آنتی ویروس پادویش

چگونه بفهمیم اکانت اینستاگرام خصوصی است یا عمومی؟

How to Know if an Instagram Account Is Private or Public

با  خصوصی کردن اکانت، شما کنترل می‌کنید چه کسانی می‌توانند پست‌ها و استوری‌های شما را ببینند. فقط دنبال کنندگان تأیید شده توسط شما می‌توانند محتوای شما را مشاهده کنند، که به شما حریم خصوصی بیشتری می‌دهد و به شما امکان می‌دهد مخاطبان خود را فیلتر کنید. این می تواند برای افرادی که می خواهند محتوای خود را با دوستان و خانواده نزدیک به اشتراک بگذارند یا افرادی که نگران حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود هستند مفید باشد.

با عمومی کردن اکانت، محتوای شما برای همه کاربران اینستاگرام، چه دنبال کنندگان شما باشند چه نباشند، قابل مشاهده خواهد بود. این می تواند به افزایش فالوورها و تعامل با افراد جدید کمک کند. این گزینه برای برندها، اینفلوئنسرها و هر کسی که به دنبال افزایش دید آنلاین خود است، ایده‌آل است.

چگونه بفهمیم اکانت اینستاگرام خصوصی است یا عمومی؟

اگر محتوای شخصی یا خصوصی را به اشتراک می‌گذارید، مانند عکس‌های خانوادگی یا اطلاعات شخصی، اکانت خصوصی می‌تواند گزینه بهتری باشد. این به شما کمک می کند تا کنترل کنید چه کسی این اطلاعات را مشاهده می کند و حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

اگر محتوایی را به اشتراک می گذارید که جنبه عمومی تری دارد، مانند عکس هایی از سفرهای خود یا افکار و نظرات خود در مورد رویدادهای جاری، یک حساب عمومی می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید و با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید.

روش 1: با تلاش برای به اشتراک گذاشتن پست کاربر

این روش به شما کمک می کند تا در صورت فالو کردن اکانت شخصی در اینستاگرام، مشخص کنید که آیا حساب شخصی شخصی در اینستاگرام خصوصی است یا عمومی. برای این کار، هر پستی را که کاربر به اشتراک گذاشته است باز کنید و نماد ارسال را در زیر آن فشار دهید.

برای حساب‌های خصوصی، پیام «این حساب خصوصی است» را خواهید دید. اگر این اتفاق نیفتاد، چند بار به پایین پیمایش کنید. پیامی با این مضمون خواهید دید که «افراد زیر ممکن است نتوانند این پست را ببینند مگر اینکه آن شخص را دنبال کنند» یا اگر حساب خصوصی باشد، پیامی مشابه را خواهید دید. و شما نمی توانید پست را با هیچ کس دیگری به جز فالوورهای متقابل به اشتراک بگذارید.

 

روش 2: با بررسی اینکه آیا پست های کاربر قابل مشاهده هستند یا خیر

راه ساده برای اطلاع از خصوصی بودن یا نبودن حساب اینستاگرام در صورت عدم فالو کردن، باز کردن نمایه آنهاست. اگر حساب خصوصی باشد، برچسب پیام «این حساب خصوصی است» را خواهید دید. از طرف دیگر، اگر می‌توانید پست‌ها یا لیست فالوورهای آنها را ببینید، حساب عمومی است.شترک به اشتراک بگذارید، حساب عمومی است.

روش 3: بررسی کنید که آیا حساب شما خصوصی است یا خیر

برای بررسی وضعیت حریم خصوصی حساب اینستاگرام خود، به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی نماد سه نوار ضربه بزنید. به پایین اسکرول کنید تا گزینه Account privacy را ببینید، جایی که خواهید دید که آیا حساب کاربری عمومی است یا خصوصی. روی آن ضربه بزنید تا بین حساب های خصوصی یا عمومی جابجا شوید.

 

روش 4: با استفاده از مرورگر بررسی کنید

راه ساده دیگر این است که پیوند نمایه کاربر را از یک مرورگر باز کنید، اما بدون ورود به حساب خود یا از حالت ناشناس. Instagram.com/username را در مرورگر تلفن یا رایانه شخصی خود وارد کنید، جایی که نام کاربری، نام کاربری واقعی شخص است. اگر نمایه عمومی باشد، پست‌های کاربر را می‌بینید، در غیر این صورت، با برچسب «این حساب خصوصی است» از شما استقبال می‌کند.

نکته: برای دانستن نام کاربری کاربر، نمایه او را باز کنید. نام یا متن بالای صفحه نام کاربری آنها است، در حالی که نام زیر عکس نمایه نام آنها است.

توجه: این روش چه کاربر را دنبال کنید یا نه کار می کند، زیرا نیازی به ورود به سیستم ندارید.

قبل از رفتن، بدانید که آیا می توانید به یک حساب خصوصی پیام دهید.

به این پست امتیاز بدید

https://www.guidingtech.com/how-to-know-if-instagram-account-is-private-or-public/

نظرات در مورد : چگونه بفهمیم اکانت اینستاگرام خصوصی است یا عمومی؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *