پادویش

چطور برای نقد کردن درآمد یوتیوب با شرکت افراک همکاری کنیم؟

چطور برای نقد کردن درآمد یوتیوب با شرکت افراک همکاری کنیم؟

یوتیوب پلتفرم محبوبی است که طرفداران زیادی دارد ولی اغلب افراد نمی‌دانند که چطور باید از آن کسب درآمد کنند و درآمد خود را نقد کنند. جهت نقد درآمد یوتیوب در ایران بهتر است یک آژانس تبلیغاتی معتبر پیدا کنید تا درآمد خود از یوتیوب را به راحتی توسط آنها نقد کنید. برای اینکه به شرایط درآمدزایی از یوتیوب برسید لازم است تولید محتوای جذابی داشته باشید تا کاربران زیادی به کانال خود جذب کنید.
شما می‌توانید پس از اینکه به شرایط یوتیوب رسیدید، می‌توانید آدرس کانال خود را به کارشناسان افراک بفرستید. یکی از مزایای افراک این است که ماه اول درآمد شما را بدون هیچ کارمزدی نقد کرده و به حساب شما واریز می‌کنند. جهت اطلاعات بیشتر درباره مزایای افراک و چگونگی نقد درآمد یوتیوب تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

رسیدن به شرایط درآمدزایی از یوتیوب

در وهله اول باید به شرایط درآمدزایی یوتیوب برسید که مانیتایز شدن با انجام فعالیت‌هایی مانند: 4000 ساعت واچ تایم، 1000 سابسکرایب در مدت زمان 1 سال، رعایت حق کپی رایت و فعال سازی دو مرحله ای میسر خواهد شد.

علاوه بر آن، رعایت موارد زیر نیز منجر به افزایش درآمد شما خواهد شد.

 • پیشنهاد عضویت در کانال
 • تبلیغ محصولات برندهای مختلف در ویدیو
 • ساخت ویدیو با مدت زمان بیشتر
 • محتوای جذاب و آموزنده
 • همکاری با سایر یوتیوبرها
 • حضور مداوم

چطور برای نقد کردن درآمد یوتیوب با شرکت افراک همکاری کنیم؟

ثبت نام در پنل کاربری افراک

افراک می‌تواند شما را از سردرگمی نجات دهد؛ مخصوصا کسانی که تازه شروع به فعالیت در یوتیوب کرده اند و می‌خواهند یوتیوبر شوند، می‌توانند با کارشناسان افراک ارتباط برقرار کرده و از کمک آنها بهره مند شوند.

برای اینکه به راحتی به نقد درآمد خود از یوتیوب بپردازید، باید ابتدا در پنل کاربری افراک ثبت نام کنید تا حتی از دیگر خدمات افراک بهره مند شوید. برای ثبت نام فقط کافی است وارد پنل شده و شماره موبایل یا ایمیل خود را به همراه رمز عبور وارد کنید.

ثبت کانال

بعد از اینکه در سایت افراک ثبت نام کردید و صاحب یک حساب کاربری شدید، باید آدرس کانال یوتیوب خود را در افزودن کانال جدید نیز ثبت کنید تا کارشناسان افراک با شما تماس حاصل کنند. بعد از تایید افراک، قرارداد همکاری برای شما ارسال خواهد شد.

ثبت مشخصات

شما باید مشخصات خود را هم به صورت کامل وارد سایت کنید تا کارشناسان مجموعه افراک بتوانند به بهترین شکل ممکن با شما ارتباط برقرار کنند. توجه کنید که باید مشخصات خود را به صورت دقیق بدون خطا ثبت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

امضای قرارداد همکاری

پس از اینکه حساب کاربری خود را ایجاد کردید و مشخصات و کانال خود را هم ثبت کردید، نوبت به امضای قرارداد همکاری با افراک می‌رسد. اگر برای امضای قرارداد شک دارید، چون مطمئن نیستید که می‌توانید از پس این کار بربیایید یا نه، باید بگوییم که دیگر لازم نیست نگران باشید.

شما می‌توانید با استفاده از مینی دوره‌های آموزشی یوتیوبر شدن افراک یک یوتیوبر حرفه ای شوید. علاوه بر این، کارشناسان ما می‌توانند مشاوره رایگان هم به شما ارائه دهند و بدین ترتیب شما هر سوالی که داشته باشید می‌توانید از کارشناسان افراک بپرسید تا هیچ چیز مبهمی در ذهنتان باقی نماند. این امر یکی از مزایای افراک است که باعث جلب توجه افراد زیادی شده است.

اتصال ادسنس به کانال

بعد از انجام فعالیت‌هایی مانند ثبت مشخصات و ثبت کانال، باید ادسنس را به کانال متصل نمایید. اگر خودتان حساب ادسنس دارید، افراک می‌تواند فقط حساب بانکی را به آن متصل کنیم که در این صورت حساب ادسنس تنها به کانال خودتان متصل است.

دریافت درآمد ماه اول بدون کارمزد

یکی از مهم‌ترین مزایای افراک، دریافت درآمد ماه اول بدون هیچ کارمزدی است. کارمزد افراک در ماه اول صفر است و از ماه دوم به بعد کارمزد دریافت خواهد کرد که البته نسبت به سایر رقبا دارای کارمزد مناسبی است.

کانال های مورد تایید افراک

افراک درآمد کانال‌های یوتیوب را نقد می‌کند ولی باید توجه کنید که افراک امکان همکاری با همه کانال ها را ندارد. دلیل این کار هم این است که چون از ادسنس اشتراکی استفاده می‌کند، کانال‌های مورد تایید آن فقط مواردی هستند که مشکل ساز نباشند، کپی رایت نداشته باشند و محتواهای کانال‌ها، کاملا یونیک و جدید باشند.

شرایط افراک برای همکاری

وب سایت افراک قوانینی را برای کاربران وضع کرده است برخی از قوانین سایت شامل موارد زیر هستند:

 • تبلیغات و بازاریابی کاربران نباید باعث مزاحمت و یا خسارت مالی برای کاربران در فضای وب سایت شود.
 • هویت و مشخصات کاربران باید دقیقا مشخص شده باشد تا اگر مشکلی رخ داد، بتوان آن را حل کرد.
 • کاربران نباید محتوای غیرمجاز که دارای حق کپی رایت هستند، استفاده کنند؛ در غیر این صورت تایید نخواهند شد.

کارمزد افراک

کارمزد افراک برای نقد کردن درآمد یوتیوب ۱۸ درصد از درآمد کانال است. در صورتی که یوتیوبرها، یوتیوبر دیگری را برای همکاری با افراک معرفی کنند، کارمزد درآمد آن ها کمتر خواهد شد.

خدمات افراک در زمینه یوتیوب

از مزایای افراک این است که علاوه بر اینکه درآمد کانال شما را نقد می‌کند، برای افزایش سابسکرایبر و بازدید کانال شما، تبلیغات در یوتیوب انجام می‌دهد. شما می توانید ویدیوهای خود را در کانال‌های مرتبط نمایش دهید و پس از هر کلیک یا سابسکرایب کانال هزینه آن را بپردازید.

مشاوره رایگان به یوتیوبرها

مشاوره رایگان به یوتیوبرها درواقع یکی از مزایای افراک به حساب می‌آید که باعث جذب افراد زیادی شده است. شما می‌توانید با استفاده از مشاوره کارشناسان افراک، به یکی از بهترین یوتیوبرها تبدیل شوید و درآمد بسیاری کسب کنید.

خرید ابزارهای کمکی برای یوتیوبرها

برای اینکه بهتر به فعالیت یوتیوبری خود بپردازید، می‌توانید از ابزارهای آنالیز کانال یوتیوب هم استفاده کنید. این ابزارها کار شما را بسیار راحت‌تر می‌کنند و شما با استفاده از این ابزارها دیگر نگران بروز مشکل نخواهید بود. ابزارهایی برای آنالیز و سئو کانال یوتیوب وجود دارند که در بخش بعدی به معرفی چند تا از مهم ترین ابزارهای کانال یوتیوب افراک پرداخته ایم.

 • ابزار TubeRanker: با ابزار TubeRanker می‌توانید ویدئوهای خود را بر اساس الگوریتم‎ های یوتیوب بهینه سازی و سئو کنید.
 • ابزار Tubebuddy: با متصل کردن این ابزار به کانال یوتیوب خود، می توانید مناسب ترین زمان انتشار پست و بهترین کلمات کلیدی، عنوان و توضیحات را پیدا کنید.
 • ابزار Social Blade: با ابزار Social Blade برای یوتیوب، دید کلی از آمار حساب کاربران، درآمد، تعداد سابسکرایبرها و اطلاعاتی از کانال های مشابه به دست می آورید.

چطور برای نقد کردن درآمد یوتیوب با شرکت افراک همکاری کنیم؟

انجام تبلیغات یوتیوب برای افزایش بازدید و سابسکرایبر کانال

یوتیوب درواقع پلتفرم ویدیویی گوگل ادز است که مثل تبلیغات در گوگل می‌توان مشتریان را با توجه به جنسیت، سن و… تفکیک کرد. تبلیغات در یوتیوب افراک به ارتقا برند و بازدیدکنندگان سایت شما می‌افزاید و دارای بازدهی بالایی است. تبلیغات یوتیوب انواع مختلفی دارند که هرکدام دارای کارکرد مختص خود هستند.

به عنوان مثال تبلیغات Skippable تبلیغ ویدیویی شما قبل، هنگام یا بعد از پخش ویدیوهای یوتیوب به افراد نمایش داده می‌شوند و افراد باید تبلیغ را به مدت 5 ثانیه مشاهده کرده و سپس می‌توانند آن را رد کنند. اما در تبلیغات Non-skippable کاربران نمی‌توانند تبلیغ را رد کنند.

یکی از مزایای افراک در تبلیغات یوتیوب، این است که مدیریت تبلیغات یوتیوب توسط کارشناسان به صورت رایگان انجام می‌شود. همچنین افراک به صورت روزانه گزارش‌های دقیقی از کمپین تبلیغ در یوتیوب به شما ارائه می‌دهد و دارای کم‌ترین کارمزد نسبت به سایر رقبا است.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی مزایای افراک همراه با نحوه کسب درآمد از یوتیوب پرداختیم تا شما بتوانید به راحتی درآمد حاصل از یوتیوب خود را نقد کنید. نکته مهمی که وجود دارد این است که شما باید طبق قوانین وب سایت افراک عمل کنید تا کارشناسان مجموعه کانال شما را تایید کنند؛ در غیر این صورت افراک نمی‌تواند با شما همکاری کند. همچنین لازم به ذکر است که افراک در ماه اول هیچ کارمزدی نمی‌گیرد. همچنین شما می‌توانید در صورت هرگونه سوال یا مشکلی با کارشناسان سایت افراک در ارتباط باشید.

 

4/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : چطور برای نقد کردن درآمد یوتیوب با شرکت افراک همکاری کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *