آنتی ویروس پادویش

گوگل از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد: پیکسل واچ ۳ با چالش اپل واچ سری ۹

گوگل از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد: پیکسل واچ ۳ با چالش اپل واچ سری ۹

پیکسل واچ ۳ در رندرهای جدید: طراحی آشنا، احتمالا با باتری قوی‌تر

رندرهای جدیدی از پیکسل واچ ۳، نسل بعدی ساعت هوشمند گوگل، توسط 91Mobiles منتشر شده است. این رندرها نشان می‌دهند که طراحی این ساعت هوشمند به طور کلی شبیه به نسل قبلی خود، پیکسل واچ ۲، خواهد بود.

در این رندرها می‌توانیم دکمه‌ی چرخان و نمایشگر دایره‌ای شکل پیکسل واچ ۳ را مشاهده کنیم. گفته می‌شود که اندازه‌ی صفحه‌نمایش این ساعت ۱٫۲ اینچ خواهد بود که با نسل قبلی تفاوتی ندارد.

یکی از تغییرات احتمالی پیکسل واچ ۳، ضخامت بیشتر آن است. طبق شایعات، این ساعت هوشمند ضخامتی 14 میلی‌متری خواهد داشت که 0.4 میلی‌متر بیشتر از پیکسل واچ ۲ است. این افزایش ضخامت می‌تواند به دلیل استفاده از باتری بزرگ‌تر باشد.

گوگل از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد: پیکسل واچ ۳ با چالش اپل واچ سری ۹گوگل از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد: پیکسل واچ ۳ با چالش اپل واچ سری ۹

در رندرها، پیکسل واچ ۳ با بند مشکی نشان داده شده است. با این حال، انتظار می‌رود که این ساعت هوشمند در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه شود.

گفته می‌شود که پیکسل واچ ۳ در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد: مدل استاندارد و مدل پرو. مدل پرو احتمالاً دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و ویژگی‌های بیشتری خواهد بود.

هنوز تاریخ دقیق رونمایی و قیمت پیکسل واچ ۳ مشخص نیست. با این حال، انتظار می‌رود که این ساعت هوشمند در پاییز 2024 به بازار عرضه شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوگل از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد: پیکسل واچ ۳ با چالش اپل واچ سری ۹

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *