پادویش

چگونه ایردراپ بگیریم؟

چگونه ایردراپ بگیریم؟

در بازار ارز دیجیتال باید بدانیم که چه اصطلاحاتی کاربرد و اهمیت دارند. هرچه دانش و آگاهی ما نسبت به اصطلاحات ارز‌های دیجیتال بیشتر شود می‌توانیم بهتر تصمیم‌گیری کنیم و سرمایه‌گذاری‌های بهتری در دنیای کریپتوکارنسی داشته باشیم. یکی از اصطلاحات مهم ارز دیجیتال که باید به آن توجه کنیم ایردراپ Airdropاست. ایردراپ ارز دیجیتال در دنیای کریپتوکارنسی به طور کلی و لغوی به معنی «ر‌ها کردن در هوا» است. ایردراپ در بازار ارز‌های دیجیتال به دلیل اهداف تبلیغاتی استفاده می‌شود و در این مقاله قصد داریم به شما پاسخ دهیم که چگونه می‌توانید ایردراپ ارز دیجیتال را دریافت کنید و اطلاعاتی کلی پیرامون آن به شما خواهیم داد.

فرادرس

ایردراپ کریپتو چیست؟

ایردراپ روشی است که تیم عرضه‌کننده یک ارز دیجیتال جدید به بازار، برای تشویق و تبلیغ ارز خود، مقداری از آن را به رایگان توزیع می‌کنند. Crypto airdrops یک نوع ابزار بازاریابی است که می‌تواند منجر به دریافت ارزهای دیجیتال رایگان شود. در واقع اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر بیان کنیم باید گفت نوعی استراتژی است که سهامداران برای استفاده از پلتفرم مورد نظر افراد را تشویق می‌کنند.

ایردراپ کریپتوکارنسی چه مزایا و معایبی دارد؟

اگر دوست دارید تا از ایردراپ ارز دیجیتال استفاده کنید خوب است که پیش از آن درباره مزایا و معایب آن اطلاعات کسب کنید. در اینجا به طور خلاصه به یک سری از مزایا و معایب ایردراپ اشاره شده است:

مزایای ایردراپ

از جمله فوایدی که در ایردراپ ارز دیجیتال وجود دارد این است که راهی مناسب و آسان برای تقویت کیف پول ارز‌های دیجیتال محسوب می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید کیف پول خود را تقویت کنید می‌توانید از ایردراپ استفاده کنید و بهره ببرید.

معایب ایردراپ

اما این مزیت باعث نمی‌شود که معایبی در ایردراپ وجود نداشته باشد؛ بلکه خوب است بدانید دارایی‌های ایردراپ می‌توانند خیلی راحت بی‌ارزش شوند. این بی‌ارزش شدن بدین معناست که باید در حوزه فرصت‌های ایردراپ حواستان را خوب جمع کنید و دقت کنید تا کسی نتواند از این طریق از شما سوء استفاده کند. خطر از دست دادن پول یا اطلاعات حساس به یک پلتفرم کلاهبردار وجود دارد.

چطور می‌توانیم ایردراپ کریپتو بگیریم؟

حالا می‌خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که چگونه می‌توان ایردراپ ارز دیجیتال کسب کرد. برای این‌که بتوانید ایردراپ را به دست بیاورید چهار روش مختلف وجود دارد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

روش اول: ایردراپ استاندارد یا Standard airdrop

در این روش ارز دیجیتال ایردراپ استاندارد، معمولاً برای تبلیغات و تشویق افراد برای پذیرش در یک پلتفرم استفاده می‌شود. برای دریافت این نوع ایردراپ تنها کافی است در پلتفرم‌هایی که به شما اجازه استفاده از ایردراپ‌های استاندارد را می‌دهند، ثبت نام کنید.

روش دوم: ایردراپ بونتی یا Bounty airdrop

در این روش کاربران باید برای دریافت دارایی دیجیتال رایگان در برخی از فعالیت‌های تبلیغاتی گفته شده شرکت کنند. بنابراین دنبال کردن پروژه‌های در حال آماده‌سازی برای ایردراپ‌های بونتی می‌تواند روشی برای دریافت ایردراپ ارز دیجیتال باشد.

روش سوم: ایردراپ انحصاری یا Exclusive airdrop

ایردراپ‌های این نوع برای افرادی که سابقه حضور و فعالیت درخشانی در یک پروژه دارند ارسال می‌شود. در استفاده از این روش صفحه airdrop aggregators را دنبال می‌کنید و در آنجا برای ایردراپ‌های انحصاری ثبت نام می‌کنید.

روش چهارم: هلدر ایردراپ یا Holder airdrop

این نوع به افرادی تعلق می‌گیرد که مقداری ارز دیجیتال دیگر نیز در کیف پول خود داشته باشند و افراد بر اساس میزان دارایی از آن نوع ارز خاص می‌توانند ایردراپ دریافت کنند، در این روش شما با انجام جست‌وجو‌های بی‌وقفه و منظم سعی می‌کنید فرصت‌های ایردراپ را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

ایردراپ

فرصت‌های ایردراپ را از کجا دنبال کنیم؟

وب‌سایت‌های مختلفی به شما ایردراپ ارائه می‌کنند که چند نمونه از این وب‌سایت‌ها عبارتند از:

  • Coinmarketcap.com
  • Airdrops.io
  • Airdropalert.com
  • airdropbob.com
  • icomarks.com

شما برای این‌که بتوانید در قرعه کشی ایردراپ‌های رایگان شرکت کنید می‌توانید به وب‌سایت‌هایی نظیر کوین مارکت کپ مراجعه کنید. در این وب‌سایت ابتدا باید از قسمت فهرست یا منوی سایت، گزینه calendars را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه دو ستون را مشاهده خواهید کرد در ستونی که مربوط به ongoing airdrops است، توکن‌هایی قرار داده شده که در حال حاضر عرضه شده‌اند و شما می‌توانید در آن‌ها مشارکت کنید. در ستون دیگری که با عنوان upcoming airdrops تعریف شده توکن‌هایی قرار دارند که در آینده قرار است بیایند و نمی‌توانید اکنون در آن‌ها شرکت کنید. یک ستون دیگر وجود دارد که تحت عنوان ended airdrops قرار گرفته و به معنی تمام ایردراپ‌هایی است که منقضی شده‌اند و نمی‌توانید در این ایردراپ که آمده شرکت کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله تلاش کردیم برای شما شرحی از ایردراپ ارز دیجیتال ارائه کنیم تا بتوانید با استفاده از آن با این اصطلاح مهم در بازار ارز دیجیتال آشنا شوید. ایردراپ کریپتو به معنی انتقال ارز دیجیتال رایگان از یک پروژه رمزنگاری به کیف پول کاربران است. استفاده از ایردراپ ارز دیجیتال مزایایی دارد و افراد با استفاده از روش‌های مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. شما برای این‌که در بازار کریپتوکارنسی موفق شوید باید با اصطلاحات این حوزه آشنا باشید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه ایردراپ بگیریم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *