یخچال چهار درب TCL مدل Ultra-thin معرفی شد

یخچال چهار درب TCL مدل Ultra-thin معرفی شد

TCL سری جدید یخچال چهار درب فوق نازک T9 خود را در چین عرضه کرده است. خط تولید این محصول در کنفرانس راه اندازی محصول جدید بهار یخچال TCL 2023 در تاریخ 21 فوریه رونمایی شد. یخچال ها همگی دارای طراحی فوق نازک و بدون جاسازی هستند.

یخچال فوق نازک TCL بدون تعبیه شده T9 دارای بدنه فوق نازک 580 میلی متری، دمای ثابت هوشمند و فناوری نگهداری تازه است. یخچال بر خلاف یخچال های سنتی از طراحی اتلاف حرارت پایین استفاده می کند. این بدان معنی است که T9 فضای بیشتری در دو طرف برای ذخیره سازی دارد که برای دفع گرما در نظر گرفته شده است. این همچنین یک معماری تعبیه شده بدون درز با فاصله صفر ایجاد می کند. بدنه بسیار نازک T9 آن را با 580 میلی‌متر باریک‌ترین در صنعت تبدیل کرده است. این می تواند به راحتی با یک کابینت خانگی استاندارد سازگار شود.

یخچال چهار درب TCL مدل Ultra-thin معرفی شد

T9 از یک لولای تعبیه شده پایدار استفاده می کند که می تواند با زاویه 90 درجه باز یا بسته شود. این طراحی به جلوگیری از مشکل باز و بسته شدن درب یخچال به دلیل تماس نزدیک با دیوار کمک می کند. TCL T9 مجهز به رادار سنجش دما چند نقطه ای پیشرفته است. T9 می تواند به خنک کننده سریع و جهت دار دست یابد، با دما و رطوبت همیشه در یک سطح ثابت حفظ شود. بنابراین، این به حفظ مواد غذایی تازه در داخل یخچال کمک می کند.

TCL T9 به فناوری کارآمد تمیز کردن تمام فضا مجهز شده است. مولد یون چند نقطه ای یخچال فرآیندی را آغاز می کند که 99.99 درصد در از بین بردن باکتری ها موثر است. منطقه انجماد از فناوری آنتی باکتریال سرد T-fresh برای مهار فعالیت باکتری استفاده می کند.

یخچال TCL فوق نازک صفر تعبیه شده T9 برای خرید از پلتفرم های خرده فروشی مانند JD.com در دسترس است. قیمت راه اندازی آن 3,399 یوان (493 دلار) است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  TCL به دنبال توسعه کم حاشیه ترین تبلت

نظرات در مورد : یخچال چهار درب TCL مدل Ultra-thin معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *