پادویش

کامپیوتر آی مک اپل با چیپ M3 در راه است

کامپیوتر آی مک اپل با چیپ M3 در راه است

چند سال می گذرد که اپل شروع به ارتقاء ترکیب IMAC با تراشه های اپل سیلیکون کرد ، اما این شرکت موفق شده است فقط مدل های 24 اینچی را به روز کند. در حال حاضر، غول فناوری مبتنی بر Cupertino با مدل جدیدی از اپل iMac ، که توسط چیپست Apple M3 جدید ساخته شده است ، که هنوز توسط این شرکت راه اندازی نشده است ، در حال ارائه است.

براساس گزارش مارک گورمن در Power On Newsletter ، نسل بعدی اپل IMACS ، با حمل نام های Codenames J433 و J434 ، در مرحله پیشرفته تست اعتبار سنجی مهندسی (EVT) قرار دارد و این شرکت در حال حاضر تست های تولید را اجرا می کند.

متأسفانه ، به نظر می رسد که غول فناوری فقط روی مدل 24 اینچی IMAC کار می کند و این تنها نسخه ای است که در ماه های آینده رسمی خواهد شد.

این گزارش می افزاید: IMAC آینده برای همان مجموعه ای از رنگ هایی که قبلاً M1 IMAC راه اندازی شده است ، آزمایش می شود که شامل نقره ، آبی ، صورتی و نارنجی است. این احتمال وجود دارد که این شرکت همچنین بتواند گزینه های رنگ زرد ، سبز و بنفش را اضافه کند.

پیش بینی می شود این محصول پس از سه ماه وارد تولید انبوه شود ، به این معنی که این دستگاه می تواند به طور رسمی در نیمه دوم سال جاری راه اندازی شود. ما همچنین انتظار داریم که در مورد چیپست M3 در WWDC در اواخر سال جاری اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

اپل فرایند انتقال دستگاه های خود را از پردازنده های اینتل به تراشه های سیلیکون سیب خود آغاز کرد و در حالی که IMAC حرکت را در سال 2021 با IMAC 24 اینچی با قدرت M1 آغاز کرد ، این شرکت هنوز نسخه 27 اینچی را بروزرسانی نکرد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کامپیوتر آی مک اپل با چیپ M3 در راه است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *