پادویش

21 شهریور، زمان رونمایی از آیفون های 2018

آیفون های 2018

آیفون های 2018 | تاکنون خبرها و شایعات بسیاری پیرامون سری جدید آیفون های کمپانی اپل در سایت های خبری منتشر شده است و بسیتری از افراد هم اکنون مشتاق هستند تا هر چه سریعتر معرفی شوند. در این میان کمپانی اپل تا به امروز هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان معرفی آیفون های خود اظهار نظر نکرده بود ولی اکنون بنابر اطلاعات موثق زمان رونمایی از آیفون های 2018 مشخص شده است.

فرادرس

آیفون های 2018

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری فرانسوی اروپا ۱، مراسم معرفی آیفون‌های 2018 در روز چهارشنبه یعنی 12 سپتامبر برابر با 21 شهریور، در سالن گردهمایی استیو جابز در اپل پارک برگزار خواهد شد. بر اساس گفته های این منبع، بخش اصلی این مراسم در ساعت 10 صبح به آمریکا و 21:30 به وقت تهران آغاز می گردد.

آیفون های 2018

گزارش منتشر شده از سوی این خبرگزاری با سایر گمانه‌ز نی‌ های انجام شده نیز همخوانی دارد و اساسا این خبرگزاری ها تاریخ دقیق برگزاری مراسم کمپانی اپل را همانند 6 سال گذشته، هفته‌ ی دوم ماه سپتامبر می‌ دانند. از جایی که ماه سپتامبر 2018 از روز شنبه آغاز می گردد و این تاریخ برابر با روز کارگر در ایالات متحده می باشد، احتمال کمی وجود دارد که کمپانی اپل زودتر از این موعد اقدام به برگزاری مراسم رونمایی نماید؛ در نتیجه گویا که این کمپانی دوباره آماده ی برگزاری مراسم معرفی آيفون‌ های 2018 در هفته‌ ی دوم سپتامبر و به احتمال زیاد در روز چهارشنبه می باشد.

با تمامی این اوصاف، تا وقتی که کمپانی اپل دعوتنامه‌ های مراسم را به طور رسمی برای رسانه‌ ها ارسال نکند، نمی توانیم تاریخ دقیق این رویداد را تأیید نماییم. بر اساس زمان‌ بندی های پیش‌ بینی‌ شده برای برگزاری این رویداد، انتظار داریم که دعوت‌ نامه‌ های مراسم در همین روزهای آتی ارسال گردند. لازم به ذکر است که علاوه بر اطلاعات مطرح شده در گزارش خبرگزاری اروپا ۱ اعلام شده است که براساس تقویم بخش اصلی پیشین، عرضه‌ ی محصولات رونمایی شده در مراسم 21 شهریور ماه احتمالاً بین روزهای پنج‌ شنبه و سه‌ شنبه‌ ی هفته بعدی آغاز خواهد شد. بعضی از اپراتورهای بین‌ المللی گوشی های هوشمند قبلا اعلام کرده بودند که پیش‌ فروش آیفون‌ های جدید اپل از روز 14 سپتامبر برابر با 23 شهریور آغاز خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 21 شهریور، زمان رونمایی از آیفون های 2018

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *