آنتی ویروس پادویش

چگونه در توییتر متوجه شویم که چه کسی ما را unfollow کرده است ؟!

چگونه در توییتر متوجه شویم که چه کسی ما را unfollow کرده است ؟!

وقتی شما متوجه آن می شوید که تعداد follower های شما کاهش پیدا کرده است ، دانستن اینکه چه کسی از لیست شما بیرون رفته است ، غریزه ای کاملا طبیعی است !

چگونه در توییتر متوجه شویم که چه کسی ما را unfollow کرده است ؟!
توییتر

متاسفانه ، توییتر راهکار مناسبی را برای چک کردن این مورد ارائه نکرده است . شما می توانید شروع به چک کردن دستی لیست خود کنید تا متوجه شوید که چه کسی از آن خارج شده است ، البته این کار تنها با داشتن لیستی کوتاه یا حافظه ای قوی امکان پذیر می شود !
برای رسیدن به هدف مورد نظر ، برنامه های ارائه شده ی زیر را دنبال کنید :

1- Mr . Unfollowr

Mr . Unfollwr  سرویسی است که فعالیت های دنبال کننده های شما را پیگیری می کند و وقتی کسی از لیست شما خارج شود ، به شما اطلاع می دهد . نسخه ی رایگان آن ، گزینه ای به شما ارائه می کند تا بوسیله ی sms یا ایمیل ، حدودا یکبار در روز ، از وضعیت آن مطلع شوید . نسخه ی اصلی آن برای افرادی است که می خواهند بیش از یکبار در روز از تغییر و تحول لیست خود باخبر باشند .
برای شروع ، با اکانت توییتر خود وارد سایت شوید ، شما برای استفاده از این برنامه نیاز به تایید توییتر خواهید داشت .

2- Goodbye , Buddy !

اگر شما برنامه ی Goodbye , Buddy را برای چک کردن اکانت توییترتان استفاده می کنید ، این سرویس، پیگیری دنبال کنندگان شما را به عهده می گیرد و روزی یکبار با لیستی از کسانی که شما را unfollw کرده اند ، به روز می شود . این برنامه به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی نمی کند ، و شما می توانید با وارد شدن به سایت Goodbye Buddy ، آمار کسانی را که از لیست شما خارج شده اند را مشاهده کنید . این سرویس رایگان ، تنها 30 نفر از جداشدگان از لیست را در خود ذخیره می کند . برای مشاهده ی تعداد بیشتر و یا دریافت ساعتی اطلاعات ، شما می توانید برنامه ی خود را به نسخه ی خریداری شده ی آن ارتقا دهید .

3- Tw Unfollow

برخلاف برنامه های مشابه ، برای استفاده از این برنامه نیاز به دنبال کردن آنها در توییتر نمی باشد . فقط کافیست به وب سایت آنها رفته و با اکانت توییتر خود وارد برنامه شوید که پس از وارد شدن ، بلافاصله شروع به پیگیری وضعیت دنبال کنندگان شما می کند . در مدت حدودا 48 ساعت بعد از unfollow شدن ، شما ایمیلی حاوی اطلاع رسانی را دریافت می کنید . همچنین شما به طور مستقیم می توانید از طریق صفحه ی پروفایل Tw Unfollow ، لیست خود را بررسی کنید .

بیشتر بخوانید  جهرمی بار دیگر از رفع فیلتر توییتر خبر داد

4- Social Bro
Social Bro یک ابزار جامع تحلیلی برای توییتر می باشد که راه های متععدی را برای تجزیه و تحلیل و مدیریت اجتماع توییترتان در اختیار می گذارد . علاوه بر پیگیری کاربرانی که شما را unfollow کرده اند ، همچنین کاربرانی که شما آنها را دنبال می کنید ولی آنها شما را دنبال نمی کنند را نیز مشخص می کند . Social Bro برای سیستم عامل های ویندوز ، مک ، و لینوکس ، قابل استفاده می باشد .

مفید بود؟

 منبع Cnet

4.9/5 - (62 امتیاز)

نظرات در مورد : چگونه در توییتر متوجه شویم که چه کسی ما را unfollow کرده است ؟!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *