آنتی ویروس پادویش

چطور کارت های 5 میلیونی همستر کامبت فعال کنیم

کارت های 5 میلیونی همستر کامبت

یکی از جذابیت های بازی همستر کامبت جوایزی است که برای حل مسائل برای شما پرداخت می کند یکی از این جوایز کارت های 5 میلیونی است که با حدث زدن کارت های موجود در daily cambo را می توانید آن را بدست آورید ، با توجه به اینکه خیلی از کاربران روزانه این بازی را انجام میدهند معمولا زمانی که کارت های روزانه ارائه می شود ، در کانال های تلگرامی ارائه می شود ، برای دریافت کارت های 30 و 31 خرداد هم می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

چطور کارت های 5 میلیونی را در همستر کامبت فعال کنیم

اما چطور کارت های ۵ میلیون را فعال کنیم.

رویداد «کارت ۵ میلیون» یک رویداد درون-بازی ویژه در همستر کامبت بود که به بازیکنان فرصت جمع‌آوری و استفاده از کارت‌های ویژه‌ای برای دریافت جوایز ارزشمند را می‌داد. این جوایز شامل کارت «۵ میلیون» بود که مبلغ هنگفت ۵ میلیون سکه به بازیکن هدیه می‌کرد.

بدست آوردن کارت‌های رویداد

در طول برگزاری رویداد، بازیکنان می‌توانستند از طریق روش‌های مختلف کارت‌های ویژه را بدست آورند پس از اینکه شما از کانال های تلگرامی کارت های روزانه رو فهمیدید کدام ها هستند کافی است شما باید به منوی mine وارد شوید و خدمات موجود در تب های Market Pr&Team legal specials را خریداری نمایید.

تکمیل وظایف : وظایف روزانه و هفتگی فرصت‌هایی را برای دریافت کارت‌های رویداد فراهم می‌کرد.
شرکت در چالش‌ها: شرکت در چالش‌های ویژه‌ی رویداد، احتمال بدست آوردن کارت‌های رویداد را بالا می‌برد.
باز کردن صندوقچه‌های رویداد: باز کردن صندوقچه‌های رویداد که اغلب از طریق گیم‌پلی یا خرید درون‌برنامه‌ای بدست می‌آمدند، می‌توانست حاوی کارت‌های رویداد باشد.

فعال‌سازی کارت‌های «۵ میلیون»

برای فعال کردن کارت پرطرفدار «۵ میلیون»، بازیکنان نیاز به جمع‌آوری تعداد مشخصی از کارت‌های عادی رویداد داشتند. تعداد دقیق کارت‌های مورد نیاز بسته به قوانین رویداد ممکن است تغییر کند.

پس از جمع‌آوری تعداد کافی کارت عادی رویداد، بازیکنان می‌توانستند با دنبال کردن دستورالعمل‌های رویداد، که معمولا شامل دسترسی به منوی تعیین‌شده یا بخش استفاده از کارت‌ها در بازی می‌شد، نسبت به فعال‌سازی کارت «۵ میلیون» اقدام کنند.

بیشتر بخوانید  قیمت اولیه همستر کامبت چقدر است ؟

نکات تکمیلی

کارت «۵ میلیون» احتمالا جایزه اصلی یا یک پاداش رده‌بالا در رویداد بوده است، به این معنی که بدست آوردن آن نیازمند تلاش زیاد یا شانس بالا بوده است.
مکانیزم‌های خاص رویداد، مانند الزامات جمع‌آوری کارت و روش‌های استفاده از آن‌ها، ممکن است بسته به نسخه‌ی بازی و مدت زمان رویداد کمی متفاوت باشد.

اگرچه رویداد «کارت ۵ میلیون» به پایان رسیده است، اما ممکن است همستر کامبت در آینده رویدادهای مشابهی با جوایز و مکانیزم‌های مختلف برگزار کند. برای اطلاع از رویدادهای آینده، بخش اطلاعیه‌های رسمی بازی و به‌روزرسانی‌های درون بازی را دنبال کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد همستر کامبت کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : چطور کارت های 5 میلیونی همستر کامبت فعال کنیم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *