آنتی ویروس پادویش

گلکسی رینگ سامسونگ تا 2025 از راه می رسد

گلکسی رینگ سامسونگ تا 2025 از راه می رسد

شایعات در مورد گلکسی رینگ سامسونگ همچنان در حال انتشار هستند. این رینگ هوشمند اخیراً در رشته کد برنامه Galaxy Wearable به همراه تاریخ عرضه ژانویه 2024 مشاهده شده است. با این حال، گزارش اخیر از رسانه کره جنوبی Elec نشان می دهد که رینگ ممکن است تا اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 عرضه شود.

بر اساس این گزارش، سامسونگ قصد دارد گلکسی رینگ را در کنار گلکسی زد فولد 6 سامسونگ عرضه کند و انتظار می‌رود در ماه آگوست، سپتامبر یا اکتبر 2024 وارد بازار شود. با این حال، The Elec همچنین می‌گوید که عرضه اوایل سال 2025 نیز امکان‌پذیر است.

این کمی دیرتر از چیزی است که ما انتظارش را داشتیم، زیرا شایعات قبلی تاریخ عرضه را به ژانویه 2024 تعیین کرده بودند. با این حال، شایان ذکر است که هنوز در مورد تاریخ دقیق عرضه، نامشخصی وجود دارد، زیرا طبق گزارش ها، سامسونگ در حال بررسی گرفتن مجوز پزشکی برای دستگاه است. این امر به تایید مقررات برای قرائت‌هایی که توسط سنسورهای مختلف گرفته می‌شود (مانند سنسور ضربان قلب) نیاز دارد و می‌تواند تاریخ انتشار را بیشتر به عقب براند.

همانطور که وبلاگ اشاره می کند، توسعه محصول معمولاً هفت تا هشت ماه طول می کشد و دریافت تاییدیه پزشکی 10 تا 12 ماه اضافه می کند. با در نظر گرفتن همه این فرآیندها، راه‌اندازی در سال 2025 محتمل تر است. گزارش The Elec همچنین حاکی از آن است که سامسونگ تنها در حال توسعه یک مدل از رینگ است که در چهار سایز عرضه خواهد شد. هنوز روزهای اولیه برای عرضه رینگ بوده، اما به احتمال زیاد سامسونگ آن را اعلام خواهد کرد، حتی اگر زمان زیادی برای انتشار آن نیاز باشد.

گلکسی رینگ در نزدیکی

در دیگر خبرها سامسونگ طی سه سال گذشته با AMD برای توسعه چیپ گرافیکی موبایل پردازنده‌های Exynos خود کار کرده است. اولین ثمره این همکاری Exynos 2200 بود که دارای پردازنده گرافیکی Xclipse سامسونگ است. این چیپ از معماری RDNA 2 AMD بهره می برد و در سری گلکسی S22 استفاده می شد.

در آوریل 2023، سامسونگ و AMD اعلام کردند که به همکاری با یکدیگر ادامه خواهند داد تا گرافیک با کیفیت بالا را به گوشی های هوشمند بیشتری ارائه کنند. با این حال، یک شایعه جدید نشان می دهد که سامسونگ ممکن است در آستانه پایان دادن به همکاری خود با AMD باشد. طبق شایعات، تیم System LSI Samsun در حال بررسی توسعه پردازنده‌های گرافیکی موبایل داخلی خود به جای ادامه دادن با همکاری AMD است.

بیشتر بخوانید  مزایای تلویزیون‌های QLED سامسونگ زیر ذره بین

این امر به سامسونگ اجازه می‌دهد تا کنترل کاملی بر طراحی پردازنده‌های گرافیکی خود داشته باشد، که اجزای حیاتی برای بازی‌های موبایلی و سایر برنامه‌های گرافیکی فشرده هستند. اگر این افشا درست باشد، بدان معنی است که پردازنده‌های اگزینوس آینده می‌توانند به جای معماری AMD از پردازنده گرافیکی سامسونگ استفاده کنند. این می تواند تأثیر قابل توجهی بر بازار پردازنده گرافیکی موبایل داشته باشد، زیرا AMD در سال های اخیر سهم بازار را به دست آورده است.

انتظار می رود سامسونگ نسل بعدی پردازنده Exynos 2400 خود را در سال 2024 عرضه کند. طبق اطلاعات فاش شده، Exynos 2400 همچنان از یک پردازنده گرافیکی مبتنی بر AMD بهبود یافته استفاده خواهد کرد. با این حال، چشم انداز بلندمدت همکاری سامسونگ و AMD نامشخص است. سامسونگ هنوز شایعات مربوط به برنامه های خود برای پایان دادن به همکاری خود با AMD را تایید یا رد نکرده است. با این حال، می تواند نشانه ای باشد که سامسونگ به دنبال کاهش اتکای خود به تامین کنندگان شخص ثالث و به دست آوردن کنترل بیشتر بر زنجیره تامین خود است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گلکسی رینگ سامسونگ تا 2025 از راه می رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *