17 مهر، زمان رونمایی از گوگل پیکسل 3

گوگل پیکسل 3

رونمایی از گوگل پیکسل 3 | تاکنون شایعات بسیاری در خصوص سری جدید پرچمداران کمپانی گوگل منتشر شده است و حتی خبری منتشر شد که گویا گوگل پیکسل 3 ایکس ال را در یک از کشورهای آسیای شرقی با قیمت 2000 دلار در بازار سیاه به فروش می رسد و حتی این گوشی هوشمند در دست شخصی در مترو نیز مشاهده شده و ظاهر آن نیز تاحدودی به پرچمداران قبلی این کمپانی شباهت دارد.

رونمایی از گوگل پیکسل 3

شایعات مربوط به نسل سوم گوشی‌ های هوشمند سری پیکسل گوگل از چند ماه پیش شروع شد و ما اکنون می‌ دانیم که این کمپانی دو گوشی هوشمند با نام‌ های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ ال را تقریبا در ماه آینده یعنی مهرماه به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد. اکنون براساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، گویا کمپانی گوگل تصمیم دارد تا از پرچمداران جدیدش در تاریخ 9 اکتبر برابر با 17 مهر در طی یک مراسمی اختصاصی در شهر نیویورک رونمایی به عمل آورد.

گوگل پیکسل 3

خبرگزاری بلومبرگ در طی یک مقاله ای به طور کوتاه اشاره نموده است که نسل سوم گوگل پیکسل‌ ها را به‌جای تاریخ قبلی 4 اکتبر یعنی ۱۲ مهر، در تاریخ 9 اکتبر رونمایی خواهد کرد. این موضوع، یک خبر قابل توجه به حساب می آید؛ زیرا هر دو نسل قبلی پیکسل‌ های گوگل در تاریخ چهارم اکتبر رونمایی شده بودند و شایعات قبلی نیز همین روزها را تاریخ رسمی معرفی گوگل پیکسل ۳ اعلام نموده بودند. در عین حال، خبرگزاری بلومبرگ منبع قابل اطمینان تری به حساب می آید و بر همین اساس می‌توان گفت که احتمالا کمپانی گوگل تاریخ عرضه‌ ی گوشی‌ های هوشمند نسل بعدی خود را به تعویق انداخته است.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  پیکسل 8 با چیپ تنسور 3 از راه می رسد

نظرات در مورد : 17 مهر، زمان رونمایی از گوگل پیکسل 3

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *