چینی ها در شبکه 6G پیشرو هستند

چینی ها در شبکه 6G پیشرو هستند

پس از راه اندازی شبکه 5G، برنامه هایی برای پیشرفت در نسل بعدی وجود دارد. شبکه. در حال حاضر، استفاده کامل از 5G همچنان فعال است. با این حال، توسعه شبکه 6G در راه است. درست مانند شبکه 5G، چین نیز زمینه های پیشرفت شبکه 6G را پوشش می دهد. از 22 تا 24 مارس، کنفرانس جهانی فناوری 6G 2023 در نانجینگ چین برگزار می شود. موضوع این رویداد “6G یکپارچه سازی جهان و ایجاد آینده با هم” است.

بر اساس گزارش ها، این رویداد با هدف بحث عمیق در مورد شبکه 6G و نوآوری در فناوری برگزار می شود. همچنین در مورد تحقیق و توسعه 6G، فناوری، سناریوها، استانداردسازی و غیره اجماع وجود خواهد داشت. در این نشست همچنین در مورد نیاز به ترویج شبکه 6G پایدار در سطح جهانی بحث خواهد شد. برندهای شرکت کننده با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا محیط خوبی برای توسعه جهانی 6G ایجاد کنند.

این رویداد از سازمان های آکادمیک جهانی مرتبط دعوت می کند. از هم‌اکنون، گروه‌هایی که باید شرکت کنند نیز شامل می‌شود.

برنامه پرچمدار 6G فنلاند (6G پرچمدار)
انجمن 5G ژاپن (5GMF)
برنامه ارتباطات آینده سنگاپور

آنها به طور مشترک انجمن های مربوطه را سازماندهی می کنند و از کارشناسان برتر صنعت جهان برای ارائه گزارش های فنی دعوت می کنند. انجمن های اتحادیه اروپا و آمریکا برای گفتگوهای دقیق نیز شرکت خواهند کرد. این رویداد بر چهار موضوع اصلی متمرکز خواهد بود که شامل

سناریوهای برنامه 6G و پیشرفت استانداردسازی

معماری شبکه و امنیت درون زا
انتقال بی سیم و اشتراک طیف
فناوری ادغام فضایی و زمینی و خدمات بر اساس تقاضا

چند نفر از کارشناسان برجسته چینی نظرات خود را در این رویداد به اشتراک خواهند گذاشت. در میان همه، یکی که توجه بسیاری را به خود جلب کرد حول یک طراحی منحصر به فرد دوربین تلفن می چرخید. اما آیا ما در حال حاضر ماژول های دوربین چشم نواز نداریم؟ خوب، حق ثبت اختراع مربوط به محل قرارگیری دوربین با طراحی منحصر به فرد نیست. در عوض، هدف از این است که دوربین ها قابل تعویض باشند. بله شما آن را درست خواندید!

حق ثبت اختراع جدید مربوط به دستگاه های الکترونیکی تلفن ها و پوشش تزئینی آنها است. به عبارت دیگر، در مورد مدل های دوربین و پوشش آنها است. اما هدف اصلی ثبت اختراع سفارشی سازی مدل های دوربین است.

بیشتر بخوانید  چگونه عملکرد وب سایت خود را بهینه سازی کنید ؟

اما قبل از پرداختن به جزئیات این فناوری جدید هواوی، باید بخش‌های کلیدی پتنت را بشناسید. به تصویر زیر دقت کنید. تصویر مشخص شده با متون و اعداد ممکن است چندان منطقی نباشد. اما هر کدام نقشی را ایفا خواهند کرد. اول از همه، با وجود این فناوری، ممکن است در نهایت بتوانید دوربین عقب گوشی‌های هواوی را شخصی‌سازی کنید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چینی ها در شبکه 6G پیشرو هستند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *