آنتی ویروس پادویش

25 بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم که هرکسی باید نصب کند

بهترین برنامه افزودنی ChatGPT Chrome

از زمانی که ChatGPT در معرض دید عموم قرار گرفت، محبوبیت زیادی پیدا کرد. ربات چت که چند ماه پیش توسط OpenAI راه اندازی شد به حدی معروف است که سرورها در تلاش برای نگه داشتن آن هستند.امروز به سراغ ابزارهایی می رویم که عملکرد این ربات چت هوش مصنوعی را بیشتر گسترش می دهند. ما اینترنت را جست‌وجو کرده‌ایم و 25 بهترین افزونه ChatGPT Chrome را برای شما پیدا کرده‌ایم تا دقیقاً این کار را انجام دهید. بنابراین بیایید آنها را بررسی کنیم.

بهترین افزونه ChatGPT کروم

ChatGPT حتی با وجود پاسخ‌های منطقی و مطمئن و پایگاه‌داده اطلاعاتی خود، همچنان فاقد یک چیز اصلی است. دسترسی به آخرین اطلاعات در اینترنت از آنجایی که دانش ChatGPT محدود به داده‌های سال 2021 است، این باعث می‌شود که پاسخ‌ها برای هر چیزی قبل از آن زمان در دسترس نباشد.

 

 1. WebChatGPT

بهترین برنامه افزودنی ChatGPT Chrome

یکی از بهترین افزونه‌های ChatGPT Chrome، WebChatGPT، به غلبه بر این محدودیت کمک می‌کند. این برنامه افزودنی ربات را تقویت می کند تا نتایج وب مرتبط را به هر چیزی که از آن بخواهید اضافه می کند. پس از وارد کردن یک درخواست، برنامه افزودنی به ChatGPT اجازه می‌دهد تا پیوندهای مرتبط را در وب جستجو کند. سپس ربات نتایج جستجو را نمایش می دهد و اطلاعات را بر اساس این لینک ها جمع آوری می کند. همچنین می‌توانید فیلترهای مختلفی مانند زمان، منطقه و تعداد نتایج را انتخاب کنید. حتی می‌توانید برنامه افزودنی را با استفاده از جابجایی غیرفعال کنید تا عملکرد ChatGPT اصلی را برگردانید. در حالی که برنامه افزودنی اندازه پاسخ متن را چند پاراگراف افزایش می دهد، من معتقدم ارزشش را دارد. اگرچه، این فقط به نگرانی های ما در مورد محتوای سرقت شده می افزاید.

 1. Perplexity AI

Perplexity AI یک موتور جستجوی کاملاً آگاه از هوش مصنوعی است. Perplexity از GPT-3 LLM با دسترسی طبیعی به اینترنت استفاده می کند. هر زمان که کاربر چیزی می پرسد، مجموعه داده های خود را با دانش مفید اینترنتی ترکیب می کند و نتایج را ارائه می دهد. همچنین منابع آن را ذکر می کند که مفید است.

بهترین برنامه افزودنی ChatGPT Chrome

هوش مصنوعی Perplexity حتی می تواند محتوای انتخابی مانند کل وب سایت ها یا یک صفحه وب را بخواند. بنابراین هنگامی که روی یک قطعه خاص قرار گرفتید، می توانید از هوش مصنوعی برای بررسی یک مقاله طولانی استفاده کنید و از آن سؤال بپرسید. هوش مصنوعی Perplexity به دلیل کاربرد همه کاره و توانایی ذکر منابع، قطعا یکی از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome است.

 1. ChatGPT برای گوگل

اگر از این ربات چت هوش مصنوعی استفاده کرده اید، می دانید که ChatGPT به یک برگه مرورگر محدود می شود. بنابراین اگر کسی هستید که می‌خواهید همیشه در دسترس باشد، باید آن برگه را باز نگه دارید. این افزونه ChatGPT آن مشکل را حل می کند و ربات را به موتورهای جستجو می آورد. مطابق با نام خود، افزونه ChatGPT برای Google پاسخ ChatGPT را در کنار نتایج جستجوی Google نمایش می دهد. تنها کاری که برای راه‌اندازی باید انجام دهید این است که با استفاده از افزونه به OpenAI وارد شوید و آماده هستید.

برنامه افزودنی هر زمان که از Google استفاده می کنید فعال می شود و نیازی به درخواست خاصی ندارد. برای شروع، به سادگی هر موضوعی را در گوگل جستجو کنید. با جایگزینی پنل دانش موجود در سمت راست، پنل ChatGPT جدیدی را در جای خود خواهید دید. اینجاست که ChatGPT پاسخی را مستقیماً از نتایج جستجوی Google شما ارائه می دهد. از آنجایی که با درخواست جستجوی شما مانند یک درخواست برخورد می کند، نیازی نیست کار دیگری انجام دهید. مانند وب سایت، ChatGPT در اینجا می تواند پاسخ دهد، کد بنویسد، به سؤالات پاسخ دهد و موارد دیگر.

 

4.هوش مصنوعی Fireflies AI

بهترین برنامه افزودنی ChatGPT Chrome

Fireflies AI یک افزونه جالب کروم ChatGPT است که به عنوان دستیار جلسه هوش مصنوعی شما عمل می کند. در تماس‌های ویدیویی Google Meet، می‌تواند به‌طور خودکار جلسه را با استفاده از هوش مصنوعی ضبط و رونویسی کند و بلافاصله آن را برای شما خلاصه کند. نیازی به یادداشت برداری دستی نیست. برنامه‌های افزودنی کروم Fireflies می‌توانند به زیبایی پس از هر جلسه، رونوشت‌هایی با نام سخنران، یادداشت‌ها، موارد عملکرد ایجاد کنند.

بهترین بخش این است که می تواند خلاصه ای دقیق از جلسات را بدون هیچ زحمتی ایجاد کند. علاوه بر این، یک دستیار هوش مصنوعی AskFred دارد که توسط GPT-4 پشتیبانی می‌شود و می‌تواند به شما در خلاصه کردن مقالات، ویدیوهای YouTube، ایمیل‌ها و اسناد کمک کند. بنابراین اگر برای جمع بندی جلسات به یک افزونه هوش مصنوعی یک مرحله ای نیاز داشتید، هوش مصنوعی Fireflies برای شما مناسب است.

5.Monica AI Copilot

مونیکا یک کمک خلبان قدرتمند هوش مصنوعی برای مرورگر کروم شما است. ویژگی متمایز این افزونه این است که از مدل GPT-4 پشتیبانی می کند. برای مکالمه، از هر دو مدل GPT-3.5 و GPT-4 استفاده می کند. و برای توضیح، ترجمه و ترجمه محتوا، تنها از مدل GPT-3.5 استفاده می کند. مونیکا یک افزونه همه کاره کروم است که همه کارها را در وب انجام می دهد.

می‌توانید از آن برای نوشتن ایمیل، پرسیدن سؤالات پیچیده، خلاصه کردن ویدیوهای YouTube، استفاده از آن در کنار Google و موارد دیگر استفاده کنید. همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ برای دریافت بهترین پاسخ در مورد هر موضوعی است. ناگفته نماند، افزونه ChatGPT را برای اطلاعات بلادرنگ به اینترنت متصل می کند. همچنین دارای ابزارهای مختلفی از جمله چت با PDF، تولید تصویر با هوش مصنوعی، ورودی صوتی، نوشتن کپی و غیره است.

6.آپلود کننده فایل ChatGPT

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

اگر از نسخه رایگان ChatGPT استفاده می کنید، متوجه خواهید شد که برخلاف طرح پولی ChatGPT Plus، ویژگی های محدودی وجود دارد و نمی توانید فایل ها را آپلود کنید. بنابراین اگر می‌خواهید فایل‌ها را مستقیماً بدون برنامه پولی در ChatGPT آپلود کنید، می‌توانید این کار را به راحتی با این افزونه انجام دهید. شما می توانید PDF، ZIP، Excel، Word، TXT، CSV و فرمت های مختلف فایل دیگر را آپلود کنید.

من شخصاً قبلاً از افزونه استفاده کرده ام و می توانم بگویم که یکی از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome است. قبلاً از آپلود تصویر با قابلیت OCR نیز پشتیبانی می‌کرد، اما به دلیل مشکلات خط‌مشی Chrome Webstore، این ویژگی حذف شده است. با این وجود، برای آپلود فایل در ChatGPT، این یک پسوند عالی است که نمی توانید آن را از دست بدهید.

 1. ChatGPT Writer – نوشتن نامه و پیام با هوش مصنوعی

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

ChatGPT Writer قدرت جمله بندی خود را به مرورگر شما می آورد. Writer روی نوشتن ایمیل و پیام در تمام وب سایت ها متمرکز است. این افزونه به صورت مستقل کار می کند و فقط نیاز به ورود به OpenAI دارد. سپس، باید افزونه را با کلیک بر روی آن باز کنید. سپس برای ورودی با متن می پرسد، که همان چیزی است که می خواهید ایمیل/پیام درباره آن باشد. اگر به مکالمه قبلی پاسخ می دهید، می توانید زمینه ارائه دهید.

پس از دریافت درخواست، برنامه افزودنی تقریباً بلافاصله پاسخی را ارائه می دهد. در حالی که برنامه افزودنی برای ایمیل ها و متن ها ساخته شده است، می توانید از آن برای صحبت با ChatGPT نیز استفاده کنید. پاسخ ها بیشتر از حد معمول طول می کشد، اما اگر بخواهید می توانید این کار را انجام دهید. با این وجود، من پیشنهاد می کنم به هدف اصلی خود پایبند باشید زیرا یکی از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome برای این کار است.

 1. Wiseone

یکی از بهترین افزونه‌های ChatGPT کروم برای خوانندگان، Wiseone است. برنامه افزودنی حول مفهوم ساده کردن خواندن انواع محتوا بدون هیچ تغییر قابل توجهی در جریان آنها ساخته شده است. Wiseone مستقیماً در پنجره مرورگر ادغام می شود و انواع متن را تشخیص می دهد. سپس به طور خودکار قسمت پیچیده را می خواند و با تجزیه آن به خوانندگان پیشنهاد می دهد که به آنها کمک کند.

تنها کاری که فرد باید انجام دهد این است که مفهومی که درک نمی کنید مشخص کنید. در عرض چند ثانیه، Wiseone باکسی را با توضیحات و زمینه مناسب باز می کند. اگر خواننده بخواهد دیدگاه خود را گسترش دهد، حتی می تواند مقالات رقیب را ارائه دهد. برای کسانی که خیلی تنبل هستند، همچنین دارای یک دکمه خلاصه مفید است که کل متن را در چند پاراگراف توضیح می دهد. حتی می توانید با پرسیدن سوالات مختلف آن را به یک متخصص موضوع تبدیل کنید. بنابراین اگر با مفاهیم پیچیده مشکل دارید، از Wiseone بپرسید.

 1. Superpower ChatGPT

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

این افزونه کروم بسیاری از ویژگی‌های مختلف را اضافه می‌کند، اما ما روی یکی از مواردی که واقعاً خوب یافتیم تمرکز خواهیم کرد. اساساً، ابرقدرت ChatGPT توانایی ایجاد پوشه های اختصاصی برای ذخیره چت های هوش مصنوعی شما را اضافه می کند. بسته به چت های خود می توانید انواع پوشه های مختلف ایجاد کنید. پس از اتمام، به سادگی چت مربوطه را در داخل پوشه بکشید و رها کنید و آن را ببندید. افزونه کروم این چت ها را ذخیره می کند و کاربران می توانند بعداً به راحتی آنها را بازیابی کنند.

از دیگر ویژگی‌های Superpower ChatGPT می‌توان به ذخیره چندین پیام سفارشی، مرور آنلاین آنها و حتی تغییر لحن صدا، سبک نوشتن و زبان اشاره کرد. همچنین می‌توانید چت‌های ChatGPT را دانلود کنید زیرا با خود دستگاه شما همگام‌سازی می‌شوند. حتی با وجود تمام این ویژگی ها، Superpower برای دانلود رایگان است. آن را بررسی کنید.

 1. Merlin

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

اگر افزونه ChatGPT برای Google را دوست داشتید اما می‌خواهید آن را به‌جای موتور جستجو در سطح مرورگر قرار دهید، خوب، اینجا یک جایگزین برای شماست. Merlin افزونه Open AI مبتنی بر ChatGPT است که در کل مرورگر کار می کند. از آنجایی که برنامه افزودنی به مدل هوش مصنوعی GPT AI Open AI متکی است، پاسخ‌های یکسانی را در طیف گسترده‌ای از درخواست‌ها ارائه می‌دهد.

Merlin افزونه ای است که می توانید با فشار دادن میانبر صفحه کلید CTRL  ( CMD در مک) + M در مرورگر فعال کنید. رابط کاربری افزونه مدرن، با گوشه های گرد است. در مورد نحوه کار کردن، شما مانند ChatGPT یک پرسش وارد می کنید و مرلین در عرض چند ثانیه پاسخ می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد، Merlin در کل مرورگر در هر صفحه وب کار می کند. بنابراین دفعه بعد که نیاز به پاسخ سریع به یک ایمیل کاری یا یک کد HTML سریع داشتید، با این افزونه تماس بگیرید تا راهنمایی کنید.

 1. MaxAI.me

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

آیا از تغییر برگه ها برای دسترسی به ChatGPT و کار همزمان خسته شده اید؟ با MaxAI.me آشنا شوید – افزونه کروم که ChatGPT را در هر برگه ای قرار می دهد. وقتی این افزونه ChatGPT Chrome فعال است، یک نوار کناری در برگه مرورگری که روی آن کار می‌کنید ظاهر می‌شود که می‌توانید به ربات هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید. نه تنها MaxAI.me ChatGPT را در هر مکانی آنلاین می آورد، بلکه سایر چت ربات های محبوب هوش مصنوعی از جمله Bard، Bing AI و Claude را نیز در خود جای داده است. این واقعا سریعترین راه برای دسترسی به ChatGPT در اینترنت است. همچنین می توانید از میانبر صفحه کلید Cmd/ALT +J برای دسترسی به ربات های گفتگو استفاده کنید.

حتی می‌توانید از MaxAI.me در فایل‌های PDF محلی برای درج متن جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی، اصلاح بخشی از محتوا یا ترجمه متن استفاده کنید. بزرگترین مزیت MaxAI.me این است که برای دسترسی به ربات هوش مصنوعی با استفاده از افزونه نیازی به حساب OpenAI ندارید.

 1. خلاصه YouTube با ChatGPT

بخش بزرگی از مرور یوتیوب به دنبال ویدیوهایی است که ساعت ها پخش نمی شوند و شما را خسته می کنند. Glasp برنامه افزودنی YouTube Summary را ایجاد کرده است تا در این زمینه کمک کند و به بی صبری شما پایان دهد. پس از نصب و ورود به سیستم، یک کادر خلاصه YouTube در کنار هر ویدیویی که در وب سایت پخش می کنید ظاهر می شود. با کلیک بر روی کادر رونوشت یوتیوب باز می شود. از آنجایی که وب سایت می تواند این کار را به تنهایی انجام دهد، ما به دنبال آن نیستیم.

در عوض، می‌خواهیم از عملکرد  View AI Summary استفاده کنیم که یک تب جدید با ChatGPT باز می‌کند. در اینجا، برنامه افزودنی کل رونوشت ویدیو را چسبانده و دستوری را برای ارائه یک خلاصه سریع اجرا می‌کند. هنگامی که پاسخی را از ChatGPT دریافت کردید، می توانید از آن بخواهید که ادامه یابد یا با آن تمام شود. سطح دقت به چت ربات هوش مصنوعی بستگی دارد، اما این افزونه برای اکثر ویدیوها به خوبی کار می کند، به شرطی که صدای واضحی داشته باشند. YouTube Summary احتمالاً یکی از بهترین افزونه‌های ChatGPT Chrome است زیرا توانایی در صرفه‌جویی در زمان دارد.

 1. SciSpace Copilot

خلاصه یوتیوب یک چیز است، اما وقتی جدی می‌شوید، تحقیقات عمیق تبدیل به یک بازی دیگر می‌شود. SciSpace Copilot یکی از بهترین افزونه‌های ChatGPT Chrome برای تجزیه توضیحات پیچیده به قابل  درک و آسان است. این افزونه کروم که به طور خاص برای مقالات تحقیقاتی ساخته شده است، به عنوان یک همراه مفید عمل می کند.

بیشتر بخوانید  یادگیری کدنویسی با گوگل بارد

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از هر نوع سند پیچیده بازدید کنید و روی نماد برنامه افزودنی ضربه بزنید. بسته به مدت زمان مقاله تحقیقاتی شما، SciSpace ممکن است زمان زیادی طول بکشد. با این حال، پس از انجام آن، یک چت باکس باز می شود که می توانید سوالات خود را بپرسید. شما می توانید ادامه دهید و هر چیزی را از کمک خلبان بپرسید و بدون زحمت به آن پاسخ دهید. دفعه بعد که احساس سردرگمی کردید، این افزونه ChatGPT Chrome را امتحان کنید.

14. ReaderGPT

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

آیا در درک محتوای یک صفحه وب مشکل دارید؟ ReaderGPT را وارد کنید، که یک خلاصه‌کننده صفحه وب مبتنی بر ChatGPT است که به عنوان یک برنامه افزودنی Chrome در دسترس است. می‌توانید از این افزونه ChatGPT Chrome برای خلاصه کردن یک مقاله در سه نقطه خلاصه یا یک مقاله در 50 کلمه استفاده کنید.

علاوه بر درخواست‌های پیش‌فرض، می‌توانید اعلان‌های سفارشی را نیز برای خلاصه کردن محتوا بر اساس نیاز خود اضافه کنید. به عنوان مثال، می‌توانید «متن زیر را برای یک کودک پنج ساله ساده کنید» یا «بر اساس متن زیر یک عنوان بنویسید» اضافه کنید.

محتوای خلاصه شده در عرض چند ثانیه تولید می شود و می توانید مستقیماً خلاصه را برای استفاده کپی کنید. با استفاده از ReaderGPT، می‌توانید ایده‌هایی برای عنوان ایجاد کنید، مطالب طولانی را خلاصه کنید و در زمان صرفه‌جویی کنید.

 

 1. Talkberry – با ChatGPT صحبت کنید

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

Talkberry یکی دیگر از افزونه های ChatGPT Chrome است که به شما امکان می دهد با استفاده از صدای خود با چت ربات هوش مصنوعی OpenAI تعامل داشته باشید. این افزونه کروم دارای ویژگی‌هایی است و اگر به طور منظم از ChatGPT استفاده می‌کنید، می‌توانید از آن برای صرفه‌جویی در زمان استفاده کنید. Talkberry توسط ChatGPT – 4 پشتیبانی می‌شود و از چندین زبان از جمله اسپانیایی، فرانسوی و ماندارین پشتیبانی می‌کند.

شرکت سازنده Talkberry Chrome آن را به عنوان یک دستیار شخصی به بازار عرضه می کند. با استفاده از میکروفون دستگاهتان، می‌توانید با ChatGPT تعامل داشته باشید و نکاتی را از هوش مصنوعی برای بهبود زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید، دریافت کنید. استفاده از این افزونه بسیار آسان است. کافیست به وب سایت رسمی ChatGPT بروید و در آنجا مجموعه ای از ابزارهای اضافی از جمله گزینه میکروفون برای صحبت با ربات، گزینه های زبان و سرعت پخش را دریافت خواهید کرد.

 1. tweetGPT

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

کاربران در سراسر جهان از ChatGPT برای موارد مختلفی استفاده می کنند. حتی بسیاری از ربات چت هوش مصنوعی برای توییت کردن همه چیز یا پاسخ دادن به دیگران با پاسخ های عقلانی متوسل شده اند. با این حال، برای این کار باید وب سایت ChatGPT را باز کنید، متن توییت را کپی و  سپس پاسخ را کپی کنید. افزونه tweetGPT کروم ChatGPT را مستقیماً در توییتر ادغام می کند تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

پس از نصب، یک نماد ربات را در پاپ آپ “تویت جدید” مشاهده خواهید کرد. روی نماد ربات کلیک کنید تا از بین حالت‌های مختلف برای پست یا پاسخ‌های خود انتخاب کنید. tweetGPT از حالت‌هایی مانند funny, snarky, optimistic, excited, smart پشتیبانی می‌کند. فقط روی هر یک از اینها کلیک کنید و ChatGPT توییت را برای شما تولید می کند.

tweetGPT یکی از جالب ترین و بهترین افزونه های ChatGPT کروم است که می توانید در اختیار داشته باشید.

 1. Engage AI

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود، یکی از چالش برانگیزترین کارها پاسخ دادن به پست های لینکدین است. با این حال، همانطور که TweetGPT برای توییت‌های شما وجود دارد، Engage AI برای Linkedin اینجا است. این افزونه ChatGPT Chrome یک تسهیل کننده نظرات برای سیستم عامل های اجتماعی است. مانند برنامه افزودنی فوق، هوش مصنوعی Engage به کاربران امکان می‌دهد از بین لحن‌های مختلف از جمله لحن‌های دوستانه، خنده‌دار، مخالف، تبریک و سوال انتخاب کنند.

پس از انتخاب، Engage به طور خودکار به پست جمع آوری می کند و یک پاسخ نظر مناسب برای آن تهیه می کند. در صورت نیاز، کاربران می توانند چندین نمونه را اجرا کنند تا زمانی که پاسخ دلخواه خود را دریافت کنند. حتی می‌توانید برای تغییر لحن صدای هوش مصنوعی، درخواست‌های سفارشی ایجاد کنید. استفاده از هوش مصنوعی Engage نیز رایگان است، بنابراین می‌توانید به هر تعداد که می‌خواهید پاسخ بخواهید.

 1. Summarize

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

افزونه YouTube Summary که لیست کردیم برای همه انواع ویدیوها به خوبی کار می کند. با این حال، طبیعتاً فقط به ویدیوها محدود می شود. افزونه Summarize Chrome همان عملکرد را ارائه می دهد اما برای متن. خود افزونه دوباره در کروم قرار می گیرد و نیازی به بازدید از وب سایت ChatGPT ندارد.

برای استفاده از Summarize، کافی است هر محتوایی را که می‌تواند یک مقاله، ایمیل یا هر وب‌سایت دیگری باشد، باز کنید و روی افزونه کلیک کنید. ChatGPT را درخواست می کند و در عرض چند ثانیه خلاصه ای دقیق ارائه می کند. من Summarize را با متون مختلف تست کردم و فوق العاده خوب کار کرد. مواردی وجود داشت که پاسخی دریافت نمی کرد، اما به این دلیل است که سرویس های ChatGPT در حال حاضر بیش از حد بارگذاری شده اند. با این وجود، تقریباً همیشه کار می کند و به لیست ما از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome راه می یابد.

 1. GPT برای Sheets & Docs

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

در حالی که افزونه فوق مقالات آنلاین را برای شما خلاصه می کند، ممکن است به مداخله گرانبهای هوش مصنوعی در خلاقیت های خود نیاز داشته باشید. اینجا جایی است که GPT برای Sheets و Docs روشن می شود. Piggyback در ChatGPT، این افزونه به عنوان یک افزونه مستقیم برای Google Docs و Sheets نصب می‌شود. همچنین باید کلید OpenAI API خود را اضافه کنید. اگرچه این فرآیند ممکن است خسته کننده به نظر برسد، افزونه GPT قدرت زیادی را به گردش کار شما می آورد.

برای شروع، در Google Docs، کاربران می توانند به طور کامل متن خود را به هم بزنند، از جمله مواردی مانند خلاصه کردن آن، بررسی دستور زبان، بازنویسی آن، یا حتی نوشتن مجدد آن. Google Sheets گزینه‌های سفارشی‌سازی خاص خود را ارائه می‌کند، از جمله ایجاد فرمول، ساده‌سازی داده‌های پیچیده و موارد دیگر. GPT for Sheets و Docs به دلیل عملکردهای متنوع خود، قطعاً یکی از بهترین افزونه‌های ChatGPT Chrome است.

 1. ChatGPT Prompt Genius

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

کارهای جالب زیادی وجود دارد که می توانید با ChatGPT انجام دهید. از مقالات ساده گرفته تا کدنویسی کامل، کارهای زیادی می توانید انجام دهید. با این حال، ممکن است درخواست‌های شما برای سرگرم شدن با ربات چت تمام شود. ChatGPT Prompt Genius این خلأ را با دادن تمام درخواست‌هایی که می‌خواهند و ویژگی‌های اضافه‌تر به کاربران ارائه می‌کند، پر می‌کند.

برای شروع، روی افزونه در کروم کلیک کنید و به صفحه ای پر از اعلان هدایت می شوید. سپس می‌توانید از میان اعلان‌های موجود انتخاب کنید و با استفاده از فهرست کشویی دسته‌بندی، آنها را مرتب کنید.

هنگامی که از ورودی تولید شده راضی بودید، روی دکمه زرد رنگ دستور پخش کلیک کنید، و یک پنجره ChatGPT باز می شود که درخواست کپی شده است. می‌توانید از افزونه Prompt Genius استفاده کنید تا هر تعداد ورودی را که دوست دارید امتحان کنید. توسعه دهندگان حتی یک Subreddit اختصاصی دارند تا کاربران بتوانند درخواست های بیشتری را پیدا کنند. این افزونه ChatGPT را امتحان کنید و اگر مورد جدیدی پیدا کردید به ما اطلاع دهید.

 1. افزونه مرورگر Botrush

ChatGPT، اگرچه بسیار مفید است، اما به دلیل طراحی استاندارد چت، می تواند بی مزه باشد. با این حال، برای کسانی که معتقدند تنوع چاشنی زندگی است، Botrush افزونه کروم برای انجام این کار است. این ابزار بر بهبود تجربه ChatGPT تمرکز می کند و به کاربران اجازه می دهد تقریباً به طور کامل رابط کاربری خود را تغییر دهند، از جمله رنگ ها و حتی سبک های قلم. بیش از 15 رنگ مختلف و 25 فونت مختلف برای انتخاب وجود دارد.

انتخاب رنگ در واقع بسیار چشمگیر است و هنگامی که با فونت ها ترکیب می شود، یک رابط کاربری جدید و جذاب ChatGPT می دهد. علاوه بر این، افزونه مرورگر Botrush همچنین دکمه‌های کپی و ادامه را به هر چت متصل می‌کند و حتی تعداد پاسخ‌ها و موضوعات را فهرست می‌کند. حتی می‌توانید مکالمه را در قالب‌های مختلف دانلود کنید تا بعداً نگه دارید. جای تعجب نیست که این ابزار در یکی از بهترین افزونه های Chrome ChatGPT ما ارائه می شود.

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

 1. Promptheus

 

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

Promptheus یک افزونه ChatGPT کروم است که ممکن است ساده به نظر برسد اما عملکردی منظم به چت ربات هوش مصنوعی اضافه می کند. این افزونه کاربردی کروم توانایی دریافت ورودی میکروفون را به ChatGPT اضافه می کند. Promptheus به طور موثر ربات چت را به یک دستیار صوتی مفید مانند سیری تبدیل می کند. برنامه افزودنی Promptheus در سمت راست پنجره گفتگوی ChatGPT قرار دارد و مانعی برای شما ایجاد نمی کند.

از آنجایی که این یک افزونه ساده است، تنها چیزی که نیاز دارد نصب و نگه داشتن کلید فاصله برای استفاده از آن است. تجربه با ChatGPT به دلیل ورودی میکروفون کمی بهتر شد و ممکن است این چیزی باشد که بسیاری از افراد برای تعامل راحت تر با این ربات چت نیاز دارند. فقط مطمئن شوید که یک میکروفون کار بر روی دستگاه خود دارید، در غیر این صورت کار نخواهد کرد.

 1. Fancy GPT

بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم

Fancy GPT به دلیل طراحی خود به لیست ما از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome راه می یابد. Fancy GPT یک افزونه است که برای زیباتر کردن مکالمات ChatGPT شما با افزودن عناصر طراحی مختلف به آنها طراحی شده است. مهم نیست که چه نوع مکالمه ای دارید، Fancy GPT می تواند همه آنها را استخراج کند. این برنامه افزودنی در حال حاضر از سبک های نئون و اسکچ پشتیبانی می کند و ممکن است در آینده به موارد بیشتری گسترش یابد. علاوه بر این، می‌تواند تصاویر SVG را پوشش دهد، بخش‌هایی از پاسخ‌های ChatGPT و موارد دیگر را برجسته کند.

برای استفاده از Fancy GPT، یک مکالمه کامل با ربات داشته باشید و سپس روی افزونه کلیک کنید. شما به صفحه دیگری هدایت می شوید که در آن می توانید کل مکالمه خود را در یک رابط کاربری جدید ببینید. در اینجا می‌توانید سبک هنری را تغییر دهید، پیام‌های خاصی را حذف کنید و در نهایت مکالمه را به یک تصویر یا PDF استخراج کنید. در حالی که هیچ چیز دیگری به ترکیب اضافه نمی کند، این افزونه یک راه عالی برای ایجاد ارتقای زیبایی شناختی در مبادلات شما با ChatGPT است.

 1. ShareGPT

در حالی که استخراج چت‌هایتان سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد، مواقعی وجود دارد که نمی‌توانید از انجام کارهای زیادی خسته شوید. برای افراد تنبل، ShareGPT، یک افزونه AI Chrome که به شما امکان می‌دهد بلافاصله مکالمه خود را با فشار دادن یک دکمه به اشتراک بگذارید، داریم. پس از نصب، یک دکمه اشتراک گذاری کوچک در هر مکالمه ChatGPT ظاهر می شود. اکنون به جای استخراج یک چت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی این دکمه کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید.

ShareGPT اکنون آن مکالمه را در یک برگه جدید باز می کند در حالی که قالب ChatGPT را دست نخورده نگه می دارد. اکنون می توانید پیوند این مکالمه را کپی کرده و با هر کسی به اشتراک بگذارید. برای کسانی که نگران حفظ حریم خصوصی هستند، یک دکمه حذف نیز وجود دارد که مکالمه را پس از مدت زمان مشخصی حذف می کند. حتی می توانید پیوند مکالمه را به اشتراک بگذارید و تعداد بینندگان را ثبت کنید. برای کسانی که دوست دارند تجربه ChatGPT خود را گسترش دهند، ShareGPT یک برنامه افزودنی مفید برای کروم برای بررسی است.

 

 1. ChatGPT به Notion

اگر اشتراک‌گذاری مکالمه‌تان اما کمی خصوصی‌تر چیزی است که می‌خواهید، Save to Notion افزونه مناسب‌تری برای شماست. این افزونه ChatGPT Chrome به سادگی هر یک از پیام های مکالمه شما را به Notion ارسال می کند. هنگام تنظیم افزونه، باید آن را با انتخاب یک پایگاه داده و سند خاص پیکربندی کنید.

پس از اتمام، فقط روی نماد پین که اکنون در کنار هر پیام ظاهر می شود ضربه بزنید و به طور خودکار به سند انتخابی شما می رود. در حالی که این یک استفاده بسیار خاص از یک برنامه افزودنی ChatGPT Chrome است، ما معتقدیم که یکی از بهترین ها به دلیل سرعت و عملکرد خوب آن است.

سخن پایانی

در این راهنما، بهترین افزونه‌های ChatGPT Chrome که می‌توانید استفاده کنید، وجود دارد. با این حال، تعداد بی نهایتی از کارهای دیگر وجود دارد که می توانید با ChatGPT انجام دهید. با استفاده از چنین ابزارها و ترفندهایی می توانید به راحتی با استفاده از ChatGPT نیز کسب درآمد کنید. در نظرات به ما اطلاع دهید که آیا و چگونه این افزونه ها برای شما مفید بوده اند یا خیر.

به این پست امتیاز بدید

https://beebom.com/best-chatgpt-chrome-extensions/

نظرات در مورد : 25 بهترین افزونه های چت جی پی تی کروم که هرکسی باید نصب کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *