آنتی ویروس پادویش

10 راه برای بهبود سوشال سیگنال برای سئو

فهرست مطالب

SEO یا سئو یک فرآیند چندوجهی است، به این معنی که کار کردن روی سایر حوزه‌های استراتژی بازاریابی دیجیتال ما می‌تواند مزایای جانبی برای عملکرد صفحات وب ما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) داشته باشد. این شامل استراتژی رسانه های اجتماعی و تلاش برای بهبود سیگنال های اجتماعی صفحات وب ما می شود.

بهبود سوشال سیگنال برای سئو

پیوند بین سیگنال های اجتماعی و SEO یک رابطه غیرمستقیم است، به این معنی که بهبود سیگنال های اجتماعی مستقیماً منجر به موقعیت های رتبه بندی بالاتر نمی شود. با این حال، تلاش‌های انجام شده برای بهبود دیده شدن در رسانه‌های اجتماعی مطمئناً با تلاش‌های SEO ما مرتبط است، به همین دلیل این رابطه برای بازاریابان دیجیتال از اهمیت خاصی برخوردار است که از آن بهره ببرند.

در این مطلب، نحوه تأثیر سیگنال های اجتماعی بر سئو و رتبه بندی و همچنین راه های بهبود آنها را نیز خواهید آموخت.

سوشال سیگنال چیست؟

سوشال سیگنال  (Social Signal) یا سیگنالدریافتی گوگل از طریق شبکه های اجتماعی اساساً هر گونه تعامل با یک پروفایل رسانه اجتماعی یا محتوای آن هستند. از دیدگاه بازاریابی رسانه های اجتماعی، این تعاملات به سادگی مشارکت در رسانه های اجتماعی هستند، اما از دیدگاه سئو، آنها سیگنال هایی هستند که به موتورهای جستجویی مانند گوگل کمک می کنند تا هویت، محبوبیت و اعتبار کاربر، پروفایل یا پست را درک کنند.

وقتی به تمام پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی موجود فکر می‌کنید، معیارهای متفاوتی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان سیگنال‌های اجتماعی طبقه‌بندی کرد. در اینجا برخی از رایج ترین نمونه ها بر اساس پلتفرم آورده شده است:

فیس بوک: دنبال کردن، لایک، دیسلایک، کامنت، اشتراک گذاری، بازدید

اینستاگرام: دنبال کردن، لایک، اشتراک گذاری، موارد دلخواه، ذخیره شده

توییتر: دنبال کردن، توییت، بازنشر، نقل قول توییت، پاسخ

پینترست: دنبال کردن، پین کردن، بازدید

لینکدین: ارتباطات، لایک، کامنت، اشتراک گذاری

ردیت: رای بالا، نظر

آیا  سوشال سیگنال یک عامل رتبه بندی هستند؟

گوگل برای تعیین رتبه صفحات وب  بیش از 200 عامل رتبه بندی را در نظر می‌گیرد، اما بسیاری از متخصصان سئو به دلیل پیام های ضد و نقیضی که گوگل در این مورد داده است، توافقی در مورد نقش سیگنال های اجتماعی در رتبه بندی ندارند.

2010: گوگل می گوید بله… شاید

در یک ویدیوی کوتاه از Google Search Central در سال 2010، بیننده ای می پرسد که آیا گوگل از لینک های توییتر و فیس بوک (به عنوان مثال، twitter.com/wordstream) به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کند، که به مقاله ای [در آن زمان] نوشته شده توسط Danny Sullivan اشاره می کند.

مهندس نرم افزار گوگل، مت کاتس، پاسخ می دهد: “ما همانطور که همیشه لینک های فیس بوک و توییتر را در رتبه بندی استفاده می کنیم… اما علاوه بر آن، سعی می کنیم کمی در مورد اعتبار نویسنده یا خالق در توییتر یا فیس بوک اطلاعات کسب کنیم.” سپس او توضیح می دهد که (در آن زمان) آنها برای جستجوهای بلادرنگ مهم تر هستند و کیفیت تعاملات بیشتر از کمیت اهمیت دارد.

2014: گوگل با احتیاط پاسخ منفی می دهد

در دیگر ویدیوی Google Search Central در سال 2014، کاربری می پرسد “آیا سیگنال های فیس بوک و توییتر بخشی از الگوریتم رتبه بندی هستند؟ چقدر اهمیت دارند؟” مت کاتس با تأکید بر این موضوع که صفحات رسانه های اجتماعی می توانند با به روز رسانی ها و پست های کاربران دائماً تغییر کنند، بیان می کند که مهندسان گوگل کمتر روی استخراج سیگنال ها (مانند لایک، کامنت، اشتراک گذاری) از این صفحات تمرکز می کنند.

2022: گوگل سیگنال های اجتماعی را به عنوان نشانگر کیفیت می بیند

با یک جهش به سال 2022، گوگل اخیراً به طور واضح اعلام کرده است که تلاش زیادی برای درک اعتبار نویسنده یا سازنده وب سایت از طریق رسانه های اجتماعی انجام می دهد. شهرت سازنده صفحه وب به طور چشم گیری به عنوان یک نشانگر کیفیت مهم برای سئو ارگانیک در حال تبدیل شدن است و گوگل برای درک بهتر نویسندگی به پروفایل های رسانه های اجتماعی نگاه می کند.

بنابراین، با وجود پیچیدگی های موجود، می دانیم که گوگل قطعاً به صفحات رسانه های اجتماعی وب سایت های ما و پروفایل های سازندگان محتوای ما توجه می کند و هر کسی که می خواهد در نتایج جستجوی ارگانیک رتبه بالاتری داشته باشد نیز باید به آن توجه کند.

چگونه سیگنال های اجتماعی بر سئو تأثیر می گذارند؟

حقیقت این است که متخصصان سئو هنوز با استفاده از مطالعات و آزمایش ها در تلاش برای کشف دقیق تأثیر سیگنال های اجتماعی بر عملکرد سئو هستند.

اگرچه در این صنعت اختلاف نظرهایی وجود دارد، اما می توانیم بر اساس همپوشانی عوامل رتبه بندی تایید شده با حضور یک وب سایت در رسانه های اجتماعی، نتایج نسبتا مطمئنی در مورد تاثیر غیرمستقیم سیگنال های اجتماعی بر رتبه بندی بگیریم.

پروفایل های رسانه های اجتماعی می توانند رتبه بندی شوند

گوگل نمایه های رسانه های اجتماعی را فهرست بندی می کند، به این معنی که آنها در نتایج موتور جستجو رتبه بندی می شوند. از آنجایی که گوگل می خواهد وب سایت ها را به صفحات رسانه های اجتماعی مربوطه خود متصل کند، می توانیم مطمئن باشیم که گوگل به دنبال سیگنال هایی است که وب سایت های ما را به URL های پروفایل خاص متصل می کند.

اگرچه برای رتبه بندی کلمات کلیدی هدف شما اهمیت کمتری دارد، اما نتایج جستجوی برند شما برای استراتژی مدیریت شهرت سئو شما مهم است. اگر نام تجاری خود را در گوگل جستجو کنید، به احتمال زیاد صفحه فیس بوک، لینکدین یا توییتر شما در صفحه اول رتبه بندی خواهد شد.

به طور خاص برای توییتر، گوگل سه توییت اخیر را در SERP نمایش می دهد (توجه داشته باشید که گوگل لایک ها یا ریتوییت ها را در آنجا نمایش نمی دهد).

 

پروفایل شبکه های اجنماعی

سیگنال های اجتماعی چگونه بر سئو تاثیر می گذارند؟

واقعیت این است که متخصصان سئو هنوز  در حال مطالعات و آزمایشات برای کشف تأثیر دقیق سیگنال های اجتماعی بر عملکرد SEO هستند.

اگرچه در این صنعت اختلاف نظر وجود دارد، اما می‌توانیم استنباط‌های قوی در مورد تأثیر غیرمستقیم سیگنال‌های اجتماعی بر رتبه‌بندی بر اساس نحوه همپوشانی عوامل رتبه‌بندی تایید شده با حضور رسانه‌های اجتماعی یک وب‌سایت داشته باشیم.

پروفایل های رسانه های اجتماعی می توانند رتبه بندی شوند

گوگل پروفایل های رسانه های اجتماعی را ایندکس می کند، به این معنی که در نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند. از آنجایی که گوگل می‌خواهد وب‌سایت‌ها را با صفحات رسانه‌های اجتماعی مربوطه مرتبط کند، می‌توانیم مطمئن باشیم که گوگل به دنبال سیگنال‌هایی است که وب‌سایت‌های ما را به نشانی‌های اینترنتی پروفایل خاص متصل می‌کند.

اگرچه برای رتبه بندی کلمات کلیدی هدف شما اهمیت کمتری دارد، اما نتایج جستجوی برند شما برای استراتژی SEO شما مهم است. اگر نام کسب و کار خود را در گوگل جستجو کنید، احتمالاً صفحه فیسبوک، لینکدین یا توییتر شما در صفحه اول رتبه بندی می شود.

حضور قوی در شبکه های اجتماعی و تاثیر آن بر سئو

داشتن حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی که مستقیما در نتایج جستجو منعکس می شود، می تواند به جلب اعتماد مخاطبان به برند شما کمک کند و در نهایت منجر به افزایش کلیک بر روی وب سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک شود.

اگرچه به اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی به طور مستقیم به وب سایت شما اعتبار لینک (بک لینک) منتقل نمی کند، اما با افزایش اشتراک گذاری و انتشار محتوا، ترافیک ورودی به وب سایت شما بیشتر می شود. این افزایش بازدید، یعنی افراد بیشتری محتوای شما را مشاهده می کنند و احتمال بیشتری وجود دارد که آن را ارزشمند تلقی کرده و به آن لینک دهند.

ساده ترین راه برای دریافت بک لینک، دیده شدن است. شبکه های اجتماعی با فراهم کردن دسترسی به مخاطبان گسترده تر، بستری عالی برای دیده شدن محتوای شما هستند و به همین دلیل می توانند بخشی از استراتژی بهینه سازی لینک (لینک بیلدینگ) شما باشند.

اولین قدم برای لینک شدن دیده شدن است، حضور قوی در شبکه های اجتماعی می تواند با افزایش اعتماد مخاطبان، دیده شدن بیشتر محتوا و در نتیجه افزایش احتمال دریافت بک لینک، بر سئوی وب سایت شما تاثیر مثبت بگذارد.

محتوای با کیفیت در شبکه های اجتماعی و سرچ موفق است

محتوای با کیفیت در شبکه های اجتماعی

فرض کنید یک صفحه وب در شبکه های اجتماعی هزاران بار به اشتراک گذاشته شده باشد. در میان این تعداد به اشتراک گذاری، ممکن است صدها هزار لایک، نظر و تعامل وجود داشته باشد.

اگر یک صفحه وب تا این حد تعامل به دست می آورد، به احتمال زیاد حاوی محتوای ارزشمندی برای کاربران است. اغلب، صفحات وب که در نتایج جستجو رتبه خوبی دارند، سیگنال های قوی از رسانه های اجتماعی نیز دریافت می کنند.

اما هیچ دلیلی برای نتیجه گیری وجود ندارد که از این سیگنال های اجتماعی برای ارزیابی کیفیت و تعیین رتبه بندی توسط گوگل استفاده می شود.

با این حال، همانطور که محتوای باکیفیت در رسانه های اجتماعی پاداش می گیرد، گوگل نیز آن را پاداش می دهد. به هر حال، الگوریتم آن بر اساسEAT  (تخصص، اعتبار و اعتماد) ساخته شده است.

به عبارت ساده، اگر محتوای عالی ایجاد کنید که کاربران آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و با آن درگیر شوند، به احتمال زیاد گوگل نیز متوجه ارزش آن خواهد شد و می تواند رتبه جستجوی خوبی را برای شما به ارمغان آورد.

ایجاد محتوای با کیفیت به شما کمک خواهد کرد تا دید و عملکرد خود را در هر دو کانال دیجیتال بهبود ببخشید، به شرطی که محتوای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و آن را برای سئو ارگانیک بهینه سازی کنید.

بیشتر بخوانید  رنک فایند ابزار کاربردی برای سئو سایت

10 نکته برای بهبود سیگنال های اجتماعی برای سئو

همانطور که گفتیم، بهبود سوشال سیگنال در رسانه های اجتماعی می تواند تاثیر مثبتی بر سئو و سایر بخش های استراتژی بازاریابی دیجیتال شما داشته باشد. در اینجا 10 نکته برای بهبود سیگنال های اجتماعی شما به منظور کسب مزایا و افزایش کلی دید آنلاین صفحات وب شما آمده است:

1.لینک دادن به صفحات سایت و پروفایل های رسانه های اجتماعی

ینک دادن به صفحات سایت

گوگل تلاش می کند وب سایت ها را به حساب های کاربری رسانه های اجتماعی مرتبط کند. ساده ترین راه این است که مطمئن شوید وب سایت شما به صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی شما لینک دارد و بالعکس. این یک اقدام اولیه اما مهم است. پیش از این، سئوکاران از Schema markup صفحات اجتماعی برای ارتباط مستقیم با گوگل استفاده می کردند، اما دیگر این نوع اسکیما مورد استفاده قرار نمی گیرد. بنابراین، این ارتباط را با لینک دهی متقابل آسان کنید تا گوگل به طور خودکار اتصال را شناسایی کند.

لینک دادن به پروفایل های رسانه های اجتماعی در صفحه اصلی ممکن است کلیک ها را از دکمه های CTA یا فرم های لید شما دور کند. به همین دلیل، توصیه می کنم لینک های رسانه های اجتماعی را در پاورقی وب سایت خود قرار دهید. این کار می تواند تجربه کاربری را بهبود بخشد. چه کاربر ابتدا وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی شما را پیدا کند، باید تا حد امکان جستجوی سایر URL های مهم مرتبط با برند شما برای او آسان باشد.

همچنین ابزار رایگانWebsite Grader  وب سایت Moz لینک بین وب سایت و پروفایل های اجتماعی شما را بررسی می کند.

2. بهینه سازی صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی

بهینه سازی صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی

مشابه یک صفحه وب یا پست وبلاگ، صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی شما نیز می توانند از بهینه سازی داخلی (On-page)  بهره مند شوند. قرار دادن کلمات کلیدی هدف در بخش های “درباره ما”، “خدمات”، “محصولات” یا سایر بخش های قابل ویرایش که پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی اجازه می دهند، می تواند به درک گوگل از ارتباط وب سایت شما با آن کلمات کلیدی کمک کند.

3.پنل دانش خود را ادعا کنید

پنل دانش گوگل یک ویژگی SERP است که تمام اطلاعات کلیدی در مورد یک نام تجاری، از جمله پروفایل های رسانه های اجتماعی را برای کاربران یکپارچه می کند. آنها اغلب برای جستجوهای مارک دار یا زمانی که شخصی نام کسب و کار شما را جستجو می کند رتبه بندی می کنند. Google به طور خودکار پنل های دانش(یک باکس حاوی اطلاعات در سمت راست صفحه) را تولید می کند، به این معنی که اگر برند شما هنوز پنل های دانشی را ارائه نکرده باشد، راهی برای ارسال آن وجود ندارد. اما اگر در کسب و کار شما یک پنل دانش ظاهر می شود، این به شما امکان می دهد تا در مورد اطلاعاتی که در آنجا پر شده است ارتباط مستقیم بیشتری با Google داشته باشید.

پانل دانش خود را ادعا کنید

4.محتوای خود را به طور مرتب در پلتفرم های اجتماعی تبلیغ کنید

اگر به طور مرتب محتوایی مانند وبلاگ، مقاله یا کتاب الکترونیکی را در وب سایت خود منتشر می کنید، باید به طور مرتب آن دارایی های محتوا را در حساب های رسانه های اجتماعی خود تبلیغ کنید. هرچه پست ها و محتوای بیشتری را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، فرصت های بیشتری برای به دست آوردن آن لایک ها، نظرات، اشتراک گذاری ها و تعامل ها خواهید داشت.

sharing-content-social-signals

می توانید از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی مانند Sprout Social برای برنامه ریزی و خودکارسازی پست های خود در حساب های توییتر، فیس بوک، لینکدین و اینستاگرام خود استفاده کنید. اگر هنوز مدیر رسانه های اجتماعی را انتخاب نکرده اید، بهتر است این کار را انجام دهید یا به یک آژانس برون سپاری کنید.

راه هایی برای به اشتراک گذاشتن محتوای سایت

در ادامه چند نکته برای یافتن راه هایی برای به اشتراک گذاشتن محتوای وب سایت خود به صورت روزانه آورده شده است:

 • بلافاصله پس از انتشار، پیوندهایی را به جدیدترین مطالب در وب سایت خود وارد کنید.
 • زمانی که هر محتوای به روز شده ای اطلاعات جدید یا بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهد پست کنید و به آن پیوند دهید.
 • زمانی که موضوعی در اخبار، گفتگوها یا موضوعات پرطرفدار در صنعت شما مطرح می شود، محتوای مرتبط را در وب سایت خود به اشتراک بگذارید و به آن لینک دهید.
 • هنگامی که کاربر با سؤالی در مورد موضوعی، خدمات یا محصول خاصی نظر می دهد، با لینکی به محتوای مرتبط دیگر در وب سایت شما که به سؤال او پاسخ می دهد، پاسخ دهید.

اینها تنها چند نمونه از راه‌های ایجاد پست‌های رسانه‌های اجتماعی است که شامل لینک هایی به وب‌سایت شما می‌شود.

اگرچه مطمئناً می‌توانید بدون هیچ پیوندی به محتوای خود پست ایجاد کنید، اما در واقع به سئوی شما کمکی نمی‌کند. برای ایجاد هرگونه مزیت غیرمستقیم برای سئو، پست‌های شما باید شامل لینک هایی به صفحات وب شما باشند.

5.افزونه شبکه های اجتماعی را اضافه کنید تا محتوای خود را به راحتی به اشتراک بگذارید

با این کار، بازدیدکنندگان وب سایت به احتمال بیشتری محتوای شما را به اشتراک می گذارند.

افزودن افزونه‌های اجتماعی به سیستم مدیریت محتوای شما، اشتراک‌گذاری محتوای با کیفیت بالا را برای بازدیدکنندگان وب‌سایت در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی آسان می‌کند.

به عنوان مثال، Wordstream کاربران را تشویق می‌کند تا با آیکون‌های اجتماعی که وقتی کاربر در پست‌های وبلاگ پیمایش می‌کند، کلیک کنند.

فزونه شبکه های اجتماعی را اضافه کنید

زمانی که کاربر روی اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی خود کلیک می کند، پست به طور خودکار آماده می شود و نیاز به کار اضافی برای ایجاد یک پست جذاب، قابل کلیک و دوست داشتنی در رسانه های اجتماعی نخواهد داشت. با این کار احتمال بیشتری وجود دارد که محتوای شما توسط فالوورهای آن ها دیده شود و در نتیجه منجر به افزایش سوشال سیگنال و بهبود سئوی وب سایت شما گردد.

social-signals-social-share-twee

6. با کارت های توییتر و تگ های Open Graph، محتوای خود را قابل کلیک تر کنید

اگر می خواهید صفحات وب شما در هنگام اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی برای کاربران جذاب باشند، از تگ های Open Graph و کارت های توییتر استفاده کنید. این ها صرفاً تکه هایی از داده های ساختاریافته (دیتا استراکچر) هستند که بر نحوه نمایش محتوای وب شما هنگام اشتراک گذاری در پلتفرم های رسانه های اجتماعی تأثیر می گذارند. در اینجا نمونه ای از یک کارت توییتر با عنوان « Summary with Large Image » را مشاهده می کنید:

با کارت های توییتر و تگ های Open Graph، محتوای خود را قابل کلیک تر کنید

کد HTML مربوط به تگ های Open Graph به این صورت است:

social-signals-seo-backend

عدم وجود تگ های Open Graph و کارت های توییتر می تواند منجر به کاهش نرخ کلیک بر روی محتوای شما هنگام اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شود. به عنوان مثال، این صفحه وب دارای مشخصه “twitter: image” نیست و به همین دلیل در توییتر به شکل متنی ساده بدون تصویر جذاب نمایش داده می شود.

پاسخگویی به نظرات و به اشتراک گذاری ها

برای مقایسه، بیایید یک صفحه وب با یک عنوان و توضیحات متنی ساده را بدون تصاویر پیش نمایش و یک صفحه وب با “twitter: image property” تعریف شده، در کنار هم قرار دهیم کدام محتوا برای کلیک کردن جذاب تر است؟

7.پاسخگویی به نظرات و به اشتراک گذاری ها

یکی از بخش های مهم افزایش سیگنال های  شبکه های ، فعال بودن است. این به معنای پاسخگویی به نظرات و به اشتراک گذاری ها و نشان دادن به کاربران است که پروفایل شما توسط یک فرد واقعی نه یک ربات مدیریت می شود.

.پاسخگویی به نظرات و به اشتراک گذاری ها

8.  اشتراک گذاری محتوای دیگران و ایجاد مشارکت

درست همانطور که شما به دنبال افزایش فالوورهای فیس بوک و تعامل در اینستاگرام هستید، افراد دیگر در حوزه کاری شما نیز همینطور هستند.

با اشتراک گذاری محتوای با ارزش از وب سایت های دیگر می تواند راهی عالی برای ایجاد مشارکت و نشان دادن این باشد که شما عضوی فعال در جامعه صنعت خود هستید.

محتوای ارزشمندی که از سایر منابع پیدا می کنید را ری توییت کنید یا از افرادی که محتوای شما را به اشتراک گذاشته اند تشکر کنید. ری پست کردن محتوای ارزشمند در اینستاگرام نیز می تواند منجر به دریافت اشتراک گذاری یا لایک بیشتر از همان حساب ها در آینده شود.

9. برای فالوورها و تعامل تقلبی هزینه نکنید

در حالی که تعامل در شبکه های اجتماعی مفید است، داشتن فالوورها و تعاملات تقلبی از طریق بات ها یا نرم افزارهای رایانه ای، نتیجه بخش نیست. واقعیت این است که پلتفرم های رسانه های اجتماعی در شناسایی و حذف بات ها از پلتفرم های خود بهتر عمل می کنند. بنابراین، اگرچه این لایک ها یا تعاملات ممکن است در کوتاه مدت به شما کمک کنند، اما به احتمال زیاد موقتی هستند و ارزش ریسک یا هزینه را ندارند.

10.اعتبار سازندگان محتوای خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید

همانطور که قبلا ذکر شد، گوگل توجه بیشتری به سازندگان محتوای صفحات وب دارد. همچنین، خزنده های موتورهای جستجو از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای درک بهتر اعتبار نویسنده استفاده می کنند. بنابراین، با افزودن بیوگرافی نویسنده به پست های وبلاگ و مقالات خود، می توانید به ارتقای اعتبار سازندگان خود کمک کنید. لینک دادن به پروفایل های رسانه های اجتماعی آنها و تگ کردن آنها هنگام به اشتراک گذاری محتوای آنها، هر دو راهی برای بالا بردن شهرت آنها به عنوان نویسندگان متخصص هستند.

بهبود سیگنال های اجتماعی و افزایش رتبه بندی در گوگل با هم

ارتباط بین سیگنال های اجتماعی و سئو بسیار مهم است و هر کسب و کاری می تواند با ترکیب استراتژی های رسانه های اجتماعی و سئو، حضور آنلاین و دیده شدن خود را ارتقا دهد. سرمایه گذاری در هر دو استراتژی راهی هوشمندانه و مقرون به صرفه برای رشد است. بنابراین مطمئن شوید که افراد مناسب را برای انجام وظایف روزانه مورد نیاز برای افزایش سیگنال های اجتماعی در تیم خود دارید. با صبر و تلاش مداوم، به احتمال زیاد نتایج قابل اندازه گیری را خواهید دید!

در اینجا، 10 راه برای بهبود سیگنال های اجتماعی خود را برای به تأثیرگذاری بر رتبه بندی خود در گوگل مرور می کنیم:

 1. لینک دادن وب سایت و صفحات رسانه های اجتماعی: با انجام این کار، ارتباط سایت شما با پروفایل های اجتماعی تان را مشخص می کنید.
 2. بهینه سازی صفحات پروفایل رسانه های اجتماعی: با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و توضیحات جذاب، به گوگل کمک کنید تا ارتباط محتوای وب سایت شما با آن کلمات کلیدی را بهتر درک کند.
 3. ادعای مالکیت پنل دانش گوگل: این کار به شما امکان می دهد اطلاعات به نمایش درآمده درباره کسب و کارتان در گوگل را مدیریت کنید.
 4. تبلیغ منظم محتوا در شبکه های اجتماعی: با به اشتراک گذاری محتوا، آن را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید.
 5. اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری به وب سایت: این کار به کاربران امکان می دهد به راحتی محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند.
 6. استفاده از تگ های Open Graph و کارت های توییتر: این تگ ها پیش نمایش جذاب تری از صفحات وب شما در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنند.
 7. پاسخگویی فعال به نظرات و به اشتراک گذاری ها: با تعامل با مخاطبان، اعتماد و اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید.
 8. به اشتراک گذاری محتوای با ارزش از دیگران و همکاری با آن ها: این کار به شبکه سازی و افزایش دید شما کمک می کند.
 9. خرید فالوور و تعامل تقلبی نکنید: گوگل چنین فعالیت هایی را شناسایی و حذف می کند و برای سئوی شما مضر است.
 10. اعتبار سازندگان محتوای خود را بالا ببرید: با تگ کردن آن ها در شبکه های اجتماعی و معرفی شان، به دیده شدن آن ها و در نهایت به دیده شدن وب سایت خود کمک کنید.

سخن پایانی

با رعایت نکات این مقاله و استراتژی های ترکیبی، می توانید سیگنال های اجتماعی خود را بهبود ببخشید و در نتیجه، رتبه بندی وب سایت خود را در گوگل ارتقا دهید. به یاد داشته باشید که نتیجه بخش بودن این اقدامات نیازمند زمان و تلاش مستمر است.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

https://www.wordstream.com/blog/ws/2022/10/20/social-signals-for-seo

نظرات در مورد : 10 راه برای بهبود سوشال سیگنال برای سئو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *