گوگل روی حالت Dashcam برای گوشی های پیکسل کار می کند

گوگل روی حالت Dashcam برای گوشی های پیکسل کار می کند

گوگل ظاهراً در حال برنامه‌ریزی برای ارائه یک ویژگی Dashcam جدید است که قرار بوده برای گوشی های پیکسل ارائه شود. این ویژگی اخیراً پس از انتشار تصادفی آن در فروشگاه گوگل Play کشف شد.

ویژگی جدید غول موتور جستجو در آخرین بیلد اپلیکیشن امنیت شخصی که 2023.04.27.532191641.8-dogfood نام دارد کشف شد. این بیلد دارای حالت جدید Dashcam بود. همانطور که از نام آن پیداست، حالت به تلفن هوشمند Pixel اجازه می دهد تا هنگام رانندگی ویدیو و صدا ضبط کند. دش کم به‌طور کلی بسیار مفید هستند و در صورت بروز هر گونه تصادف یا مسائل دیگر در جاده به گرفتن اطلاعات ارزشمند کمک می‌کنند.

برای کسانی که نمی دانند، برنامه ایمنی شخصی تعدادی ویژگی دیگر مانند اشتراک گذاری اضطراری، تشخیص تصادف خودرو و بررسی ایمنی را ارائه می دهد. بنابراین هنگامی که حالت Dashcam ارائه شد، کاربران می توانند از طریق یک میان‌بر اختصاصی “Dashcam” در صفحه اصلی به این ویژگی دسترسی داشته باشند. وقتی گوشی پیکسل در حالت دش کم است، هنوز هم می‌توان از تلفن هوشمند به‌طور کامل استفاده کرد. به عبارت دیگر، شما همچنان به ناوبری از طریق Google Maps دسترسی دارید.

قابل ذکر است که این ویژگی به صورت خودکار ساخته شده و کاربران همچنین می توانند هنگام اتصال به دستگاه های بلوتوث خاصی مانند سیستم استریو خودرو، ضبط را شروع کنند. اگرچه، ضبط با پایان یافتن اتصال به پایان می رسد. علاوه بر این، ضبط ها به طور خودکار پس از سه روز حذف می شوند مگر اینکه به صورت دستی ذخیره شوند. برای بهره وری بهتر ذخیره سازی، این برنامه همچنین ویدیوها را تا حدود 30 مگابایت در هر دقیقه فشرده می کند و حداکثر ضبط تنها تا 24 ساعت ادامه خواهد داشت. این خبر همچنین پس از انتشار آهنگ زنگ الهام گرفته شده از Kenny G توسط گوگل برای گوشی های پیکسل خود منتشر شد.

در دیگر خبرها طی کنفرانس سالانه I/O Developer، گوگل در سکوت یک نوع جدید از هدفون Pixel Buds A-Seiries را معرفی کرد. دستگاه صوتی اکنون با رنگی جدید عرضه می شود. این با رنگ جدید پیکسل 7a مطابقت دارد. نوع رنگ جدید نیز قبل از عرضه در یک رندر فاش شده بود. به غیر از یک رنگ آمیزی جدید، مشخصات اصلی هدفون  ثابت می ماند. نوع رنگی جدید سری A گوگل پیکسل بادز “Sea” نام دارد. هدفون ها رنگ آبی روشن را به خود می گیرند. بدنه داخلی هدفون TWS کمی تیره تر است در حالی که نمای بیرونی هنوز در رنگ سفید است. گزینه رنگ Pixel Buds A Sea با رنگ آبی Pixel 7a همراه است.

بیشتر بخوانید  پیدا کردن منبع تصویر به همراه جزئیات آن با استفاده از گوگل

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوگل روی حالت Dashcam برای گوشی های پیکسل کار می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *