آنتی ویروس پادویش

15 بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور برای ویندوز 10/11

بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور برای ویندوز 10/11

برای عملکرد بهینه ویندوز 10/11، ضروری است که نرم افزار و قطعات سخت افزاری به خوبی کار کنند. و راز آن در نصب آخرین و به روز درایورهای دستگاه است. اگر به روز رسانی دستی درایورها برای شما مناسب نیست،  می توانید از برخی از بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایورها استفاده کنید.

اگر تجربه بازی شما بد باشد یا نتوانید تجربه صوتی کامل را دریافت کنید، درایورهای ناسازگار دلیل این مشکلات خواهند بود. هر مشکل سخت افزاری که باعث ناکارآمدی رایانه شما شود، دریافت بهترین به روز رسانی درایور می تواند اولین راه حل شما باشد.

15 بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور برای ویندوز 10/11

هنگام یافتن بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور برای رایانه خود باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. این شامل به‌روزرسانی‌های خودکار، سازگاری نرم‌افزار، قابلیت بازیابی، هزینه و تعداد درایورهای موجود می‌شود. ما همه این عوامل را در نظر گرفته‌ایم و فهرستی از نرم‌افزار به‌روزرسانی سریع درایور تهیه کرده‌ایم که به به‌روزرسانی درایورهای شما و انجام کارهای بسیار بیشتر کمک می‌کند.

Driver Booster

Driver Booster

Driver Booster را بهترین دوست خود بدانید چرا که رایانه شما همیشه در بهترین وضعیت باقی خواهد ماند. این ابزار در لیست بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور بالاترین رتبه را دارد. قبل از اینکه توسعه دهنده IObit آن را به کاربران ارائه دهد چندین آزمایش را پشت سر می گذارد. با بیش از شش میلیون درایور در دسترس شما، لازم نیست بهترین درایورهای سازگار را در جای دیگری جستجو کنید.

وقتی برخی به‌روزرسانی‌ها در IObit Driver Booster موجود است، می‌توانید آن را با درایور فعلی مقایسه کنید تا ببینید چه مزایایی به همراه دارد. دو نسخه وجود دارد، نسخه رایگان و نسخه حرفه ای پولی. بدیهی است که نسخه پولی برخی از ویژگی های پیشرفته مدیریت سیستم مانند تهیه یک نسخه پشتیبان کامل قبل از هر به روز رسانی را ارائه می دهد.

حالت بی‌صدا در نسخه‌های رایگان و پرو ابزار نگهداری درایور به شما امکان می‌دهد تا زمانی که به‌روزرسانی‌ها در پس‌زمینه انجام می‌شوند، به کار خود ادامه دهید. هنگامی که نسخه پریمیوم را انتخاب می کنید، مجوز 3-PC را برای یک سال دریافت می کنید. با این حال، نسخه آزمایشی ابزار رسمی به‌روزرسانی درایور به همان اندازه خوب است و ویژگی‌های ارزشمند زیادی دارد.

نقاط مثبت

ابتدا برنامه یک نقطه بازیابی ایجاد می کند و سپس درایور به روز می شود

می توانید اسکن ها را برای یافتن درایورهای قدیمی برنامه ریزی کنید

منفی

از کاربران می خواهد که روی برنامه های دیگر همان سازنده کلیک کنند

گاهی اوقات، برنامه های دیگر در حین نصب نصب می شوند

نسخه های سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8.1، 8، 7، ویندوز ویستا و XP

Driver Easy

Driver Easy

گزینه سفارشی سازی چیزی است که افراد و سازمان ها در بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور به دنبال آن هستند و شما خوشحال خواهید شد که این ویژگی را در Driver Easy پیدا کنید. مانند بسیاری از ابزارهای دیگر، می توانید اسکن ها را برنامه ریزی کنید، اما این بار اسکن ها را می توان سفارشی کرد. می‌توانید اسکن‌های اجزای سخت‌افزار خود را روزانه، هفتگی، ماهانه یا حتی زمانی که رایانه‌تان بیکار است یا زمانی که وارد سیستم می‌شوید، تنظیم کنید.

Driver Easy به شما امکان می دهد درایور دستگاه نصب شده در حال حاضر را با درایور به روز شده موجود مقایسه کنید. اگر می‌خواهید خودتان به دنبال درایور بگردید، ابزار جستجو کمک شما خواهد بود. حتی می‌توانید اسکن‌های آفلاین انجام دهید تا درایورهای قدیمی را نشان دهید. پس از آنلاین شدن، به‌روزرسانی خودکار درایور انجام می‌شود.

دو نسخه از ابزار موجود است – رایگان و حرفه ای. نسخه پولی Pro از 29.95 دلار در سال برای 3 رایانه شروع می شود که با تعداد رایانه های شخصی افزایش می یابد.

نقاط مثبت

اسکن خودکار و به روز رسانی با یک کلیک با این به روز رسانی خودکار درایور امکان پذیر است

با ضمانت برگشت 30 روزه پول

درایورهای تایید شده

نقاط منفی

بدون پشتیبانی از دانلود انبوه

بسیاری از ویژگی های اضافی فقط در نسخه پولی موجود هستند

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

Driver Genius Platinum

Driver Genius Platinum

بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور که متخصص درایورها نیز هست، نرم افزاری است که نمی توانید نادیده بگیرید. Driver Genius Platinum که توسط نرم افزار Avanquest توسعه داده شده است دارای یک پایگاه داده بزرگ درایور با بیش از سه میلیون درایور است.

در حالی که مشغول کار خود هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابزار را نصب کنید. اسکن خودکار درایورها را انجام می دهد، جدیدترین و سازگارترین درایور دستگاه شما را پیدا کرده و آن را نصب می کند. ما دوست داشتیم که درایورها در یک فایل اجرایی برای نصب آسان درایور بسته بندی شوند.

نسخه پلاتینیوم نرم افزاری که در اینجا گنجانده ایم با قیمت 32.95 دلار برای یک سال برای 3PC عرضه می شود. با وجود اینکه این ابزار گران‌تر است، اما ویژگی‌های همراه با آن غیرقابل مقاومت هستند.

نقاط مثبت

درایورهای قدیمی و داده های دستگاه پاک می شوند

به روز رسانی آفلاین درایور را فعال می کند

پشتیبان گیری و بازیابی درایورها

منفی

مجوز مادام العمر در دسترس نیست

گران

سیستم عامل سازگار: همه نسخه های ویندوز

Ashampoo Driver Updater

Ashampoo Driver Updater

با بیش از چهار میلیون درایور برای بیش از 150000 دستگاه، Ashampoo Driver Updater چیزی کمتر از بهترین نرم افزار به روز رسانی درایورها نیست. علاوه بر این، یک زمان‌بندی دقیق اسکن امکان برنامه‌ریزی اسکن‌های راننده را در فواصل زمانی منظم می‌دهد.

با برنامه ای که به خوبی طراحی شده است، هرگز در بازی با درایورهای دستگاه اشتباه نخواهید کرد. این دارای یک ویژگی پشتیبان داخلی است تا از درایورها نسخه پشتیبان گرفته و در صورت بروز مشکل، آنها را بازیابی کند. قبل از شروع به‌روزرسانی، یک نقطه بازیابی ایجاد می‌کند تا بازگشت به نسخه قبلی آسان شود.

یکی از ویژگی هایی که علاقه ما را برانگیخت، امتیاز نادیده گرفتن رانندگان است. چیزی به نام فهرست نادیده گرفته می شود که همه درایورهایی را که نادیده می گیرید در خود جای می دهد. بنابراین هنگامی که به‌طور مکرر به‌روزرسانی‌ای را می‌بینید که به آن نیازی ندارید، آن را به لیست اضافه کنید و دیگر هرگز آن را نخواهید دید. علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های اولویت‌دار اجزای بازی را برای بهترین عملکرد بازی انجام می‌دهد. مجوز برای سه رایانه برای یک سال 14.99 دلار است.

نقاط مثبت

بدون تبلیغات

استفاده آسان حتی برای کاربران تازه کار

منفی

نسخه رایگان اجازه تغییر برخی تنظیمات را نمی دهد

دانلود انبوه پشتیبانی نمی شود

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

Driver Talent

Driver Talent

Driver Talent که قبلاً با نام DriveTheLife شناخته می شد، یکی از بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایور است که ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. علاوه بر به روز رسانی درایورهای دستگاه گم شده و قدیمی، از درایورهای فعلی نسخه پشتیبان تهیه می کند و درایورهای خراب را تعمیر می کند. هر بار که یک درایور نصب یا حذف می شود، برای ایمنی بیشتر یک نسخه پشتیبان تهیه می شود.

در کمال تعجب، نسخه رایگان ابزار به روز رسانی دستگاه دارای طیف وسیعی از ویژگی ها است که می تواند به کاربران عادی کمک کند. می‌توانید نسخه Pro را برای ویژگی‌های پیشرفته، که با قیمتی همراه است، امتحان کنید. نسخه سوم نسخه فنی است که برای استفاده تجاری در نظر گرفته شده است. برای استفاده فردی، نسخه رایگان و Pro را توصیه می کنیم. قبل از تصمیم گیری می توانید از نسخه آزمایشی 30 روزه استفاده کنید.

برخلاف بسیاری از ابزارهایی که در بالا توضیح داده شد، می‌توانید Driver Talent را برای گواهینامه یک ماهه یا مادام العمر خریداری کنید. قیمت ها بسته به تعداد رایانه های که می خواهید اضافه کنید متفاوت است.

نقاط مثبت

نرم افزار درایورها را دانلود می کند. هیچ مداخله دستی لازم نیست

در صورت نیاز می توانید درایورهای موجود را مجدداً نصب کنید

منفی

بیشتر ویژگی های شگفت انگیز فقط با پرداخت در دسترس هستند

نمی توانید برنامه اسکن را سفارشی کنید

هیچ گزینه ای برای به روز رسانی بیش از یک درایور در یک زمان وجود ندارد

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8.1، 8، 7، ویندوز ویستا، XP و ویندوز سرور

Smart Driver Care

Smart Driver Care

Smart Driver Care فقط بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور نیست که به روزرسانی دوره ای درایور را انجام می دهد. پشتیبان گیری، بازیابی، به روز رسانی نرم افزار. شما آن را نام ببرید و ابزار این کار را برای شما انجام می دهد. به روز رسانی درایور با یک کلیک با این ابزار عالی امکان پذیر است تا بتوانید در حین به روز رسانی، از کارهای معلق خود مراقبت کنید.

Smart Driver Care می تواند به راحتی درایورهای گمشده، قدیمی و ناسازگار را پیدا کند و به روز رسانی های سریع را برای شما انجام دهد. علاوه بر این، ابزار بهبود یافته به روز رسانی درایور در ارائه حداکثر عملکرد بازی حرفه ای است. نه فقط برای بازی، بلکه سخت کار می کند تا مطمئن شود که سیستم شما در اوج عملکرد خود است، به لطف پایگاه داده وسیع درایورهایی که دارد.

نقاط مثبت

می توانید چندین درایور را به طور همزمان به روز کنید

شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از همه درایورها یا انتخاب شده یک نسخه پشتیبان تهیه کنید

منفی

قوی ترین ویژگی ها در نسخه پولی موجود هستند

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8.1، 8، 7

Outbyte Driver Updater

Outbyte Driver Updater

اگر بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور را می خواهید که بسیاری از وظایف دیگر را انجام دهد، به Outbyte Driver Updater بروید. این یک ابزار به روز رسانی خودکار درایور است که گزینه های بهینه سازی مختلفی را برای دستگاه های سخت افزاری ارائه می دهد.

این ابزار یک داروی خوب برای درایورهای خراب و آنهایی است که قدیمی یا گم شده اند. اسکن خودکار را انجام می دهد و مشکلات را قبل از نصب درایورها را پیدا می کند. علاوه بر این، بسیار قابل اعتماد است زیرا درایورها فقط از منابع رسمی دانلود می شوند.

اسکن دستگاه می تواند توسط کاربران بسته به نیاز آنها برنامه ریزی شود. این نرم افزار همچنین گزینه پشتیبان گیری خودکار را ارائه می دهد. البته ناگفته نماند که وقتی درایورها به روز باشند، کامپیوتر عملکرد بهتری دارد. بنابراین به روز رسانی درایور Outbyte مشکلات عملکرد را از بین می برد. و علاوه بر این، قبل از انتخاب اشتراک سه ماهه با قیمت 29.95 دلار، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه دریافت خواهید کرد.

نقاط مثبت

پشتیبانی از بهینه سازی عملکرد

درایورهای توصیه شده توسط سازندگان رسمی را نصب می کند

منفی

خیلی مورد پسند نیست

نسخه رایگان دارای ویژگی های محدود است

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

AVG Driver Updater

AVG Driver Updater

AVG Driver یکی از بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایورها با پایگاه داده ای عظیم از درایورهای دستگاه است. این رایانه شما را اسکن می کند و به دنبال سازگارترین درایورها از بین حدود 8 میلیون درایور می گردد. سپس بهترین موردی را که مناسب جزء سخت افزاری شماست نصب می کند.

با جدیدترین درایورهای نصب شده برای کارت صدا، کارت گرافیک و سایر موارد، می توانید از بهترین عملکرد رایانه شخصی خود مطمئن باشید. این بدان معنی است که تمام سخت افزار، اتصال و سایر مشکلات مربوط به رایانه شخصی شما پس از فعال شدن ابزار ناپدید می شوند.

وقتی هزینه AVG Driver Updater را با سایرین مقایسه می کنید، ممکن است کمی گران به ‌نظر بیاید. به عنوان مثال، دریافت این ابزار برای یک دستگاه تنها به مدت یک سال 43.99 دلار هزینه دارد.

نقاط مثبت

رابط کاربر پسند

اسکن های خودکار و بلادرنگ برای توصیه های درایور انجام می شود

منفی

هنگام استفاده از ابزار برای اولین عملیات به روز رسانی، ممکن است مجبور شوید بیش از یک راه اندازی مجدد انجام دهید

گران تر از بقیه

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

Driver Magician

Driver Magician

Driver Magician با رابط کاربری ساده جایگاه خود را در بین بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایور باز کرده است. از ویژگی های کلیدی آن می توان به پشتیبان گیری از درایورهای دستگاه در چهار حالت، بازیابی درایورها، به روز رسانی درایورها برای عملکرد بهتر، حذف درایورها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

این ابزار دارای یک شناسه سخت افزاری است که به شما کمک می کند دستگاه های ناشناخته روی سیستم خود را شناسایی کنید. علاوه بر این، گزارش مفصلی در مورد درایورهای سخت افزار به شما می دهد. برای سهولت بازیابی درایورها، درایورها به عنوان یک بسته exe.

نقاط مثبت

این به شناسایی دستگاه های ناشناخته کمک می کند

با اتصال به شبکه، این ابزار لیستی از درایورهایی را که برای سخت افزار شما مناسب است را دریافت می کند

منفی

کاربران ممکن است به طور تصادفی درایورهای ضروری را با یک کلیک ماوس حذف کنند

این ابزار استفاده دقیق را درخواست می کند زیرا بسیاری از ویژگی ها بخشی از منوی جانبی و منوی اصلی هستند

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8.1، 8، 7

riverFix

riverFix

یکی از بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایور به صورت رایگان DriverFix است. اگر دستگاهی قدیمی با نسخه سیستم عاملی دارید که مدت هاست فراموش شده است، اهمیتی نخواهید داد. DriverFix به شما کمک می کند تمام درایورهای قدیمی خود را با چند کلیک به روز کنید.

پشتیبان گیری داخلی درایور، 60 روز ضمانت بازگشت وجه، و پایگاه داده عظیمی از درایورها از نکات برجسته ابزار به روز رسانی درایور هستند. اسکن با سرعت رعد و برق برای کشف مشکلات راننده انجام می شود. هنگامی که بهترین درایور در شرف نصب است، یک نسخه پشتیبان از درایور فعلی به عنوان یک بایگانی فشرده گرفته می شود. می توانید اسکن ها را به صورت دوره ای برنامه ریزی کنید.

می توانید نسخه رایگان یا پولی نرم افزار را انتخاب کنید. سه بسته موجود است – شخصی (1.25 دلار در ماه)، خانوادگی (1.87 دلار در ماه برای 3 عدد) و توسعه یافته (2.50 دلار در ماه برای 10 عدد).

نقاط مثبت

دانلود منیجر به شما امکان می دهد پیشرفت به روز رسانی را مشاهده کنید

قیمت های مقرون به صرفه

منفی

ابزار اصلی چند ویژگی اضافی دارد

سیستم عامل سازگار: هر نسخه سیستم عامل ویندوز

DriverFinder

DriverFinder

مشکلات رایانه ناشی از درایورهای ناهماهنگ، قدیمی یا خراب فقط با بهترین نرم افزار به روز رسانی درایورها مانند DriverFinder قابل حل هستند. علاوه بر این، ابزار اختصاصی  این نوید را می دهد که درایورهای موجود توسط سازندگان دستگاه توصیه شده و از این رو ایمن هستند.

یک ویژگی پشتیبان‌گیری در دسترس است که در صورت تمایل به بازگشت به درایور اصلی، از درایورها نسخه پشتیبان تهیه می‌کند. این نرم افزار از فناوری اسکن رایانه دقیق برای اسکن و یافتن آخرین درایور مطابق با مارک، مدل و سیستم عامل رایانه شخصی شما استفاده می کند.

DriverFinder در سه مرحله کار می کند. ابتدا، رایانه و دستگاه‌های متصل شما را شناسایی می‌کند، اسکن را انجام می‌دهد و توصیه‌های راننده را ارائه می‌کند. در نهایت، درایورها را به طور خودکار نصب می کند و مشکلات رایانه شخصی را حل می کند. DriverFinder Basic با 29.95 دلار برای مجوز 1-PC به مدت یک سال عرضه می شود.

نقاط مثبت

پایگاه داده شامل درایورهایی از هزاران سازنده است

این ابزار به دلیل آزمایش های زیادی که انجام می دهد، ایمن در نظر گرفته می شود

منفی

هر به روز رسانی باید به صورت دستی آغاز شود

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7، ویستا، XP

دانلود DriverFinder

DriversCloud

DriversCloud

DriversCloud یکی از بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایورها است که اطلاعاتی در مورد قطعات سخت افزاری و نرم افزاری شما نیز در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری ساده فرآیند اسکن را آسان تر می کند و درایورهای قدیمی را در کمترین زمان پیدا می کند.

DriversCloud یک برنامه رایگان جامع است که مقدار زیادی از منابع سیستم شما را نمی گیرد. پس از نصب، می توانید برای مشاهده تمام اطلاعات درایور به گزینه Launch detection بروید. همچنین به عنوان یک تحلیلگر BSOD عمل می کند و از این رو خدمات خود را برای بهبود عملکرد سیستم شما ارائه می دهد.

برای نصب درایورهای ایمن توصیه شده می توانید فایل اجرایی را اجرا کنید. همچنین، می توانید انتخاب کنید که درایورها را یکی یکی به صورت دستی به روز کنید. اما این ممکن است زمان بیشتری ببرد. مزیت اضافه شده این ابزار این است که از طریق ایمیل هشدار برای هر نسخه از درایور به شما اطلاع داده می شود.

نقاط مثبت

درایورهای بتا را در صورت وجود شناسایی می کند

از دانلود انبوه پشتیبانی می کند

یک نقطه بازیابی ایجاد می کند تا در مواقع نیاز آن را برگرداند

منفی

وب سرویس بدون آگهی نیست

بسیاری از کارها باید به صورت دستی انجام شوند

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

DriverHub

DriverHub

بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور بدون شک باید بهترین درایورها را برای رایانه شما توصیه و نصب کند. اما DriverHub بیش از این کار می کند. بخش عمده ای از ابزار بر روی بازیابی تمرکز دارد تا در صورت عدم موفقیت به روز رسانی های اخیر، درایورها را بازیابی کنید.

رابط کاربری تمیز DriverHub استفاده کارآمد از ابزار را برای کاربران آسان می کند. صفحه تنظیمات به شما امکان می دهد چندین تغییر مانند تغییر پوشه دانلود انجام دهید. این نرم افزار کاملا رایگان است و یکی از بهترین های موجود برای حذف خطاهای رایانه شخصی نیز می باشد.

برای یافتن پیوندهایی به ابزارهایی مانند Task Manager می توانید بخش Utilities مفید را کاوش کنید. پایگاه داده میلیون‌ها درایور را در خود جای داده است و این ابزار زمان زیادی را برای یافتن درایور مناسب شما نیاز نخواهد داشت.

نقاط مثبت

پشتیبانی از دانلود انبوه

نصب خودکار درایور را فعال می کند

منفی

توصیه هایی را برای نرم افزارهای نامرتبط نشان می دهد

زمانبندی موجود نیست

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7

DriverMax

DriverMax

یکی دیگر از نرم افزارهایی که در دسته بهترین نرم افزارهای به روز رسانی درایور قرار می گیرد، DriverMax در به روز نگه داشتن درایورهای شما متخصص است. بسیاری از ویژگی های ضروری دیگر این ابزار را جذاب می کند، مانند شروع اسکن خودکار درایورها، درایورهای پشتیبان، بازیابی درایورها، شناسایی سخت افزار ناشناخته و بسیاری موارد دیگر.

هنگامی که DriverMax شما را در مورد به روز رسانی ها مطلع می کند، در صورت تمایل می توانید آن را در حالت تعلیق نگه دارید. سپس، هنگامی که به روز رسانی را شروع می کنید، محدودیت دو به روز رسانی در روز دارید. نکته مثبت این است که به طور خودکار دانلود و به روز می شود و نیازی به ارائه هیچ ورودی ندارید.

متخصصان پس از بررسی می‌گویند که این ابزار می‌تواند حداکثر تعداد درایورهای قدیمی را نسبت به ابزارهای دیگر با همان کالیبر پیدا کند. می توانید نسخه رایگان یا نسخه حرفه ای ابزار را دریافت کنید. پولی سودمندتر است زیرا ویژگی های پیشرفته ای مانند دانلود نامحدود و سرعت دانلود خوب را ارائه می دهد. قیمت ها برای اشتراک معمولی، مجوز مادام العمر و مجوز تجاری متفاوت است.

نقاط مثبت

اسکنر درایور فایل اسکن آفلاین را ایجاد می کند

می توانید برنامه اسکن را سفارشی کنید

منفی

بدون دانلود انبوه

بسیاری از ویژگی های رایج فقط برای کاربران پولی در دسترس هستند

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8، 7، XP، ویستا و تمامی نسخه های ویندوز سرور

Avast Driver Updater

Avast Driver Updater

با بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور Avast Driver Updater، می توانید درایورها را در عرض چند دقیقه اسکن، به روز رسانی و تعمیر کنید. این یک به‌روزرسانی رایگان و پیشرفته درایور است که به شما کمک می‌کند تا رایانه شما و دستگاه‌های خارجی متصل به آن را به‌طور مؤثری اجرا کنید.

پایگاه داده عظیم راه حل به روز رسانی درایور شامل بیش از 35 میلیون درایور از جمله درایورهای چاپگر، درایورهای کارت گرافیک، درایورهای صوتی و بسیاری دیگر است. بنابراین، مطمئناً درایورهای صحیح دستگاه های خود را دریافت خواهید کرد. قبل از دانلود درایور، نرم افزار از نسخه فعلی نسخه پشتیبان تهیه می کند تا ایمن باشد. در شرایطی که درایورهای اشتباهی را نصب کرده اید، می توان به سرعت درایور قبلی را بازیابی کرد.

Avast Driver Updater همچنین کمک بزرگی به عملکرد روان رایانه شما می کند. با نصب جدیدترین درایورها، هیچ احتمالی برای خرابی سیستم یا مشکلات مشابه وجود ندارد. می توانید با یک نسخه آزمایشی رایگان شروع کنید یا ابزار را با قیمت 43.99 دلار برای یک سال برای 1PC خریداری کنید.

نقاط مثبت

مشکلات راننده را به سرعت حل می کند

درایورهای واقعی از 1300 مارک در دسترس هستند

منفی

هیچ نسخه رایگان در دسترس نیست. فقط یک آزمایش رایگان

اولین به روز رسانی نیاز به چندین راه اندازی مجدد دارد

سیستم عامل سازگار: ویندوز 11، 10، 8.1، 8، 7

نظرات نهایی در مورد بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور

بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور باید کاربرپسند، مقرون به صرفه، دارای ویژگی های غنی باشد و بهترین درایورهای سازگار را برای دستگاه های شما ارائه دهد. اکثر ابزارهای موجود در لیست ما این معیارها را برآورده می کنند. متوجه خواهید شد که برخی از آنها با قیمت کمی بالاتر از سایرین عرضه می شوند، اما مزایای اضافی خود را دارند.

اگر مرتباً با مشکلات رایانه روبرو می شوید، احتمالاً نسخه های درایور قدیمی یا درایورهای مشکل دار دارید. دریافت برنامه به روز رسانی درایور اکثر مشکلات شما را حل می کند و سیستم شما را دوباره به خوبی اجرا می کند. مناسب ترین نرم افزار را برای رایانه شخصی ویندوز 10/11 خود از مجموعه ما پیدا کنید و همین امروز آن را دانلود کنید.

به این پست امتیاز بدید

https://www.technorms.com/93013/best-driver-update-software

نظرات در مورد : 15 بهترین نرم افزار به روز رسانی درایور برای ویندوز 10/11

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *