آنتی ویروس پادویش

10 وب سایت برتر خبری هوش مصنوعی

وب سایت های هوش مصنوعی

امروزه کمتر کسی است که نام هوش مصنوعی را نشنیده باشد. با ظهور هوش مصنوعی تغییرات زیادی در کسب و کارها رخ داد و روز به روز شاهد پیشرفت هایی در این زمینه هستیم. در این پست قصد داریم به بهترین سایت های خبری که اخبار هوش مصنوعی را پوشش می دهند بپردازیم.

AI Magazine

مجله AI جامعه دیجیتالی برای صنعت فناوری جهانی است که بزرگترین برندهای هوش مصنوعی جهان و ارشدترین مدیران آنها را با آخرین روندها به هم متصل می کند. این آخرین اخبار فناوری را با مصاحبه‌های رهبری اندیشه اجرایی و با مطالعات موردی عمیق در مورد برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی، فناوری، داده‌ها و تجزیه و تحلیل، AR و VR، یادگیری ماشین و استراتژی هوش مصنوعی ترکیب می‌کند.

Analytics Insight Magazine

این یکی از مهمترین اولین نشریات چاپی و دیجیتالی است که بر هوش مصنوعی، کلان داده و تجزیه و تحلیل متمرکز شده است. این بینش ها، روندها و نظرات و تجزیه و تحلیل ویژگی های دیگر فناوری های مرتبط از جمله مدیریت داده، اینترنت اشیا و ابر را برجسته می کند. علاوه بر این، نظرات و دیدگاه‌های رهبران و مدیران ارشد صنعت را ارائه می‌کند که تجربه و دانش خود را در مورد چگونگی رشد کسب‌وکارهای سودآور به اشتراک می‌گذارند.

AI Trends

AI Trends بر کسب و کار و فناوری هوش مصنوعی سازمانی تمرکز دارد و خود را کانال رسانه ای صنعت پیشرو می نامد که برای جلوتر نگه داشتن مدیران صنعت در دنیای همیشه در حال تغییر هوش مصنوعی و داده ها طراحی شده است.

MIT News

وب سایت موسسه فناوری ماساچوست دارای یک صفحه خبری اختصاصی است که به حوزه فناوری هوش مصنوعی، توسعه، تحقیق و موارد استفاده از آن مربوط می شود. مؤسسه فناوری می گوید که مأموریت آن ارتقاء دانش و آموزش دانش آموزان در علم، فناوری و سایر زمینه هاست که در قرن بیست و یکم به بهترین نحو به کشور و جهان خدمت خواهد کرد.

Wired

Wired یکی از پرکارترین و شناخته شده ترین و همچنین سایت های فناوری شناخته شده و خوانده شده، طیف وسیعی از موضوعات را در زمینه های B2B و B2C پوشش می دهد. این سایت موضوعاتی از جمله حوزه‌های حریم خصوصی، فرهنگ، سلامت، فرهنگ و داستان‌های مصرف‌کننده را پوشش می‌دهد و اخبار و همچنین مقالات عمیق‌تر و طولانی‌تری را ارائه می‌دهد.

Open AI

Open AI  از متخصصان صنعت می آید که «می خواهند هوش مصنوعی را به توده ها برسانند». این یک شرکت تحقیقاتی و استقرار هوش مصنوعی است که ماموریت آن اطمینان از سودمندی هوش مصنوعی برای کل بشریت است و اطمینان حاصل می کند که هوش مصنوعی عمومی (AGI) که یک سیستم بسیار خودمختار است، می تواند در با ارزش ترین کارها از نظر اقتصادی بهتر از انسان ها انجام دهد.

بیشتر بخوانید  چت بات GPT 4 معرفی شد

Dataversity

Dataversity Education LLC منابع آموزشی را برای متخصصان تجارت و فناوری اطلاعات در مورد استفاده و مدیریت داده ها تولید می کند. تیم آن تلاش می کند تا محتوای با کیفیت بالا را به جامعه جهانی متشکل از متخصصان، کارشناسان و توسعه دهندگان ارائه دهد. اعضا می توانند در کنفرانس های میزبانی شده حضوری، رویدادهای آنلاین رایگان، وبینارهای زنده، آموزش آنلاین، اخبار روزانه، مقالات و وبلاگ ها شرکت کنند و از آنها بهره مند شوند.

هوش مصنوعی باز از متخصصان صنعت می آید که «می خواهند هوش مصنوعی را به توده ها برسانند». این یک شرکت تحقیقاتی و استقرار هوش مصنوعی است که ماموریت آن اطمینان از سودمندی هوش مصنوعی برای کل بشریت است و اطمینان حاصل می کند که هوش مصنوعی عمومی  (AGI) که یک سیستم بسیار خودمختار است، می تواند در با ارزش ترین کارها از نظر اقتصادی بهتر از انسان ها عمل کند.

AI News

اخبار هوش مصنوعی آخرین اخبار و روندهای هوش مصنوعی را که در این صنعت در سراسر جهان اتفاق می افتد ارائه می دهد. همچنین تحقیقات صنعتی و گزارش هایی از خط مقدم فناوری را بررسی می کند. این برنامه کاربردهای مختلف این فناوری را در همه انواع صنعت، از جمله سازمانی، مراقبت های بهداشتی و تولیدی پوشش می دهد و یادگیری ماشینی و عمیق، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و روباتیک را پوشش می دهد.

 

Emerj

تحقیقات هوش مصنوعی Emerj پلتفرمی است که رهبران اجرایی برای درک اینکه چگونه هوش مصنوعی بر سازمان یا صنعت آنها تأثیر می گذارد و در مورد آن چه باید بکنند به آن مراجعه می کنند. همچنین منبع صنعتی برای تحقیقات بازار معتبر و هوش رقابتی برای کاربردهای تجاری هوش مصنوعی است. بررسی‌های اجمالی تحقیقات و صنعت آن طراحی شده است تا مدیران اجرایی و همچنین تصمیم‌گیرندگان آنچه را که برای بینش رقابتی، تهیه فناوری هوش مصنوعی آگاهانه و برنامه‌ریزی استراتژیک پیرامون این فناوری نیاز دارند، ارائه دهد.

Extreme Tech

Extreme Tech تمام آخرین اخبار و پیشرفت‌ها را در هوش مصنوعی تجاری و مصرف‌کننده بررسی می‌کند. همچنین با تجزیه و تحلیل و ویژگی‌ها، رهبری فکری و مصاحبه با کارشناسان صنعت و شرکت‌ها و بازیگران دنیای هوش مصنوعی و داده‌های بزرگ به جزئیات بیشتری می‌پردازد.

به این پست امتیاز بدید

https://aimagazine.com/technology/top-10-artificial-intelligence-news-websites

نظرات در مورد : 10 وب سایت برتر خبری هوش مصنوعی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *