آنتی ویروس پادویش

کد دستوری بسته ویژه اعیاد شعبانیه همراه اول

کد دستوری هدیه اعیاد شعبانیه همراه اول

به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان و ولادت‌های باشکوه حضرت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، حضرت زین العابدین (ع) و حضرت مهدی (عج)، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) بسته ویژه اعیاد شعبانیه را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود، و همچنین مشترکان انارستان، در نظر دارد.

این بسته اعیاد شعبانیه ویژه مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول شامل 3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت می‌شود. متقاضیان می‌توانند این بسته سه روزه را با 60 درصد تخفیف، به قیمت 12 هزار تومان خریداری کنند.

مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند با شماره گیری «ستاره 100 ستاره 671 مربع» این بسته را خریداری و فعالسازی کنند.

همچنین، مشترکان انارستان نیز می‌توانند بسته سه روزه ویژه اعیاد شعبانیه که شامل 1 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت است، با 60 درصد تخفیف به قیمت 3 هزار تومان خریداری نمایند.

برای مشترکان سیم‌کارت انارستان نیز این بسته قابل خریداری و فعالسازی است و می‌توانند از طریق شماره گیری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» اقدام کنند.

این بسته‌ها در مرحله اول، از سه شنبه 24 تا پنجشنبه 26 بهمن ماه 1402 فعال خواهند شد و مشترکان می‌توانند در این بازه زمانی خرید و فعالسازی را انجام دهند.

همچنین، مرحله دوم همزمان با نیمه شعبان و از شنبه 5 اسفند تا دوشنبه 7 اسفند ماه 1402 فعال می‌شود و متقاضیان می‌توانند در این بازه زمانی نسبت به خرید و فعالسازی بسته اقدام کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کد دستوری بسته ویژه اعیاد شعبانیه همراه اول

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *