آنتی ویروس پادویش

آیا کارگزاری آگاه هک شده است ؟ دلیل از دسترس خارج شدن کارگزاری آگاه چه بود ؟

هک شدن کارگزاری آگاه

هک کارگزاری آگاه ؟ : کارگزاری آگاه یکی از پر طرفدار ترین کارگزاری های بورس در ایران است ، امروز 99/4/4 وب سایت و اپلیکیشن های کارگزاری آگاه از دسترس خارج شد ، بسیاری از کاربران کارگزاری آگاه به دنبال گرفتن خسارت و شکایت از کارگزاری برای جبران خسارت هاو ضرر های وارده بر آنها هستند.

بیانیه کارگزاری آگاه در مورد از دسترس خارج شدن سایت

بیانیه کارگزاری آگاه در زمینه از دسترس خارج شدن سایت بصورت زیر بوده است :

هک شدن کارگزاری آگاه

نظرات کاربران کارگزاری آگاه در شبکه های اجتماعی در واکنش به از دسترس خارج شدن کارگزاری آگاه :

بسیاری از کامنت ها در مورد شکایت از کارگزاری بوده است ، همچنین برخی از کاربران به دنبال جبران ضرر و زیان های وارده به پرتفوی شان بوده اند. در این میان هنوز مدیران کارگزاری آگاه در این زمینه هیچ اظهار نظر و واکنشی نشان نداده اند.

همچنین بسیاری از کامنت ها در صفحه رسمی کارگزاری آگاه در اینستاگرام مبنی بر خروج کاربران از این کارگزاری بوده است.

این در حالی است که بسیاری از کامنت ها به هنگی سیستم های کارگزاری آگاه در هفته های گذشته هم اشاره داشته اند. و به عدم اقدام کارگزاری به تامین زیرساخت های مناسب نسبت به وضعیت موجود بوده است.

بیشتر بخوانید : پولدارترین کشورهای جهان

خیلی از کاربران هم بر این معتقد هستند که از دسترس خارج شدن کارگزاری به عمد و برای جلوگیری از منفی شدن بازار اتفاقا افتاده است.

داریوش شکری میگه : شکایت رو تنظیم کنیم با مراجع قضایی ازتون شکایت میکنیم.

با از دسترس خارج شدن سامانه آنلاین معاملات در این کارگزاری دغدغه بسیاری از کاربران این کارگزاری این است که برای انجام معاملات خود چه باید بکنند.

جالب اینجاست کارگزاری های دیگر هم هنگام معاملات بورس با مشکلات بسیاری روبرو هستند و سفارش گیری در کارگزاری مفید و آگاه و برخی از کارگزاری های دیگر هم با مشکلاتی روبرو می شود که عملا سهام داران با ضرر های هنگفتی روبرو می گردند چرا که در لحظه نمی توانند خرید یا فروش های سهام خود را اجرایی کنند.

بیشتر بخوانید : تحلیل رایگان نماد های بورسی

آیا ناظری بر کارگزاری ها نیست که اینچنین کارگزاری ها جولان می دهند و حق سهامداران براحتی خورده می شود.

بیشتر بخوانید  تعداد 365 حساب بانکی توسط یک پسر 22 ساله ی تهرانی هک شد

درآمد حاصل از خرید و فروش ها و کارمزد هایی که برای هر خرید و فروش از سهامداران دریافت می شود به کجا می رود ؟ آیا کارگزاری  ها نباید نسبت به گسترش زیر ساخت هایشان اقدام کنند ؟ منتظر نظرات سازنده شما هستیم.

بیشتر بخوانید : 

اپلیکیشن سهام یاب ؛ ابزاری قدرتمند برای خریدران سهام در بورس

دلار دستوری چیست ؟

چگونه میلیاردر شویم ؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا کارگزاری آگاه هک شده است ؟ دلیل از دسترس خارج شدن کارگزاری آگاه چه بود ؟

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. من دلیل اصلی و واقعی را میگویم اگر تاریخ اقتصاد ایران را بخوانید متوجه میشوید در ایران هیچ وقت بورس به معنی کلمه و چیزی که در اروپا امریکا بوده هیچ وقت نداشتیم و الان هم نداریم و برای مردم بورس هیچ اهمیتی نداشته و الان هم ندارد و بورس نیمه دولتی ایران در تضاد با مفهوم کلمه بورس است و سطح سواد اغلب جمعیت اماری مردم کشور از نظراقتصادی در حدی نیست که اصلا وارد بورس بشوند خوب طبیعی هست کارگزاری ها یا بروکر ها در ایران خیلی ضعیف باشند و هزینه چندانی در زیر ساخت خود نکنند چون اصلا مشتری چندانی نداشتند بجای مطرح کردن شکایت و مدعی بودن و عصبانی شدن ذره ای منطقی باشید و درک کنید در کشور ایران به یکباره و ناگهانی مانند زلزله یا سیل های اخیر همه بورسی شده اند و دلیل بورسی شدن هم چیزی نبوده جز عرضه اولیه هایی که سود تضمین شده دارند و فقط دلیلش عرضه اولیه نیست بلکه خابیدن بازار های مووازی خانه طلا و دلار و زمین و راکد شدن انها و تبلیغات دولت روحانی روی بورس برای کنترل تورم بالای ماهیانه و پول های زیاد سرگردان که میتوانند کشور را فلج کنند رونقی گذرا و موقت به بورس داده اند تا پول ها وارد بخشهای خطرناک اقتصاد ایران نشوند و مشکلات سیاسی ایجاد نکنند بنابراین کاملا طبیعی هست این چند کارگزار بیچاره امادگی ندارد ناگهانی چهار ملیون نفر بورس باز جدید را پذیرش کنند و پهنای باند کم اینها و سیستم های ضعیفی که برای چند صد هزار نفر اماده کرده بودند توانایی پردازش چهار ملیون نفر را ندارند بجای عصبانیت از کاگزارهای بیچاره بفکر اقتصاد کشورتان باشید تا گره کور انرا حل کنید کاری که فقط بدست مردم ممکن خواهد بود

  2. واقعا متاسفم مدیریت در ایران در هر سازمان یا شرکتی غوغا میکنه چرا باید این اتفاق سر کارگزاری بورس بیاد و یک روز کلا سیستمشون کار نکنه ؟