آنتی ویروس پادویش

چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟

چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟

ارسال نشدن پیامک همیشه به معنای اتمام موجودی سیم‌کارت شما نیست؛ اگر پیام ارسالی طولانی باشد، دلایل دیگری مثل محدودیت‌های اپراتور و تنظیم نبودن گوشی منجربه ایجاد اختلال در ارسال پیامک های طولانی می‌شوند. البته منظور از پیامک طولانی، mms نیست؛ بلکه پیام‌های متنی با تعداد کاراکتر بالا است. به یاد داشته باشید که ارسال ام‌ام‌اس در ایران امکان‌پذیر نیست. برای رفع مشکل ارسال نشدن پیامک‌های طولانی، ابتدا باید علت مشکل را شناسایی کنید. در این مقاله به بررسی دلایل ارسال نشدن پیامک طولانی و نحوه ارسال پیامک طولانی می‌پردازیم. مطالعه این مطلب را از دست ندهید تا بدانید «چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود».

محدودیت‌ اپراتورهای مخابراتی؛ اولین دلیل اختلال در ارسال پیام طولانی

یکی از دلایل ارسال نشدن پیامک طولانی، محدودیت‌‌هایی است که از سمت اپراتورها اعمال می‌شود. اپراتورهای مخابراتی حداکثر تعداد کاراکتر متفاوتی را برای پیام‌های اس‌ام‌اس در نظر می‌گیرند؛ بنابراین در صورت رد شدن از سقف مجاز کاراکترها، پیام متنی ارسال نخواهد شد. بسیاری از افراد با محدودیت تعداد کاراکتر در پیام‌های متنی مشکلی ندارند؛ همچنین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان اینترنتی متعددی وجود دارد که پیام‌رسانی را بین افراد راحت‌تر کرده‌اند. ارتباط گرفتن و ارسال انواع محتوا مثل متن، تصویر، صدا و فیلم در قالب این پیام‌رسان‌ها امکان‌پذیر است.

چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟

ارسال پیامک بدون محدودیت برای کسب‌وکارها ضروری است. چراکه پنل‌های ارسال پیام کوتاه، ابزار مناسبی برای ارتباط گرفتن با مخاطبان و مشتریان به شمار می‌روند. ازاین‌رو کسب‌وکارها از خدمات پنل اس ام اس اپراتورهایی با محدودیت کمتر برای ارسال پیام‌های طولانی استفاده می‌کنند. ازآنجایی‌‌که ارسال پیامک بدون اتصال اینترنتی یکی از ابزارهای موثر در اجرای استراتژی‌های بازاریابی است، خدمات سامانه پیامکی مثل ارسال پیامک انبوه با محتوای طولانی برای بیزینس‌ها اهمیت دارد.

تنظیمات موبایل باعث ایجاد محدودیت در ارسال پیامک طولانی می‌شود

نوع تنظیمات گوشی یکی از رایج‌ترین دلایلی است که پیام های طولانی ارسال نمی‌شوند. در اینصورت تنظیمات گوشی روی تعداد کاراکتر خاصی است که در صورت افزایش کاراکترهای اس‌ام‌اس، پیام ارسال نخواهد شد. برای رفع این مشکل راهکارهای مختلفی در فضای وب قرار دارد. محدودیت‌های تلفن همراه در مواردی باعث می‌شود تا حتی پیام دیده هم نشود.

گاهی اوقات تنظیم نبودن صحیح شماره SMSC باعث ارسال نشدن پیامک طولانی می‌شود. این مشکل در گوشی‌های اندرویدی و به‌ویژه برای ارسال پیامک طولانی با گوشی سامسونگ نیز وجود دارد. این شبکه مسئول ارسال پیامک به شماره مقصد است. در برخی موارد تنظیم نبودن دقیق SMSC منجر به ارسال نشدن پیامک‌های بسیار کوتاه نیز می‌شود.

به‌طورکلی تنظیمات تلفن همراه نقش موثری در ارسال و دریافت انواع پیامک کوتاه، طولانی و تبلیغاتی دارد. برای مثال یکی از روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی، در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی مخاطب است. در این شرایط کسب‌وکارها از پیامک‌های lbs یا همان مکان‌محور استفاده می‌کنند. برای مثال ارسال پیامک تبلیغ هتل، رستوران و مراکز تفریحی شهر مازندران به مسافرانی که در ۲۴ ساعت گذشته وارد این منطقه شده‌اند، یک نوع پیامک lbs است. اگر شما به‌عنوان مسافر، تنظیمات موقعیت گوشی خود را دستکاری کرده باشید، شانس استفاده از خدمات معرفی‌شده در شهر مازندران را نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این نوع پیام تبلیغاتی مقاله «پیامک lbs چیست» را مطالعه کنید.

چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟ به دلیل محتوای نامناسب

یکی از دلایلی که پیامک‌های طولانی و حتی کوتاه ارسال نمی‌شوند، داشتن محتوای نامناسب است. منظور از محتوای نامناسب، استفاده از کلمات و عبارت‌هایی است که توسط اپراتور فیلتر شده‌اند. برای بررسی دقیق این مشکل با اپراتور تماس بگیرید. در برخی موارد صف انتظار برای اتصال به پشتیبان اپراتور زمان بسیاری را از شما می‌گیرد. ازاین‌رو استفاده از خدمات اپراتورها و سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارسال اس ام اس تبلیغاتی با پشتیبانی ۲۴ ساعته گزینه مناسب‌تری است.

علاوه‌بر پشتیبانی، اگر امکان برقراری ارتباط و پرسش از اپراتور به‌وسیله تیکت فراهم باشد، دیگر نیازی به صرف زمان برای تماس گرفتن نخواهید بود. ارسال تیکت یکی از راه‌های برقراری ارتباط است که کسب‌وکارها برای تعامل با مخاطب استفاده می‌کنند. سایت مدیانا به‌عنوان یکی از سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارسال پیام تبلیغاتی انبوه، منطقه‌ای و lbs پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخ‌گویی کمتر از ۴ دقیقه‌ای تیکت را برای مخاطبان خود فراهم کرده است. به سایت mediana.ir برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟

مشکلات فنی؛ یکی از دلایل ارسال نشدن پیامک طولانی در گوشی اندروید

مشکلات فنی به‌دلیل استفاده از نرم‌افزارهای نامناسب باعث ایجاد اختلال در عملکرد تلفن همراه می‌شوند. این مشکل با نصب نرم‌افزارهای جایگزین و مناسب رفع می‌شود. سایت‌های مختلفی امکان دانلود برنامه ارسال پیامک طولانی را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهند. البته توجه داشته باشید که اگر منظور از پیامک‌های طولانی، ارسال پیام‌های با محتوای چندرسانه‌ای است، این مشکل با نرم‌افزار حل نمی‌شود؛ زیرا امکان ارسال پیام چندرسانه‌ای یا همان mms در ایران وجود ندارد.

کافی نبودن اعتبار منجر به اختلال در فرستادن پیامک طولانی می‌شود

هر پیام کوتاه متنی تعداد مشخصی کاراکتر دارد؛ درصورتی‌که به سقف تعداد کاراکتر برسید، به‌اندازه هزینه ارسال یک پیام کوتاه از حساب شما کسر خواهد شد. اگر موجودی حساب شما در سیم‌کارت‌های اعتباری کمتر از میزان دو پیام کوتاه باشد، پیام طولانی با کاراکترهای بالا ارسال نخواهد شد. در اینصورت با شارژ کردن سیم کارت اعتباری، مشکل ارسال نشدن پیام طولانی برطرف می‌شود.

خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی مدیانا؛ راهکاری برای حل دغدغه‌های ارسال پیام کوتاه

در این مقاله به بررسی دلایل ارسال نشدن پیامک طولانی پرداختیم تا بدانیم «چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود». کافی نبودن اعتبار سیم کارت‌های اعتباری، محدودیت تعداد کاراکتر در پیام، نوع محتوا، تنظیمات گوشی و استفاده از بدافزارها از دلایل ایجاد اختلال در ارسال پیامک های طولانی هستند. البته در نظر داشته باشید که منظور از پیام‌های طولانی در این مقاله، ام‌ام‌اس نیست؛ امکان ارسال mms در ایران وجود ندارد. منظور از پیام‌های طولانی، پیامک‌های متنی با تعداد بالای کاراکتر است.

ازآنجایی‌‌که ارسال پیامک یکی از ابزارهای مهم برای اجرای استراتژی بازاریابی کسب‌‌وکارها به شمار می‌رود، محدودیت‌های فرستادن پیام طولانی برای بیزینس‌ها مشکلاتی به‌همراه دارد. به‌این‌ترتیب پیشنهاد می‌کنیم از اپراتورهایی با محدودیت کمتر و امکانات ویژه برای استفاده از پنل پیامکی، خدمات دریافت کنید. مدیانا یکی از سایت های ارائه‌دهنده خدمات پنل پیامکی است که امکان ارسال پیامک انبوه، منطقه‌ای و مکان‌محور را فراهم می‌کند. برای ارتباط با این سایت نیازی به انتظار در صف طولانی تماس‌ها ندارید، ارسال تیکت نیز از راه‌های برقراری ارتباط با مدیانا است. این سایت با ارائه خدمات ارسال پیامک منطبق با ترجیحات و برنامه‌های بازاریابی کسب‌وکارها، نقش موثری در بهبود جایگاه برند دارد. برای استفاده از خدمات مدیانا فقط کافی است آدرس mediana.ir را در موتورهای جست‌وجو وارد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : چرا پیام های طولانی ارسال نمیشود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *