پادویش

چرا نرم افزار حضور و غیاب دینگ را انتخاب کنیم؟

چرا نرم افزار حضور و غیاب دینگ را انتخاب کنیم؟

سیستم های انگشت زنی ورود و خروج، سیستم های حضور و غیاب کارکنان یا هر اسم دیگری که برای آن می‌گذارید، معمولا در سازمانهای بزرگ عضوی جداناپذیر هستند. اما در سازمانهای کوچک، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها و کاسبان محلی، آیا این سیستم حضور و غیاب واقعا نیاز است؟

برای هر کسب و کاری که کار کارکنان بر اساس موارد مختلفی سنجیده می شود و ساعت ورود و خروج کارمندان در آن اهمیت دارد، سیستم حضور و غیاب نیاز است. اما اگر می‌خواهید به هیچکدام از مواردی که در ادامه مطلب به آن اشاره می‌کنیم اهمیت نمی‌دهید، در خرید سیستم حضور و غیاب شک کنید.

یکی از مسائلی که مدیران سازمان ها و شرکت ها هنگام خرید هر وسیله ای از جمله دستگاه حضور و غیاب، در نظر میگیرند، هزینه است. هزینه برخی از دستگاه ها ممکن است برای کسب و کارهای کوچک مناسب نباشد. برای این مسئله نیز راه حلی به شما معرفی می کنیم.

راهکار کم‌خرج حضور و غیاب برای سازمان‌های کوچک و متوسط چیست؟

چند وقتی است که شرکت دینگ، یک محصول حضور و غیاب ارائه داده که تمام امکانات یک سیستم حضور و غیاب هوشمند را در خود جای داده و قیمت به صرفه‌ای هم دارد.

راز این موفقیت قدرت کالا در کنار ارزان بودن محصول دینگ، در این است که همه مواردی که تا پیش از این در دستگاه‌های حضور و غیاب به صورت سخت‌افزاری اضافه می‌شده و روی همان محصول تمام محاسبات انجام می‌شده، در محصول دینگ بخشی از این موارد به گوشی موبایل منتقل شده و به همین دلیل، امکان پیشرفته‌تر شدن این محصول عملا بدون محدودیت شده است.

پیشنهاد می‌کنیم جزئیات و امکانات دستگاه حضور و غیاب دینگ را بخوانید.

مزایای وجود سیستم کنترل ساعت کاری کارمندان در شرکت ها

چرا نرم افزار حضور و غیاب دینگ را انتخاب کنیم؟

سر وقت آمدن و رفتن کارکنان

بسیاری فکر می‌کنند دلیل به موقع سر کار آمدن و رفتن کارکنان صرفا به فرهنگ آنها و میزان وفاداری آنها به سازمان برمی‌کردد. ولی واقعیت این است که کارکنان تا زمانی که یک ساعت مشخص و یک چرخه‌ای که در آن میزان تاخیر آنها مشخص می‌شود وجود نداشته باشد، به مرور نظم خود را از دست می‌دهند. این موضوع مربوط به تمام انسانهای دنیاست و ربطی به فرهنگ این کشور و آن کشور ندارد.

ایجاد سیستم پاداش و تنبیه در حقوق

در اینکه تنها عامل دریافت پاداش یا گرفتن تنبیه ساعت حضور کارمند باشد، شکی نیست که باید با آن مخالف باشیم. اما میدانیم که یکی از مهمترین عوامل دریافت پاداش یا تنبیه کارمندان همین ساعت ورود و خروج است. سیستمهای پاداش و تنبیه بر اساس عملکرد یکی از مهم‌ترین عوامل تفاوت کیفیت کارآمدی کارکنان شرکتهای برتر دنیا با دیگر شرکتهاست.

پیدا کردن کارکنان ناراضی

یکی از مواردی که در سازمانها بعضا نادیده گرفته می‌شود، نامنظم بودن ساعات حضور کارمند است. یکی از این انواع نامنظم بودن‌ها دیر رسیدن به محل کار و زودتر از موعد خارج شدن از شرکت است.

معمولا چنین اتفاقی در زمانهایی می افتد که کارمند تمایلی به ادامه همکاری با آن سازمان ندارد و به همین دلیل، تلاشی برای به موقع رسیدن نمی‌کند. صرفا طوری زمانش را تنظیم میکند که تذکر دریافت نکند و حقوقهای آخرش را بگیرد.

برای چنین حالاتی، صرف داشتن یک سیستم حضور و غیاب کافی نیست. بلکه این سیستم باید از نوع سیستمهای هوشمندی باشد که بتوانیم برای حالات این چنینی، یک هشدار تنظیم کنیم و خروجی‌های اکسل و … به صورت تجمعی از آن دریافت کنیم.

ایجاد نظم در شرایطی که ساعت کاری منعطف است

برای برخی سازمانها ساعت کاری به صورت شناور است که این موضوع به طور معمول، یکی از موارد رضایتمندی کارکنان بوده و هست.

برخی از سازمانها هم به دلیل ساعت کاری طولانی که امکان کوتاه کردن آن هم وجود ندارد، کارکنان در آن به صورت شیفتی کار می‌کنند که شامل کارخانه‌ها و برخی کارگاهها می‌شود. حتی برخی سازمانهایی که در آن بیشتر دانشجویان مشغول کار هستند. دانشجویانی که به دلایلی مشخص، به دنبال یک کار پاره وقت می‌گردند و به همین دلیل ترجیحشان کار در این نوع سازمانهاست.

در چنین شرایط ساعتی، همواره خطر در کمین است. خطر از نظم افتادن کارکنان به دلیل نبود یک یادآور و منظم کننده ساعت کاری هر شیفت از کارکنان.

این مورد هم از مواردی است که کارکنان نیاز به یک سیستم حضور و غیاب پیشرفته دارند و سازمانهای کوچک در تامین چنین سیستمی ناتوان هستند.

نظم در سازمانهایی با چندین موقعیت مکانی

در شرکتهایی که به صورت زنجیره‌ای و چند شعبه‌ای کار می‌کنند، این معضل جدی‌تر می‌شود. کارکنان گروه‌گروه شده و کارمند هرکدام از این منطقه‌ها به نوع متفاوتی رفتار می‌کند.

در نتیجه، این موضوع روی نوع سرویس دهی هر فروشگاه یا شعبه تاثیر می‌گذارد و همین جاست که کیفیت‌های متفاوت در کالا یا خدمات قابل ارائه این شعبه‌ها با یکدیگر به وجود می‌آید. این جهنم یک کسب و کار چند شعبه‌ایست که تفاوتی بین شعبه‌هایش به وجود بیاید.

سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ

آدرس وب سایت: dingontime.com

تلفن واحد فروش: ۰۲۱۷۲۰۸۹۰۰۰

آدرس: تهران، بلوار میر داماد، نبش خیابان آزیتا، ساختمان کامیار

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چرا نرم افزار حضور و غیاب دینگ را انتخاب کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *