پادویش

گوشی جدید GT Neo 5 ریلمی در راه است

گوشی جدید GT Neo 5 ریلمی در راه است

ریلمی ظاهرا در حال برنامه ریزی برای عرضه تعدادی گوشی هوشمند جدید از سری های مختلف خود است. اطلاعات مربوط به تلفن های مختلف آینده توسط معاون رئیس شرکت، Xu Qi به اشتراک گذاشته شد.

یکی از مقامات ارشد سازنده گوشی های هوشمند چینی اخیراً اعلام کرده است که این شرکت برنامه هایی برای چند گوشی هوشمند جدید از سری های فعلی و همچنین یک تلفن تاشو کاملاً جدید دارد. با شروع از سری GT، OEM قصد دارد Realme GT Neo 5 جدید را به عنوان آخرین مدل از سری GT Neo عرضه کند. جدای از این، این شرکت همچنین قصد دارد از این به بعد هر سال از دو مدل سری GT Neo رونمایی کند.

به طور مشابه، حتی دو سری گوشی در سال نیز عرضه خواهد کرد. یک مدل در اواسط سال عرضه می شود و مدل دیگر در اواخر سال روانه بازار می شود. طبق گفته های اجرایی، هر سال یک مدل معمولی سری GT نیز عرضه می شود. با این حال، جالب ترین برنامه های راه اندازی از Realme یک تلفن تاشو جدید است. به گفته زو چی، معاون ریلمی (از طریق @Sudhanshu1414)، یک گوشی هوشمند تاشو اقتصادی جدید نیز در دست ساخت است.

این بدان معنی است که شرکت در حال حاضر روی چنین دستگاهی کار می کند و توسعه آن در حال انجام است. با این حال، این مقام رسمی هیچ جدول زمانی احتمالی عرضه این محصول جدید را فاش نکرد یا جزئیات دقیق تری در مورد این گوشی تاشو به اشتراک گذاشت. بنابراین، ما نمی دانیم که چه نوع ویژگی هایی دارد یا حتی آیا سبک نوت بوک یا طراحی تاشوی تاشو دارد. این همه اطلاعاتی بود که در حال حاضر داریم، بنابراین برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در کنار ما باشید. به هر حال باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند و نباید به شایعات بی اساس پرداخت.

منبع

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *