آنتی ویروس پادویش

گوشی Realme C33 و کسب تاییدیه های مختلف

گوشی Realme C33 و کسب تاییدیه های مختلف

در اوایل این ماه، جزئیات کمی در مورد Realme C33 آینده رویت شد. امروز این گوشی در پایگاه NBTC ظاهر شده است. در ادامه به بررسی ویژگی های محصول نسل جدید شرکت ریلمی خواهیم پرداخت.

نخست اینکه Realme C33 آینده در NBTC مشاهده شده، بنابراین دستگاه احتمالا در تایلند عرضه خواهد شد. فهرست چیز زیادی ارائه نمی دهد، به جز چند مورد. این دستگاه دارای شماره مدل RMX3624 خواهد بود و به اتصال 4G محدود می شود. هنگام جستجوی این شماره مدل، متوجه شدیم که Realme C33 قبلاً توسط FCC، EEC و BIS تأییدیه دریافت کرد. طبق این گواهی ها، این گوشی با اندروید 11 عرضه می شود و با وجود اینکه اندروید 13 منتشر شد.

این یک تلفن هوشمند رده پایه با وای فای تک باند است، اما اگر حداقل اندروید 12 برای آن در نظر گرفته می شد، مناسب بود. طبق گزارش قبلی، این گوشی در سه رنگ وارد بازار هند می‌شود. این رنگ ها رسماً طلایی شنی، آبی و دریای شب شناخته می شوند. آخرین مهم این است که در سه پیکربندی حافظه در کشور به فروش می رسد. مشتریان می‌توانند انواع 3 گیگابایت + 32 گیگابایت، 4 گیگابایت + 64 گیگابایت و 4 گیگابایت + 128 گیگابایت را انتخاب کنند.

متأسفانه، این تمام اطلاعاتی است که ما در مورد Realme C33 داریم. برای کسب اطلاعات تکمیلی باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند تا در نهایت شاهد معرفی این دستگاه اقتصادی ریلمی باشیم.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی Realme 11 Pro+ در FCC رویت شد

نظرات در مورد : گوشی Realme C33 و کسب تاییدیه های مختلف

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *