چه کشورهای سریع ترین وای فای دنیا را دارند؟

وای فای

همانطور که می دانید امروزه تقاضا برای داشتن وای فای با سرعت بالا زیاد شده است و شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از کشورها به عنوان سریع ترین دارندگان وای فای دنیا شناخته شده اند . آنگونه که به بنظر می رسد تا سال 2018 هات اسپات ها چندین برابر سرعت پیدا کنند .

 

درسال 2016 برخی از کشورها به عنوان سریع ترین دارندگان وای فای های دنیا شناخته شده اند که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم :

 

لیتوانی 

یکی از کشورهای است که دارای سریع ترین وای فای عمومی می باشد سرعت دانلود 16.6مگابیت بر ثانیه می باشد ؛ این میزان تقریبا دو برابر ایالات متحده خواهد بود . آنگونه که به نظر می آید این کشو می خواهد زمینه مناسبی برای انجام تجارت داشته باشد و فروشگاههای بسازد که سرمایه های خارجی را جذب نماید.

 

سنگاپور
یکی دیگر از کشورهای که در چند سال گذشته به لیست سریع ترین وای فای دار های عمومی اضافه شده سنگاپور می باشد . سنگاپور به عنوان قطب مالی و منطقه ی بین مالزی و اندونزی تبدیل شده است .

در دولت سنگاپور برنامه های وجود دارد که به وسیله آن هزاران وای فای عمومی به صورت رایگان در بین مردم قرار داده می شود.

 

سوئیس

سوئیس تلاش بسیاری در مورد وای فای عمومی داشته است . افراد می توانند در مکان های عمومی مانند پارک ها ، موزه ها و …. به اینترنت دسترسی داشته باشند. البته یکی از اپراتورها اقدام به نصب هات اسپات ها در محل های مناسب در جهت ورزش اسکی  نموده است .این کشور یکی از شناخته ترین کشورها در این حیطه ورزشی می باشد.

 

دانمارک

یکی از دیگر از کشورهای که قصد داشته وای فای عمومی را توسعه دهد دانمارک است . ابتکاری که دانمارک میخواهد آن را انجام دهد  این است که چراغ های برق تنها در خیابان برای روشنایی نباشند و استفاده های دیگری از آنها شود .

 

بریتانیا

با اینکه بریتانیا از درصد پایین تری برخوردار است اما دولت می خواهد زیربنای ارتباطی خود را در لندن بهتر کند و در اروپا رتبه خود را به عنوان مرکز مالی محفوظ نگه دارد. ممکن است در سال های آینده سرعت تا یک گیگابایت بر ثانیه بالا رود.

بیشتر بخوانید  استفاده از گوشی به عنوان وای فای هات اسپات

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چه کشورهای سریع ترین وای فای دنیا را دارند؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *