آنتی ویروس پادویش

10خودروی پر فروش تاریخ + عکس

پرفروش ترین ها

دنیای خودرو یکی از جذابترین موضوعاتی است که کاربران اینترنتی بهدنبال آن هسند. در ادامه به بررسی خودرو های های مشهور جهان خواهیم پرداخت.

پر فروش ترین خودرو های دنیا

در ادامه این مقاله پرفروش ترین خودرو های جهان برای شما عزیزان ارائه می شود .با زوم تک همراه باشید.

1)تویوتا کرولا (Toyota Corolla) 

این خودرو یکی از پر فروش ترین خودروهای جهان است که هم اکنون در نسل 11 خود به سر می برد.تویوتا کرولا در سطح جهان بیشتر 40 میلیون دستگاه فروخته است.اولین بار این خودرو در سال ۱۹۶۶ به بازار معرفی شد. 

پر فروش ترین خودروهای جهان

پر فروش ترین خودروهای جهان

 

2)فورد سری F

اولین بار در سال ۱۹۴۸  میلادی این خودرو به بازار عرضه شد و جز پر فروش ترین ها به شمار می رود.این خودرو در نسل سیزدهم خود به سر می برد. فورد سری F  فروشی معادل 35 میلیون دستگاه داشته است. 

پرفروش ترین خودروها

پرفروش ترین ها

 

3)فولکس واگن گلف (Volkswagen Golf)

این خودرو در سال 1974 به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروها معرفی شد و در واقع جایگزینی برای فولکس واگن بیتل بود.فولکس واگن گلف تا کنون در 7 نسل ساخته شده است و آمار فروش آن به 27.5 میلیون می رسد. 

پرفروش ترین خودروها

پرفروش ترین خودروها

 

4)فولکس واگن بیتل (Volkswagen Beetle)

این خودرو توانسته است تا حدود 23 ونیم میلیون فروش داشته باشد .برای اولین بار در جنگ جهانی دوم و در دهه 1940 ساخته شده است.این خودرو با توانایی ها و ظاهر متفاوت خود توانست از همان ابتدا در فروش موفق باشد.

 

5)لادا واز (Lada VAZ)

این خودرو توانسته است تا حدود 19ونیم میلیون فروخته شود و در سال های بین  ۱۹۷۰ میلادی تا ۱۹۸۸ میلادی تولید می شد.

پرفروش ترین خودروهای جهان

 

6)هوندا سیویک (Honda Civic)

این خودرو از سال 1972 میلادی تا به امروز در خط تولیدی هوندا قرار داشته است. هوندا سیویک جز یکی از خودروهای پرفروش می باشد که توانسته حدود 18 میلیون فروش داشته باشد.

پرفروش ترین خودروها

پرفروش ترین خودروهای جهان

 

7)فورد اسکورت (Ford Escort)

این خودرو توانسته است با فروش 18 میلیون دستگاه جایگاه هفتم را در میان پر فروش ترین خودروهای جهان به خود اختصاص دهد. فورد اسکورت در سال 1968 به بازار فروش جهانی عرضه شد.

پرفروش ترین ها

پرفروش ترین ها

8)هوندا آکورد (Honda Accord)

این خودرو توانسته است با فروش 17ونیم میلیون دستگاه جایگاه هشتم را به خود اختصاص دهد. تاکنون هوندا آکورد در نُه نسل متفاوت ساخته شده است همچنین توانست جز خودروهای محبوبی باشد که از سال ۱۹۷۶ میلادی در خط تولید شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا (Honda)  باشد.

پرفروش ترین خودروها

پرفروش ترین خودروها

9)فورد مدل تی (Ford Model T) 

این خودرو در دوران کلاسیک جز پر فروش ترین خودروهای جهان به شمار می رفت و توانست با 16 ونیم میلیون فروش به عنوان یکی از پر فروش ترین خودروها در آن دوران باشد.

پرفروش ترین خودروهای جهان

 

10)فولکس واگن پاسات (Volkswagen Passat)

در سال ۱۹۷۳ میلادی فولکس واگن پاسات توانست به بازار جهانی وارد شود و جز پر فروش ترین خودروها با آمار فروش 15ونیم میلیون باشد.این خودرو توانست با نمونه‌های تویوتا  به بازار ایران وارد شود همچنین در 6 نسل متفاوت عرضه گردد. 

پرفروش ترین خودروهای جهان

پر فروش ترین خودروهای جهان

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 10خودروی پر فروش تاریخ + عکس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *