آنتی ویروس پادویش

گزارش اسنپ از بورسیه‌ ۲ قهرمان ورزشی در طرح «مستقیم تا رویا»

دومین بورسیه‌ کاربران راننده بااستعداد اسنپ ۴۰۰ میلیونی شد

در دوره دوم اجرای طرح “مستقیم تا رویا”، اسنپ تصمیم گرفته است به همراه افزایش مبلغ بورسیه به ۴۰۰ میلیون تومان، دو کاربر راننده با استعداد خود را همزمان بورسیه کند.

طرح “مستقیم تا رویا” که از سال ۱۴۰۰ شروع شده است، هدف آن حمایت مالی از کاربران راننده با استعداد است. در این دوره، دو قهرمان ورزشی ایران به نام‌های حسین رسولی، دارنده مدال طلای پرتاب دیسک در مسابقات آسیایی هانگژو، و مرتضی محبی، عضو تیم والیبال بزرگسالان عقاب نهاجا، به طور کلی ۸۰۰ میلیون تومان بورسیه دریافت کردند.

با توجه به گزارش روابط عمومی اسنپ، این شرکت به طور مداوم با رصد اخبار و دغدغه‌های کاربران راننده و مسافر، از استعدادهای ویژه برخی از افراد فعال در ناوگان خود در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و علمی آگاه می‌شود. این استعدادها هر کدام هدفی بزرگ در زندگی شخصی خود دارند. هدف اصلی طرح “مستقیم تا رویا”، حمایت از این استعدادها با اختصاص بورسیه به کاربران راننده است تا بتوانند در راه رسیدن به اهدافشان حمایت شوند.

با بورسیه‌ اسنپ؛ دست به فرمون، تا آرزوت برون!

توسعه فرهنگ تاکسی اینترنتی درخواست از یک سو و فعالیت شرکت‌های حمل‌و‌نقل آنلاین در ناوگان خود به عنوان کار پاره‌وقت، موقتی و اضطراری، به وجود مسائل، ظرفیت‌ها و چالش‌های جدیدی انجامیده است. یکی از این موارد، فعالیت استعدادهای مختلف در بازه‌های زمانی خاص و متناسب با وقت آزادشان در تاکسی‌های اینترنتی است.

اسنپ با تشخیص و شناسایی این استعدادها، قصد دارد با توانایی و ظرفیت خود از آن‌ها حمایت کند. این استعدادها، با حمایت و فراهم ساختن امکانات لازم، می‌توانند افتخارات بزرگی را در سطح ملی و بین‌المللی به دست آورند. طرح “مستقیم تا رویا” به منظور ایجاد شرایطی برای رانندگان با استعداد طراحی شده است تا به سرعت به سوی رویاهای بزرگ خود پیشروی کنند.

دومین بورسیه‌ کاربران راننده بااستعداد اسنپ ۴۰۰ میلیونی شد

اختصاص بورسیه‌ اسنپ به قهرمان رشته‌ پرتاب دیسک

حسین رسولی، قهرمان پرتاب دیسک تیم ملی، اولین فردی بود که در سال ۱۴۰۲ توسط اسنپ بورسیه دریافت کرد. او دارنده مدال طلای مسابقات هانگژو است و در سال ۱۳۷۸ به دنیا آمد. مسیر طولانی‌ای از افتخارآفرینی‌های ایران برای او پیش رو است. درباره فعالیت خود در تاکسی‌های اینترنتی، او می‌گوید: “زمانی که به ناوگان اسنپ پیوستم، از نظر اقتصادی بسیار دشوار بود؛ حتی برای خرید شامپو هم پولی نداشتم. متأسفانه، حمایت مالی حداقلی از سوی نهادهای مرتبط وجود نداشت و مربیم همیشه به یادآوری می‌کرد که فقط به هدف اصلی یعنی کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی فکر کنم. شرایط زندگی من به گونه‌ای بود که جز کار کردن در کنار ورزش، راه دیگری نداشتم. یکی از بهترین گزینه‌ها برای من، فعالیت در ناوگان اسنپ بود که وقت آزادم را به آن اختصاص می‌دادم.”

بیشتر بخوانید  اسنپ‌فود و ثبت ۱۰۰ میلیون سفارش

رسولی، درباره طرح بورسیه، ادامه می‌دهد: “من خدا را شکر می‌کنم که در آن زمان اسنپ بهبود قابل توجهی در شرایط اقتصادی من ایجاد کرد. روزهای جمعه، تا جایی که توان داشتم، در اسنپ فعالیت می‌کردم و این کار به من کمک کرد تا به مسابقات برسم. از تیم اسنپ بابت این حمایت تشکر می‌کنم. وقتی برای بورسیه با من تماس گرفتند، بسیار خوشحال شدم و امیدوارم با این طرح، استعدادهای ورزشی و هنری دیگر نیز بتوانند در راه رسیدن به رویاهایشان موفق باشند.”

اختصاص بورسیه‌ اسنپ به قهرمان رشته‌ی والیبال

مرتضی محبی، ورزشکار بورسیه شده توسط اسنپ در سال ۱۴۰۲، اکنون عضو تیم عقاب نهاجا در لیگ دسته‌یک کشور است. او در سال ۱۳۸۴ به دنیا آمد و تاکنون توانسته ۲۱ مدال در سطح استانی، منطقه‌ای و ملی کسب کند، از جمله نایب‌قهرمانی در لیگ برتر نوجوانان، قهرمانی در مسابقات دانش‌آموزی و قهرمانی در لیگ جوانان کشور.

محبی درباره فعالیت خود در تاکسی‌های اینترنتی می‌گوید: “شروع فعالیت من در اسنپ با هدف کمک مالی به پدر آغاز شد. با توجه به تمایل بیشتر به ورزش و افزایش هزینه‌های شخصی، فعالیت در اسنپ یکی از راه‌های کمترین تداخل با شرایط یک ورزشکار به حساب می‌آید. برای یک ورزشکار، تمرکز بر ورزش از همه مهم‌تر است.”

در پایان سخنان خود، او افزود: “با آگاهی از بورسیه اسنپ، رسیدن به رویای بلندمدت خود، یعنی حضور در مسابقات ۲۰۲۸ در آمریکا، به طور قابل توجهی برایم آسان‌تر شده است. به نظر می‌رسد برای اولین بار در زندگیم، فشار اقتصادی کمتری روی شانه‌هایم حس می‌کنم و می‌توانم با تمرکز بیشتری برای تحقق آرزوهایم تلاش کنم.”

دومین بورسیه‌ کاربران راننده بااستعداد اسنپ ۴۰۰ میلیونی شد

قهرمان شما رسید!

حسین رسولی و مرتضی محبی، دو قهرمان فعال در رشته‌های پرتاب دیسک و والیبال، منتخبان این دوره بورسیه اسنپ هستند. در دوره قبل (سال ۱۴۰۰)،  امیرمحمد بیات، دارنده مدال برنز وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسابقات جهانی روسیه ۲۰۲۱ بورسیه اسنپ شده بود.

اسنپ ابراز امیدواری کرده است که همچون این سه استعداد ورزشی، کاربران راننده نخبه و مستعد کشور در زمینه‌های مختلف از حمایت‌های لازم برای رسیدن به رویاهایشان برخوردار شوند.

این شرکت در تلاش است تا با رصد و پایش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی افراد مستعد ناوگان خود (خودرو، باکس، پیک اسنپ‌فود، وانت و …) را شناسایی و در طرح «مستقیم تا رویا» از این استعدادهای ورزشی، هنری، علمی و فرهنگی حمایت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استعدادهای بورسیه شده به اینجا مراجعه کنید.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گزارش اسنپ از بورسیه‌ ۲ قهرمان ورزشی در طرح «مستقیم تا رویا»

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *