آنتی ویروس پادویش

کیبورد گیمینگ شارکون SKILLER SGK20 معرفی شد

کیبورد گیمینگ شارکون SKILLER SGK20 معرفی شد

شارکون کیبورد گیمینگ SKILLER SGK20 را معرفی کرده است که با توجه به نیازهای گیمرها و تایپیست ها ساخته شده است. از نظر طراحی، SKILLER SGK20 با چیدمان مینیمالیستی و جمع و جور سه بلوکی خود متمایز بوده و آن را برای کاربری مختلف مناسب می کند.

یک کانال کابلی یکپارچه در زیر صفحه کلید به حفظ یک فضای کاری تمیز و بدون درهم و برهم کمک می کند. SKILLER SGK20 یک انتخاب بین دو نوع سوئیچ ارائه می دهد: قرمز یا قهوه ای که هر دو از سایز معتبر Huano تهیه شده اند. سوئیچ‌های قرمز کلیدهای سریع و بی‌صدا را ارائه می‌کنند و برای گیمرهای مشتاق مناسب هستند. از سوی دیگر، سوئیچ‌های قهوه‌ای، با یک نقطه محرک محسوس، به تایپیست‌ها و گیمرهای گاه به گاه پاسخ می‌دهند. صرف نظر از انتخاب شما، هر دو نوع سوئیچ طول عمر قابل توجه 20 میلیون ضربه کلید را ارائه می‌دهند.

قابل ذکر است که SKILLER SGK20 دارای نورپردازی RGB است. چیزی که آن را متمایز می کند، سطح سفارشی سازی بوده که ارائه می دهد. کاربران می توانند نور RGB را از طریق نرم‌افزار قابل دانلود، تنظیم رنگ، شدت و روشنایی شخصی سازی کنند. این نرم افزار همچنین شامل 18 افکت نوری از پیش برنامه ریزی شده است. سفارشی‌سازی‌ها را می‌توان در پروفایل‌های مختلف نور ذخیره کرد و انعطاف‌پذیری را برای کاربران فراهم می‌کند. علاوه بر این، نرم افزار امکان ایجاد حداکثر 20 پروفایل بازی، بسته بندی تنظیمات شخصی و ماکرو را فراهم می کند.

SKILLER SGK20 با قیمت رقابتی 39.90 یورو از طریق خرده فروشی هایی مانند آمازون عرضه می شود.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کیبورد گیمینگ شارکون SKILLER SGK20 معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *