آنتی ویروس پادویش

کاهش نرخ بهره در سراسر جهان، امیدها را به افزایش قیمت بیت‌کوین در کوتاه‌مدت افزایش می‌دهد.

کاهش نرخ بهره در سراسر جهان، امیدها را به افزایش قیمت بیت‌کوین در کوتاه‌مدت افزایش می‌دهد.

تحلیل قیمت بیت کوین: عقب‌نشینی موقت یا فرصتی برای خرید؟

بیت کوین روز گذشته در تلاش برای عبور از سطح مقاومتی 72 هزار دلاری ناکام ماند و به کانال 70 هزار دلاری سقوط کرد. با این حال، این ارز دیجیتال بار دیگر به بالای 71 هزار و 230 دلار بازگشته و سیگنال‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد.

کاهش نرخ بهره در سراسر جهان، امیدها را به افزایش قیمت بیت‌کوین در کوتاه‌مدت افزایش می‌دهد.

تحلیلگران علیرغم این افت اخیر، همچنان به روند صعودی بیت کوین خوش‌بین هستند. آنها معتقدند که شرایط کلان، از جمله سیاست‌های پولی تسهیلی بانک‌های مرکزی در سراسر جهان، به نفع دارایی‌های پرریسک مانند بیت کوین عمل می‌کند.

کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا، بانک مرکزی دانمارک و بانک مرکزی کانادا در هفته‌های اخیر، گواه این موضوع است. به علاوه، انتظار می‌رود که فدرال رزرو ایالات متحده نیز به زودی به این روند بپیوندد، به خصوص اگر گزارش اشتغال ماه می که امروز منتشر می‌شود، نشان‌دهنده رشد اقتصادی و کاهش تورم باشد.

انتشار داده‌های تورم در اواخر ماه جاری نیز می‌تواند محرک دیگری برای بیت کوین باشد. جفری کندریک، رئیس بخش دارایی‌های دیجیتال و فارکس شرکت استاندارد چارترد، در گزارشی که روز پنج‌شنبه منتشر شد، هدف قیمتی 150 هزار دلاری را برای بیت کوین تا پایان سال پیش‌بینی کرد و احتمال ثبت رکورد جدید در چند روز آینده را نیز مطرح کرد.

در مجموع، چشم‌انداز کوتاه‌مدت برای بیت کوین مثبت به نظر می‌رسد. با این حال، همانطور که همیشه، سرمایه‌گذاران باید قبل از هرگونه اقدامی، تحقیقات خود را انجام داده و با احتیاط معامله کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کاهش نرخ بهره در سراسر جهان، امیدها را به افزایش قیمت بیت‌کوین در کوتاه‌مدت افزایش می‌دهد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *