کشف قدیمی‌ترین یخچال ال‌جی در ایران

کشف قدیمی‌ترین یخچال ال‌جی در ایران

یافتن قدیمی‌ترین یخچال‌های الجی و جایگزین شدن آن‌ها با یخچال‌های مدرن و پیشرفته
تهران- یکی از مشکلات بزرگ مشتریان قدیمی الجی این است که گاهی دلشان می‌خواهد ماشین لباسشویی یا یخچالی که تازه وارد بازار شده را بخرند اما دستگاهی که سالهای سال پیش خریدهاند هنوز مثل روز اول کار می‌کند! پس با چه انگیزهای هزینه دستگاه جدید را تقبل کنند و چطور از کنار وفاداری دستگاه قدیمی ساده بگذرند.
یخچال‌های ال‌جی بیش از سه دهه است با ارائه امکاناتی متمایز، میهمان خانواده‌های ایرانی هستند. این محصولات از همان زمان که با نام گلداستار در بازار می‌درخشیدند و بخشی از خاطرات خوب قدیمی را در ذهن‌ها حک کرده‌اند تا امروز که در قالب ساید‌بای‌سایدهای پیشرفته ال‌جی با درب جدید (Door-in-Door) محبوبیت گسترده یافته اند، همواره تجلی کیفیت، دوام و طراحی زیبا بوده‌اند.

در همین راستا الجی و گلدیران طی فراخوانی توانستند وفادارترین یخچال‌ها و صاحبان‌اش را پیدا کنند.

طی این فراخوان از کسانی که یخچال ال‌جی قدیمی‌شان همچنان سالم و سرحال کار می‌کرد خواسته شد در این مسابقه شرکت کنند و شانس برنده شدن جدید‌ترین یخچال چند درب،‌ Next P دوستداشتنی را بدست آورند، یخچالی مدرن که اولین و جدیدترین یخچال دارای سیستم تصفیه آب جهان است. .

در این فراخوان که با استقبال بی‌نظیر بیش از 40 هزار نفری مردم ایران همراه بود در نهایت تعداد 107 دستگاه از مناطق مختلف ایران جمع آوری شد که شرکت خدمات گلدیران پس از بررسی شماره سریال و اطمینان از سالم بودن این محصولات ، 20 نفر را به عنوان دارنده قدیمی ترین یخچالهای ال‌جی معرفی کرد. از بین این 20 نفر آقای سعید مهدی آبادی از کرمانشاه  به عنوان دارنده قدیمی ترین یخچال با قدمت بالای 30 سال شناخته شد و جایزه خود را که یک دستگاه یخچال چند درب  Next P بود دریافت کرد. همچنین علاوه بر وفادارترین یخچال و صاحبش، میان سایر شرکت‌کنندگان نیز قرعه‌کشی برگزار شد و به سه نفر منتخب یخچال‌های مدرن BF-214PW ال‌جی اهدا گردید که اسامی این دوستان در ادامه آمده است:
زهرا طاهري      برنده یک دستگاه یخچال BF-214PW ال جی از تهران
امین رضایی       برنده یک دستگاه یخچال BF-214PW ال جی از کرج
غزاله فلاح         برنده یک دستگاه یخچال BF-214PW ال جی از تهران

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کشف قدیمی‌ترین یخچال ال‌جی در ایران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *