گوشی Galaxy Z Flip 4 با باتری بزرگتر از راه می رسد

گوشی Galaxy Z Flip 4 با باتری بزرگتر از راه می رسد

گلکسی زد فلیپ 3 یک دستگاه عالی است اما عمر باتری آن مطمئناً جای بهبود دارد. این یکی از تغییراتی بود که طرفداران امیدوار بودند سامسونگ با جانشین خود انجام دهد. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که گلکسی Z Flip 4 باتری بزرگ‌تری خواهد داشت. اکنون افشا جدیدی منتشر شده است که دقیقاً نشان می‌دهد سامسونگ چگونه توانسته باتری بزرگ‌تری را در گلکسی زد فلیپ 4 قرار دهد. با توجه به اینکه گلکسی زد فلیپ 4 خیلی بزرگ‌تر یا ضخیم‌تر از نسل قبلی خود نیست و این قابل توجه می باشد.

باتری 3300 میلی آمپر ساعتی گلکسی زد فلیپ 3 قطعاً برای مدل 2022 به ارتقاء نیاز داشت. سامسونگ با باتری بزرگتر 3700 میلی آمپر ساعتی این کار را دنبال کرده است. این ظرفیت در افشاگری های  قبلی ذکر شده و اکنون شکی در مورد دقیق بودن آن وجود ندارد.

طبق آخرین افشای اطلاعات در توییتر، سامسونگ لولای گلکسی زد فلیپ 4 را کمی کوچکتر کرده تا باتری بزرگتر را در خود جای دهد. این لولا در مقایسه با گلکسی زد فلیپ 3 بیش از 5 میلی‌متر باریک‌تر است. این به سامسونگ اجازه می‌دهد تا با انتقال دستگاه از 3300 میلی‌آمپر ساعت به 3700 میلی‌آمپر ساعت، ظرفیت باتری 12 درصد افزایش یابد. ارقام فاش شده نشان می دهد که این بهبود برای حداکثر 4 ساعت استفاده اضافی در روز کافی است.

این بدیهی بوده به کاری که انجام می دهد بستگی دارد، اما با این وجود پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. گلکسی زد فلیپ 4 از شارژ فوق سریع نیز پشتیبانی می کند. هنگامی که از شارژر 25 واتی یا بالاتر استفاده می شود، در حدود 30 دقیقه تا 50 درصد شارژ می شود.

بسیار خوب است که می‌بینیم سامسونگ به یکی از مشکلات گلکسی زد فلیپ 3 پرداخت. از آنجایی که در بخش طراحی تغییر زیادی نکرده، پیشرفت‌های معنی‌داری مانند اینها باعث می‌شود مشتریان تمایل به خرید دستگاه آینده داشته باشند. در هر صورت جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تایید بازگشت چیپ های اگزینوس به پرچمداران سامسونگ

نظرات در مورد : گوشی Galaxy Z Flip 4 با باتری بزرگتر از راه می رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *