیحات محصول، عنوان پست اینستا، یا هر چیز دیگری، نیازهای خود را برای دریافت محتوای جدید و با بیانی زیبا دریافت کنید.

با پشتیبانی از بیش از 25 زبان، Peppertype همیشه تلاش های نویسندگی شما را موفق می کند. می توانید از ویرایشگر متنی به نام Pepper Docs برای ارائه ورودی استفاده کنید. همچنین یک دستیار نوشتن SEO در ابزار نوشتن هوش مصنوعی وجود دارد که به ساخت متن بهینه کمک می کند. مزیت اضافه شده این است که دستور زبان را برای حفظ استاندارد بررسی می کند.

قیمت:

می توانید با یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه شروع کنید و به طرح Premium یا Enterprise ارتقا دهید. طرح پریمیوم از 399 دلار در ماه برای سه کاربر شروع می شود.

با Peppertype محتوا ایجاد کنید

 1. Replika

Replika یک جایگزین چشمگیر ChatGPT است، مانند یک همراه دلسوز هوش مصنوعی. حفظ روابط منطقه تمرکز ربات چت است. اگر نمی خواهید با هم چت کنید اما روابط عمیقی ایجاد کنید، این ابزار برای شما بسیار مناسب است. در واقع میلیون ها نفر در همراهی ابزار آرامش می یابند.

Replika بر اساس مدل زبان GPT-3 است. درخواست های قبلی را به خاطر می آورد و مکالمات را بر اساس ترجیحات شما ادامه می دهد. از آنجایی که هدف آن گفتگوهای عمیق و دلسوزانه است، پاسخ های آن مطابق با زندگی شما شخصی سازی می شود، همانطور که شما به اشتراک گذاشته اید.

قیمت:

می توانید از Replika به صورت رایگان استفاده کنید یا با عضویت پولی آن را ارتقا دهید.

با Replika چت کنید

 1. Learnt.Ai

Learnt.ai مانند مدل ChatGPT ساخته شده است که نیازهای متخصصان آموزش را برآورده می کند. ساختن برنامه های درسی، ارزیابی ها و مواردی از این دست می تواند خسته کننده باشد، اما نه با خدمات هوش مصنوعی درخشان. به لطف سازنده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی، می توانید همه اینها و موارد دیگر را در چند ثانیه ایجاد کنید.

ابتدا بسته به چیزی که می خواهید ایجاد کنید، ابزاری را انتخاب کنید و سپس درخواست خود را برای Learnt.ai وارد کنید تا نیاز شما را درک کند. در کمترین زمان، محتوای خود را تولید خواهید کرد، بنابراین در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود. با این ابزار می توانید هر منبع آموزشی را ایجاد کنید تا دانش آموزان از بهترین گزینه ها بهره مند شوند.

قیمت:

می توانید از Learnt.ai به صورت رایگان استفاده کنید یا به برنامه Starter بروید.

از Learnt.ai استفاده کنید

 1. ELSA

ELSA

به دنبال جایگزینی برای ChatGPT هستید که بتواند مربی شما برای یادگیری زبان انگلیسی باشد؟ ELSA اینجاست تا شما را با هوش مصنوعی خود آموزش دهد. شما با دیالوگ های کوتاه شروع می کنید و با سرعت خود یاد می گیرید. بازخورد فوری از ربات دریافت کنید تا اشتباهات خود را تصحیح کنید و در مدت زمان کوتاهی به زبان مسلط شوید.

ELSA همچنین یک دستیار گفتار است که بسیاری از زبان ها را به انگلیسی ترجمه می کند. چت بات با استفاده از صدای ضبط شده افرادی که بسیاری از آنها انگلیسی زبان مادری نیستند آموزش داده می شود. در نتیجه، درس‌های کوچک‌تری ایجاد می‌کند که مطابق با سطح مهارت انگلیسی کاربران سفارشی شده است.

از السا استفاده کنید

 1. بلوم

BLOOM یکی از بزرگترین مدل های زبان چندزبانه باز در نظر گرفته می شود. بیشترین تعداد محققین هوش مصنوعی گرد هم آمده اند تا بهترین مدل را بسازند. حدود 176 میلیارد پارامتر دارد و در نتیجه می تواند محتوای متنی را در 13 زبان برنامه نویسی و 46 زبان طبیعی ایجاد کند.

از آنجایی که در مرحله اولیه است، محققان می‌توانند BLOOM را مطالعه کنند تا نحوه عملکرد آن را در مقایسه با ChatGT و دیگر چت‌بات‌ها درک کنند. می توانید تکالیف متنی به آن بدهید. چه در این زمینه آموزش دیده باشد یا نه، از هر کاری درس خواهد گرفت.

از BLOOM استفاده کنید

 

 1. Poe

Poe

Poe  که مخفف عبارت Platform for Open Exploration است، یک جایگزین قدرتمند ChatGPT است که به شما امکان می دهد با چت ربات های هوش مصنوعی مختلف صحبت کنید. مانند ChatGPT، می‌توانید سؤال بپرسید، پاسخ دریافت کنید و حتی تا زمانی که دوست دارید مکالمه را ادامه دهید. می توانید با ربات هایی مانند ChatGPT، Sage و غیره صحبت کنید.

پو از شما می خواهد که یک حساب کاربری برای دسترسی به خدمات آن ایجاد کنید. مزیت این است که می توانید با یک حساب کاربری با هر سرویسی صحبت کنید. بنابراین، پو یک راه حل کامل است که در آن به تمام سوالات شما پاسخ داده می شود. کاربران iOS می توانند اپلیکیشن Poe را از اپل استور دانلود کنند.

از Poe استفاده کنید

26.Chinchilla

Chinchilla

چینچیلا که توسط DeepMind توسعه یافته است با عملکرد و هوش مصنوعی خود از همه رقبای خود پیشی می گیرد. این یک جایگزین ChatGPT است که با میلیاردها پارامتر و داده های چندگانه نسبت به سایرین آموزش دیده است. این یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که می خواهند محتوای بی بدیل ایجاد کنند، چه متن، چه هنری یا هر چیز دیگری.

کار با Chinchilla  آسان است و میزان دقت داده های تولید شده به طرز باورنکردنی بالاست.

از Chinchilla  دیدن کنید

سخن پایانی

یک جایگزین چت جی پی تی از بسیاری جهات بهتر از ChatGPT عمل می کند. از آنجایی که ChatGPT نمی تواند آخرین اطلاعات را ارائه دهد، کاربران شروع به جستجو برای ابزارهایی مانند ChatGPT کردند که اطلاعات به روز را در هر زمان ارائه می کرد. علاوه بر این، مدل‌های قدرتمند زبان هوش مصنوعی راه‌حل‌هایی را ارائه می‌کردند که تمام نیازهای کاربر را برآورده می‌کرد.

در این مقاله چند جایگزین عالی ChatGPT برای کدنویسی، نوشتن و موارد دیگر ارائه کردیم. استفاده از این ها دنیایی از قابلیت های هوش مصنوعی را باز می کند که محدودیت های ChatGPT را پوشش می دهد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 25 جایگزین ChatGPT برای امتحان در سال 2023

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *