آنتی ویروس پادویش

گوشی ریلمی GT Neo 5 با شارژ 240 واتی در راه است

گوشی ریلمی GT Neo 5 با شارژ 240 واتی در راه است

Realme GT Neo 5 با پشتیبانی از شارژ سریع 240 واتی عرضه خواهد شد. اکنون، یکی از مدیران ارشد فاش کرده است که این گوشی هوشمند آینده به لطف قدرت شارژ خود، قادر به انجام برخی شاهکارهای چشمگیر است.

به گفته Xu Qi Chase، قابلیت شارژ قدرتمند GT Neo 5 این امکان را به شما می‌دهد تا پس از شارژ کردن دستگاه تنها به مدت 30 ثانیه، یک قسمت یک ساعته از مجموعه تلویزیونی “Hurricane” (یا هر سریال دیگری) را تماشا کنید. حداقل می توان گفت که این بسیار چشمگیر است و در حال حاضر، Realme GT Neo 5 با شارژ سریع 240 واتی، سریع ترین گوشی هوشمند تجاری با شارژر است که به صورت تجاری در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

گوشی ریلمی GT Neo 5 با شارژ 240 واتی در راه است

از سوی دیگر، کاربران حتی می توانند GT Neo را 5 تا 100 درصد در کمتر از 10 دقیقه شارژ کنند. برای دستیابی به شارژ سریع 240 واتی، سازنده گوشی های هوشمند چینی اولین شارژر سفارشی 12 آمپری را عرضه کرد که به بالاترین مشخصات 21AWG×4 در صنعت رسیده است. این سیم با یک مینی شارژر 240 واتی دوگانه GaN جفت می شود که همچنین دارای بالاترین چگالی توان 2.34W/CC در صنعت است.

این شارژر جدید 5 درصد افزایش حجم دارد، اگرچه در مقایسه با شارژ سریع 150 واتی ارائه شده در نسل قبلی، قدرت آن 60 درصد افزایش یافته است. این تمام اطلاعاتی است که ما در مورد قابلیت های شارژ این گوشی هوشمند آینده داریم، بنابراین اطلاعات بیشتری را در اختیار داشته باشید زیرا زمانی که اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در دسترس باشد، به روز رسانی ها را ارائه خواهیم کرد.

برای کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند تا ریلمی این محصول خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی ریلمی NARZO N65 رونمایی شد

نظرات در مورد : گوشی ریلمی GT Neo 5 با شارژ 240 واتی در راه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *