آنتی ویروس پادویش

یافتن شماره تلفن مالک خودرو از روی پلاک

شماره تلفن مالک خودرو از روی پلاک

یافتن شماره تلفن مالک خودرو از روی پلاک  : برخی اوقات یک راننده خودرو بی ملاحظه جلوی پارکینگ شما پارک می کند یا شما در گوشه از خیابان ماشینان را پارک کرده اید یک راننده خودرو اش را بصورت دوبل کنار خودرو شما پارک کرده است و شما نمی توانید ماشینتان را تکان دهید. در این مواقع چگونه شماره تلفن صاحب ماشین را پیدا کنیم ؟

یافتن شماره تلفن صاحب ماشین سد معبر کننده

در این روش تنها راه برای تماس با راننده و حل مشکل این است که شما با پلیس 110 تماس بگیرید و موضوع را مطرح نمایید ، پلیس با توجه به دسترسی به اطلاعات رانندگان در بخش شماره گذاری سریعا با راننده تماس میگیرند و موضوع را به ایشان اطلاع می دهند تا هر چه سریعتر خودرو خود را از این محل بردارد.

پیدا کردن راننده متخلف در صورت تصادف

در برخی مواقع، ممکن است شما با یک وقوع ناخوشایند رو به رو شوید، مانند وقوع تصادفی که یک فرد با خودرو به شما برخورد کند و با سرعت از محل حادثه فرار کند، یا شما ممکن است به هدف اخاذی، زورگویی و حمله از طرف یک فرد با خودرو قرار بگیرید و سپس آن فرد با خودروی خود فرار کند. در این حالت، شما تنها قادر به یادآوری شماره پلاک خودرو هستید. در چنین مواقعی، شما به دنبال پیدا کردن اطلاعاتی مانند شماره تلفن مالک خودرو هستید.

درباره یافتن صاحب پلاک خودرو، باید به این نکته توجه کنیم که تمام تبلیغات مربوط به وبسایت‌ها یا برنامه‌های پیدا کردن شماره تلفن با استفاده از پلاک خودرو، عموماً دروغ است و نمی‌توانید با داشتن شماره پلاک خودرو، اطلاعاتی درباره مالک آن را بدست آورید.

تنها اطلاعاتی که می‌توانید از پلاک خودرو به دست آورید، دو رقم آخر آن است که می‌توانید به منطقه محل سکونت صاحب خودرو پی ببرید. به غیر از این، هیچ اطلاعات دیگری درباره مالک پلاک خودرو در دسترس شما نخواهد بود.

پس تنها ترین راه و موثر ترین روش برای یافتن اطلاعات صاحب خودرو مراجعه به پلیس راهنمایی و رانندگی است تا راننده متخلف پیدا شده و مراحل اداری شکایت شما باید از طریق مراجع قضایی انجام پذیرد.

روش‌های یافتن مالک خودرو از روی شماره پلاک به شرح زیر است:

– یافتن اطلاعات مالک خودرو از طریق مراکز تعویض پلاک خودرو:
در صورت داشتن دستور قضایی یا انتظامی، می‌توانید به مراکز صدور تعویض پلاک مراجعه کنید و اقدام به استعلام و مشاهده اطلاعات پلاک خودرو مورد نظر نمایید.

پیدا کردن شماره از روی پلاک

– یافتن اطلاعات مالک خودرو با استفاده از مراکز پلیس +10:
در صورت نیاز به اطلاعات کاملی مثل آدرس مالک خودرو با شماره پلاک، می‌توانید به مراکز پلیس +10 مراجعه کرده و اطلاعات کاملی را درباره وضعیت خودرو و مشاهده اطلاعات پلاک آن دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : یافتن شماره تلفن مالک خودرو از روی پلاک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *