پادویش

گوشی 5G بلک بری در کار نیست

گوشی 5G بلک بری در کار نیست

در ابتدای سال جاری، بازار گوشی‌های هوشمند پرهیاهو بود، زیرا OnwardMobility اعلام کرد که در حال کار بر روی گوشی هوشمند بلک‌بری با پشتیبانی شبکه 5G است. با این حال، تنها چند هفته بعد، گزارش شد که این شرکت حقوق استفاده از برند را از دست داده است. حالا این خبر رسما توسط OnwardMobility امریکایی تایید شده و گویی خبر راست است.

طبق یک اعلامیه رسمی، این شرکت اعلام کرد:

ما می‌خواهیم از همه شما به خاطر حمایت فوق‌العاده‌ای که از زمان راه‌اندازی OnwardMobility از ما کرده‌اید تشکر کنیم. با این حال، با اندوه فراوان اعلام می کنیم که OnwardMobility کار خود را به پایان می رساند و دیگر به توسعه یک گوشی هوشمند فوق امن با صفحه کلید فیزیکی در کار نیست. به عبارت ساده، پروژه تلفن 5G بلک بری رسماً به فراموشی سپرده خواهد شد.

این اعلامیه تنها شش هفته پس از افشای برنامه های این شرکت می رسد. بنابراین این یک خبر ناگوار برای کسانی است که مشتاقانه منتظر تجربه بلک بری جدید هستند. در گزارش قبلی گفته بودیم که BB در تلاش است تا از گذشته خود فاصله بگیرد. به این معنی که احتمالاً گوشی BB جدید برای مدت طولانی یا شاید همیشه وجود نخواهد داشت. جان چن، مدیر عامل بلک بری نیز تصمیم خود را برای تلاش مجدد OEM برای احیای نام تجاری با اخذ مجوز به نام آن تغییر داده بود. بنابراین این ممکن است آخرین برنامه باشد که درباره گوشی بلک بری می بینیم.

در اخباری مرتبط اوت سال گذشته ، بلک بری اعلام کرد که با OnwardMobility همکاری می کند و طی آن یک تلفن هوشمند 5G با صفحه کلید فیزیکی سنتی بلک بری عرضه می کند. تقریباً یک سال از اعلامیه می گذرد و اگر آن را کاملاً فراموش کرده اید ، نمی توانیم بگوییم شما را سرزنش می کنیم.

با این حال ، به نظر می رسد این پروژه هنوز بسیار زنده و سالم است. در حالی که ما هنوز هیچ ایده ای برای راه اندازی این تلفن نداریم ، که قبلاً برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود ، OnwardMobility از آن زمان یک صفحه پیش از تعهد راه اندازی کرده است که اساساً یک لیست انتظار آنلاین است و هنگامی که اطلاعات بیشتری در مورد تلفن در دسترس باشد ، کاربران را مطلع می کند.

بلک بری مدتهاست که دست از تولید گوشی هوشمند کشیده و بیشتر در حوزه مخابراتی فعالیت دارد تا تولید گجت دیجیتالی و از این رو باید به  فراموشی سپرد.

منبع

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گوشی 5G بلک بری در کار نیست

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *