پادویش

۵ ویژگی گلکسی اس ۸ سامسوگ که آیفون ۸ فاقدشان خواهد بود!!

در سال جدید میلادی یعنی سال ۲۰۱۷، سامسونگ در ۶ ماهه اول سال دو نوع مختلف گلکسی اس ۸ وارد بازار خواهد کرد و گفته می‌شود که در ماه سپتامبر هم اپل از آیفون ۸ خود رونمایی کند. در حال حاضر هیچ یک از مشخصات این گوشی‌ها به طوور رسمس اعلام نشده است، ولی با توجه به اخبار فاش شده از منابع معتبر، خیلی از ویژگی‌های کلیدی این گشی‌ها مشخص می‌باشد. در این پست به معرفی ۵ ویژگی گلکسی اس ۸ می‌پردازیم که در آیفون ۸ وجود نخواهند داشت. با ما همراه باشید.

فرادرس
  • اسکنر عنبیه چشم

امنیت بیشتر همیشه چیز خوبی است و سامسونگ یک ویژگی امنیتی جدید و جالب معرفی کرده است. در گوشی نوت ۷ سامسونگ، کاربر می‌توانست که با این اسکنر قفل گوشی را باز کرده و یا به پوشه محرمانه دست پیدا کند. از این ویژگی در آینده می‌شود استفاده‌های دیگری هم کرد. اگر که گزارش‌های فاش شده درست باشند، در گوشی‌های اس ۸ سامسونگ شاهد این نوع اسکنر خواهیم بود.

  • حالت دسکتاپ

گزارش‌ها حاکی از این می‌باشند که اس ۸ دارای این ویژگی خواهد بود که کاربر می‌تواند گوشی خود را به یک مانیتور وصل کرده و تجربه کاربری متفاوتی داشته باشد.

  • Beast mode

اگر که شایعه‌ها درست باشند، کاربران با استفاده از این ویژگی، می‌توانند به بیشترین کارایی گوشی دست پیدا کنند. این ویژگی مخصوصا در اجرای بازی‌ها و برنامه‌های محاسباتی سنگین کمک زیادی خواهد کرد.

  • پشتیبانی از microSD

اپل با ارائه ندادن گوشی‌‌‌هایی که حافظه‌شان قابل گسترش باشد، کاربران خود را مجبور به پرداخت هزینه‌‌های نسبتا زیادی بابت گوشی‌های اپل می‌کند و به نظر می‌رسد که در آینده هم اپل همین استراتژی را خواهد داشت. ولی طبق گزارشات، گلکسی اس ۸ ار microSD پشتیبانی خواهد کرد.

  • جک صوتی 3.5mm

بلی، این هم یکی از ویژگی‌‌هایی خواهد بود که در سامسونگ اس ۸ شاهد آن خواهیم بود ولی آیفون ۸ فاقد این ویژگی می‌باشد و کاربران آیفون ۸ بایستی از هندزفری‌های بی سیم استفاده کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ۵ ویژگی گلکسی اس ۸ سامسوگ که آیفون ۸ فاقدشان خواهد بود!!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *