پادویش

کیف پول من؛ بزرگترین مرجع خرید و فروش دوج کوین در ایران

آموزش ساخت NFT و فروش آن

خرید و فروش دوج کوین یکی از روش‌های سرمایه گذاری در حوزه رمز ارزها به شمار می‌رود. این ارز دیجیتال با توجه به قیمت نسبتا پایینی که داشته است، توانسته در سال‌های پس از عرضه خود به عنوان یک ارز دیجیتال معتبر در بازار حضور داشته باشد و طرفداران زیادی نیز برای این ارز دیجیتال پیدا شوند.

دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال است که در ابتدا به عنوان یک شوخی با ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین به بازار ارائه شد. حتی نماد آن هم یک سگ بامزه است. با استقبال کاربران از این ارز دیجیتال و حمایت افراد سرشناسی مانند ایلان ماسک از ارز دیجیتال دوج کوین، کم کم ارزش آن در بازار بیشتر شد تا جایی که امروز در میان 10 ارز دیجیتال برتر قرار دارد؛ اما برای سرمایه گذاری روی این راز دیجیتال، بهتر است که از یک مرجع معتبر استفاده کنید. در این مطلب، علاوه بر معرفی ارز دیجیتال دوج کوین و قابلیت‌های آن، پلتفرم کیف پول من را نیز به شما معرفی خواهیم کرد که یکی از بزرگترین صرافی‌ها برای خرید و فروش دوج کوین به شمار می‌رود.

  • سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زوم تک در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مقاله پیشنهاد شده: ساخت NFT

معرفی ارز دیجیتال دوج کوین

دو تن از مهندسان نرم افزار در سال 2013 با استفاده از میم کوین معروف آن زمان، ارز دیجیتالی را به نام دوج کوین doge coin ساختند. این ارز دیجیتال، در واقع یک ارز دیجیتال منبع باز است و برای شوخی با ارزهای دیجیتال ایجاد شد. به همین دلیل به این نوع از ارزهای دیجیتال، میم کوین نیز گفته می‌شود. این ارز دیجیتال، برخلاف ارزهای دیجیتال دیگر که پشت هر کدام یک برنامه خاص وجود داشت، بدون هیچ برنامه و هدفی ساخته شد و تنها هدف آن هم تمسخر ارز دیجیتال بیت کوین بود؛ اما اکنون با توجه به چرخش بازار و بالا رفتن ارزش این ارز دیجیتال، دوج کوین هم به بازار رقابتی ارزهای دیجیتال اضافه شد.

رمزارز دوج کوین مانند بیت کوین و اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال، روی بستر بلاکچین طراحی و رمزنگاری شده است؛ اما برخلاف این ارزها، دوج کوین به صورت نامحدود عرضه می‌شود. دوج کوین نیز مانند ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین، قابل استخراج کردن است. افراد می‌توانند با استفاده از رایانه‌های خود و با حل معادلات پیچیده ریاضی تراکنش‌های انجام شده، آن‌ها را پردازش و در شبکه بلاک چین دوج کوین به ثبت برسانند. به این افراد به عنوان پاداش دوج کوین اهدا می‌شود. البته با توجه به قیمت پایین این ارز دیجیتال، خرید دوج کوین به صرفه‌تر خواهد بود.

دوج کوین ویژگی‌هایی دارد که باعث شده تا طرفداران آن زیاد باشد. با توجه به نامحدود بودن عرضه این ارز دیجیتال و همچنین استخراج نامحدود آن، کارمزد تراکنش با ارز دیجیتال دوج کوین نیز پایین است. همچنین با توجه به این که این ارز دیجیتال یک شوخی بود، کاربران برای شوخی کردن آن را خرید و فروش می‌کنند و همچنین در امور خیریه نیز این ارز دیجیتال بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در دنیای ارزهای دیجیتال، مصاحبه‌ها و توییت‌های افراد تاثیر گذار در مورد ارزهای دیجیتال روی قیمت آن‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود. یکی از دلایل افزایش قیمت و محبوبت دوج کوین نیز حمایت‌های ایلان ماسک و ده‌ها تن دیگر از افراد سرشناس از این ارز دیجیتال است.

خرید و فروش دوج کوین در ایران

آموزش ساخت NFT و فروش آن

با توجه به این که دوج کوین قیمت بسیار پایینی دارد، افراد زیادی در ایران اقدام به خرید و فروش این ارز دیجیتال می‌کنند؛ اما برای خرید و فروش و معامله با ارزهای دیجیتال، باید از یک بستر امن استفاده کنید که امکانات کافی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در حوزه رمزارزها، صرافی‌های بین المللی زیادی مانند بایننس هستند که کاربران برای معاملات ارزی خود از این صرافی‌ها استفاده می‌کنند؛ اما برای کاربران ایرانی استفاده از این صرافی‌ها نیازمند خرید وی پی اس است تا بتوانند تحریم‌ها را دور بزنند.

از همین رو، با توجه به این که دوج کوین یک ارز دیجیتال نسبتا ارزان است راحت خرید و فروش می‌شود، بهتر است که از صرافی‌های داخلی برای این کار استفاده کنید. در میان صرافی‌های داخلی نیز، صرافی کیف پول من با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد یکی از بهترین مراجع خرید و فروش ارز دیجیتال دوج کوین به شمار می‌رود.

با توجه به این که بازار ارزهای دیجیتال، یک بازار پر ریسک است، باید توجه کنید که قیمت ارزهای دیجیتال با توجه به موارد مختلف دچار تغییر و نوسان می‌شوند. برای مثال، در سال 2017 قیمت دوج کوین همراه با سایر ارزهای دیجیتال روند افزایشی داشت و در سال 2018 نیز کاهش پیدا کرد. اما در سال 2021، دوج کوین حدود 5000 درصد افزایش و رشد قیمت داشته است. به همین دلیل در این بازار باید به متغیرهای زیادی توجه کنید.

همچنین پس از خرید دوج کوین باید آن را در یک کیف پول امن نگهداری کنید. در صرافی کیف پول من، می‌توانید یک کیف پول اختصاصی برای خود داشته باشید تا پس از خرید، ارز دیجیتال مورد نظر را در آن نگهداری کنید.

مقاله پیشنهادی: سیگنال ارز دیجیتال را در وبلاگ کیف پول من بخوان!

مزایای استفاده از صرافی کیف پول من برای معاملات دوج کوین

ارزهای دیجیتال، معمولا دارای یک هدف خاص هستند. اما ارز دیجیتال دوج کوین صرفا برای شوخی ساخته شده بود و پس از مدتی با وجود حمایت کاربران توانست جایگاه خود را در میان ارزهای دیجیتال دیگر پیدا کند. این ارز دیجیتال که روی شبکه بلاک چین توزیع شده، به صورت نامحدود در میان کاربران وجود دارد. این مورد نیز بر خلاف دیگر ارزهای دیجیتال است. همچنین قیمت پایین دوج کوین در مقابل دیگر ارزها مانند ارز دیجیتال بیت کوین، یکی از دلایل استفاده کاربران از این ارز دیجیتال است. دوج کوین را باید مانند هر ارز دیجیتال دیگری، پس از خرید در یک کیف پول باید ذخیره کرد.

دوج کوین، یکی از ارزهای دیجیتال ارزان قیمت است که به دلیل قیمت پایین و همچنین کم بودن کارمزد معاملات آن، طرفداران زیادی در ایران دارد. از همین رو، کاربران ایرانی برای خرید و فروش دوج کوین، باید از یک صرافی امن استفاده کنند. صرافی کیف پول من یکی از صرافی‌های داخلی است که امکانات زیادی را برای افرادی که قصد معامله با دوج کوین را دارد ارائه می‌کند.

هنگام خرید هر ارز دیجیتالی مانند دوج کوین، شما حتما به یک کیف پول امن احتیاج خواهید داشت تا آن را در کیف پول خود ذخیره کنید. در صرافی کیف پول من شما نیاز به خروج از صرافی و انتقال ارز دیجیتال به یک کیف پول دیگر را ندارید و می‌توانید از کیف پول خود صرافی استفاده کنید که قابلیت‌های متعددی نیز برای کاربران دارد. در سایت این صرافی و در قسمت کیف پول، می‌توانید کیف پول خود را بسازید. همچنین می‌توانید چند حساب کاربری در کیف پول خود برای اعضای خانواده ایجاد کنید. به این ترتیب می‌توانید حساب‌های دیگر اعضا مانند فرزندان خود را مدیریت کنید.

در صرافی کیف پول من، شما می‌توانید امکانات متعددی را دریافت کنید. از جمله وجود بیش از هزار ارز دیجیتال معتبر در این صرافی که باعث می‌شود تا افراد با همه سلیقه‌ها از آن استفاده کنند. این تنوع باعث می‌شود تا به راحتی بتوانید ارزهای مورد نظر را به یکدیگر تبدیل کنید تا ارز دیجیتال خود را وارد بازارهای بین المللی کنید. همچنین ارائه قیمت لحظه‌ای نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این صرافی به شمار می‌رود؛ برای مثال برای خرید پولکادات شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را مشاهده کنید و نیازیبه استفاده همزمان از یک سایت دیگر نیست.

پرداخت‌ها و واریزهای آنی ارزهای دیجیتال به حساب کاربران از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد در این صرافی هستند. پرداخت‌ها در این صرافی به صورت ریالی هستند و کارمزد معاملات نیز کاملا مناسب خواهد بود. به همین دلیل، صرافی کیف پول من بزرگترین مرجع برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به شمار می‌‌رود و شما می‌توانید با خرید از این صرافی از امکانات آن استفاده کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کیف پول من؛ بزرگترین مرجع خرید و فروش دوج کوین در ایران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *