آنتی ویروس پادویش

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

اینستاگرام، یک اپلیکیشن محبوب در سراسر جهان، از جمله ایران است،  شما هرکجای دنیا که باشید نیاز به ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از آن دارید. برای ایجاد یک حساب کاربری، باید یک آدرس ایمیل و یک شماره موبایل ارائه کنید که اینستاگرام از آن برای اطمینان از صحت هویت کاربر استفاده می کند. در صورتی که قبلاً حساب کاربری خود را حذف یا از دست داده اید و به دنبال بازگرداندن آن هستید، تا انتهای این مطلب با زوم تک همراه باشید.

به منظور دسترسی مجدد به حساب اینستاگرام خود، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما از قبل برای هر بخش مورد نیاز ثبت شده است. علاوه بر این، لطفا از استفاده از نسخه های پلاس در مرحله تست خودداری کنید و در عوض از نسخه اصلی اینستاگرام استفاده کنید.

 

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

1.ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید.

2.در مرحله بعد، اطلاعات لازم از جمله نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. انجام موفقیت آمیز این اقدام منوط به داشتن رمز عبور صحیح است. در غیر این صورت ممکن است مشکل ایجاد شود. اگر مشکل در وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دارید، توصیه می کنیم رمز عبور حساب را ریست کنید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن

3. با انتخاب گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده اید” می توانید دوباره به حساب کاربری قبلی خود دسترسی پیدا کنید، با توجه به اینکه اینستاگرام هر از گاهی حساب های کاربری را به حالت تعلیق در می آورد. در چنین شرایطی، برای دسترسی مجدد باید روش های جایگزین را دنبال کرد.
4.مرحله چهارم شامل انتخاب یکی از سه گزینه موجود برای تنظیم مجدد رمز عبور است. شما باید بین استفاده از ایمیل خود، ورود به سیستم با حساب فیسبوک خود یا دریافت پیامک در تلفن خود یکی را انتخاب کنید.

اگر قبلاً این 3 گزینه را هنگام تنظیم حساب اینستاگرام خود ثبت کرده اید، می توان از آنها برای بازیابی آن استفاده کرد.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

این احتمال وجود دارد که در برخی مواقع تلفن همراه ما آسیب ببیند و نیاز به تعمیر داشته باشد. برای رفع این مشکل، گوشی باید ریست شود، که ممکن است منجر به مشکل در صفحه اینستاگرام ما یا از دست دادن آن به دلیل مشکلات دیگر شود. گاهی هم ممکن است از فضای مجازی خسته شویم و تصمیم بگیریم اینستاگرام را از تلفن همراه خود حذف کنیم اما ممکن است رمز عبور انستاگرام را فراموش کنیم. خوشبختانه راه هایی برای بازیابی اکانت اینستاگرام شما وجود دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

اینستاگرام اجازه می‌دهد تا زمانی که هویت ما تأیید شود، صفحه قبلی ما بازیابی شود. با این حال، مشکل در فراموش کردن رمز عبور ماست. ما باید رمزهای عبور مختلفی را برای هر برنامه ای که استفاده می کنیم، به خاطر امنیت، به حافظه اختصاص دهیم. در نتیجه ممکن است آنها را فراموش کنیم. اگر با این مشکل روبرو هستید و رمز عبور خود را فراموش کرده اید، احتمالاً به دنبال راهی برای بازیابی حساب اینستاگرام خود هستید. با این واقعیت آرامش داشته باشید که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. این مقاله راه حل های این مشکل را بیان می کند و شما را در روند ورود به حساب کاربری قبلی خود در اینستاگرام راهنمایی می کند.

سه راه برای بازیابی حساب اینستاگرام وجود دارد:

ما می توانیم رمز عبور اینستاگرام خود را از طریق فیس بوک، شماره تلفن یا ایمیل خود بازیابی کنیم.

بازیابی اکانت اینستاگرام با استفاده از شماره موبایل در شرایطی امکان پذیر است که نمی توانید اطلاعات ایمیل و رمز عبور خود را به خاطر بیاورید یا فراموش کرده اید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن

برای شروع فرآیند بازیابی حساب، مراحل بعدی را دنبال کنید:

1. اینستاگرام خود را باز کنید

2.گزینه get help signing in یا راهنمای ورود را انتخاب کنید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن

3.در این صفحه، گزینه دوم send an sms یا ارسال از طریق پیامک را انتخاب کنید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن

4.شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید را وارد کنید. سپس وارد پیام های خود شوید و پیامی را که برای شما آمده است، باز کنید این پیام حاوی یک لینک است لینک را لمس کنید.
5. پس از تأیید موفقیت آمیز، دوباره به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا خواهید کرد.
6. به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از مشکلات مشابه در آینده، اطلاعات حساب ورود خود را به صورت ایمن ذخیره کنید.

 

سخن پایانی

در این مقاله در مورد اینکه چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را بازیابی کنیم؟ صحبت کردیم و گفتیم که برای این کار  3روش از جمله ایمیل Tشماره تلفن و فیسبوک وجود دارد که در این مقاله به بازیابی اکانت اینستاگرام با استفاده از شماره موبایل پرداختیم. اگر سوالی دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *